Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Działają u was powiadomnienia SMS? U mnie od jakiegoś czasu cisza...

Potwierdzam, u mnie też cisza choć w opcjach pozycje są zaznaczone.

 

Sortowanie zostało dodane.

Elegancko :)

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sortowanie zostało dodane.

 

No to ci wszyscy, którzy przejrzeli całą listę i złożyli oferty licząc na to, że inni te domeny przeoczą i dzięki temu będą mogli je tanio kupić, zostali potraktowani bez wazeliny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy będą działały katalogi? Od kilku dni robi się tylko tak:

https://www.aftermarket.pl/katalog/677 (biała strona)

 

i to we wszystkich katalogach bez wyjątku, nawet tych, gdzie ludzie trudzą się, żeby najmocniej ich stopka biła po oczach, a potem jak ktoś w końcu stłamszony reklamą chce już się dowiedzieć, jakie perły są tam ukryte w katalogach widzi i tak białą stronę. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Statystyki domeny

 

Źródła ruchu

 

 

Pojawiają się przy domenach licytowanych przydał by się także wgląd do takich statystyki dla domen z własnego portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pojawiają się przy domenach licytowanych przydał by się także wgląd do takich statystyki dla domen z własnego portfolio.
Popieram!

Ogólne powinni wszędzie być.

 

Ja np. czasami dodaje domeny z ruchem do obserwacji na AM, i licytuję potem na dropped.

Tylko na dropped brakują staty i czasami nie pamiętam, dlaczego wcześniej dodałem domeny do obserwowanych domen...

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się przedłuża domeny .com w Dropped? Domena wygasa, chcę ją przedłużyć ale otrzymuję komunikat:

Domena wygasa (Podana domena wkrótce wygaśnie, nie możesz jej modyfikować)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj mam problemy z wystawieniem domen .eu niezarejestrowanych w Dropped.pl

Otrzymuję komunikat, że wygasają za mniej niż 30 dni choć wygasają znacznie później niż 30 dni.

 

Przy okazji zgłaszam problem z "hurtowym" wystawieniem "poprzednich" aukcji z domenami .eu, wtedy otrzymuję komunikat, że nie zaznaczono opcji "method" czyli tej, w której podaje się informację (wybór) o podanie kodu authinfo czy przetransferowanie domeny u aktualnego rejestratora.

 

Dodatkowo występuje problem z walutą przy ponownym wystawieniu aukcji, domyślnie ustawia się PLN choć wcześniej była waluta EUR.

 

 

EDIT:

Tak jak wspomniał "Davi88" podobnie jak jest z walutą nie zapamiętuje ustawień parametru "method".

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu już gdy chcę ponownie wystawić na aukcje kilkanaście domen .eu

pojawia się komunikat: ,,Błędna wartość parametru: method ".

Również taki sam komunikat pojawia się przy ponownym wystawianiu domen pojedynczo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie odpisałem jeszcze bo zlecenie EuroDNS zostało przyjete - i jak tylko dostane maila ze domena zostala wyciagnieta z kwarantanny i przedluzona - dam znac ze tak sie stalo ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekałem aż naprawicie przedłużenia dla domen .org. Za każdym razem wyrzucało błąd "domena wygasa".

Kilka dni temu dostałem informację, że domena została usunięta z mojego panelu.

 

Wypis z whois:

Expiration Date:07-Jul-2011 10:59:20 UTC

i moje dane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już drugi dzień przy wystawianiu pojedynczej aukcji .pl (domena od innego rejestratora) wyskakuje mi błąd:

 

Fatal error: Call to a member function getExpires() on a non-object in /home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php on line 455

 

Gdzie i co jest nie tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam jedno pytanie do załogi dropped i chciał bym w końcu dostać na nie odpowiedz. Kiedy zaczną działać powiadomienia sms?

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetnie, kolejna aukcja na której mi zależało przeszła mi koło nosa. Od dziś zaczynam ręcznie ustawiać przypomnienia bo firmie dropped niestety nie można zaufać. komentarza do sprawy też się doczekac nie można.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z dropped jest jak z rosyjską ruletką ;p

 

Rosyjska ruletka to jest ta nowa opcja, co dropped.pl szykuje za kilka dni. :)

 

Moim zdaniem jak dropped.pl to wprowadzi to domaining przekroczy już granice hazardu. ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

widze ze po akcji z listami domen do zaopcjonowania dropped przygotowal nam kolejna rewolucje

korzystam z super whoisa dropped i sprawdzajac jedna z domen moja uwage zwrocil link: uzytkownik posiada 109 domen, pobierz liste (oczywiscie platna opcja)

 

MIAZGA.

 

polaczki.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×