Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

transferowalem dzis 2 domeny do dropped. Domene panelu mialem po 2godzinach. Czy daloby sie cos z tym zrobic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bardzo proszę o aktualizację Monitora WHOIS!

 

Zapłaciłem już kilkadziesiąt złotych za coś, co nie funkcjonuje zbyt dobrze (może aktualizacje są raz na miesiąc, to trzeba napisać to!)

 

2. Bardzo proszę o odpowiedź na tickety!

 

Pierwszego wysłałem 18.01, potem 23.01 z prośbą o odpowiedź na ten pierwszy, a 28.01 kolejny ticket z prośba o odpowiedź na ten pierwszy plus w sprawie linku do aukcji przechwyconej opcji. Dzisiaj mija termin licytacji, a ja nie mam linku w panelu do tej aukcji!

 

Do tej pory support działał bez zarzutów, ale coś się chyba popsuło ostatnio. :P:);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Bardzo proszę o aktualizację Monitora WHOIS!

 

Zapłaciłem już kilkadziesiąt złotych za coś, co nie funkcjonuje zbyt dobrze (może aktualizacje są raz na miesiąc, to trzeba napisać to!)

 

2. Bardzo proszę o odpowiedź na tickety!

 

Pierwszego wysłałem 18.01, potem 23.01 z prośbą o odpowiedź na ten pierwszy, a 28.01 kolejny ticket z prośba o odpowiedź na ten pierwszy plus w sprawie linku do aukcji przechwyconej opcji. Dzisiaj mija termin licytacji, a ja nie mam linku w panelu do tej aukcji!

 

Do tej pory support działał bez zarzutów, ale coś się chyba popsuło ostatnio. :P:);)

 

Podeslij na Pw numery ticketow lub bezposrednie linki do nich (przy okazji spojrz czy nie padla juz na nie odpowiedz) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ja również dołączam się do żądań na odpowiedź na moje pytania. Pierwsza z 25.01 i druga, która jest kontynuacja pierwszej z dnia 28.01.

Sprawa ciągnie się od 2-tyg. i nie widać jej zakończenia!

Wszystkie serwisy oferują pełne wsparcie mailowe i przede wszystkim telefoniczne, a tutaj to totalna porażka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podeslij na Pw numery ticketow lub bezposrednie linki do nich (przy okazji spojrz czy nie padla juz na nie odpowiedz) ;-)

OK, na pierwsze 2 padła odpowiedź (ale dopiero 26.01 i nie dostałem maili powiadamiających o tym, a teraz po prostu wszedłem po linku do ticketu), a ten ostatni to niestety, ale usunąłem info zwrotne o przyjęciu ticketu z dropped@ticketserver.pl , więc nie mam linka, żeby zobaczyć odp. ani numeru, a maila nie dostałem. Trudno. W takim razie wyślę nowe zapytanie. BTW czy jest archiwum ticketów, abym mógł zobaczyć wszystkie moje poprzednio wysłane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy da się usunąć przy ofercie sprzedaży w statystykach "Otrzymane oferty kupna" ?

Pytam, ponieważ gdy klient końcowy wchodzi i widzi "0" to nie sprzyja to reklamie domeny.

 

Jeżeli się nie da tego usunąć to proponuje wprowadzić możliwość usunięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK, na pierwsze 2 padła odpowiedź (ale dopiero 26.01 i nie dostałem maili powiadamiających o tym, a teraz po prostu wszedłem po linku do ticketu), a ten ostatni to niestety, ale usunąłem info zwrotne o przyjęciu ticketu z dropped@ticketserver.pl , więc nie mam linka, żeby zobaczyć odp. ani numeru, a maila nie dostałem. Trudno. W takim razie wyślę nowe zapytanie. BTW czy jest archiwum ticketów, abym mógł zobaczyć wszystkie moje poprzednio wysłane?

 

Na te chwile nie ma takowej mozliwosci ale mamy w planach pewne rozwiazanie ktore wspomoze obsluge ticketow od strony klienta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Czy da się usunąć przy ofercie sprzedaży w statystykach "Otrzymane oferty kupna" ?

Pytam, ponieważ gdy klient końcowy wchodzi i widzi "0" to nie sprzyja to reklamie domeny.

 

Jeżeli się nie da tego usunąć to proponuje wprowadzić możliwość usunięcia.

Hehe, ja bym poszedł dalej i domyślnie ustawił 10. A co tam, niech klient sie podenerwuje, że ktoś mu zaraz podkupi domenę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prosbe do Dropped. Mozecie wprowadzic taka mala funkcje jak mozliwosc dodania notatki przy wystawiajacych aukcje / licytujacych? Na przyklad uzytkownik oomirekoo zrobil mnie w balona sztuycznie i celowo zawyzajac ruch na sprzedawanej przez siebie domenie. to, ze zrobil to celowo nie podlega zadnym dyskusjom. Dlatego tez chcialbym sobie tego jegomoscia zaznaczyc.

 

Ewentualnie pokazac dokladniejsze statystyki, dzien po dniu, a nie z ostatnich 30 dni. Wtedy kombinatorzy beda mieli pod gorke.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Czy da się usunąć przy ofercie sprzedaży w statystykach "Otrzymane oferty kupna" ?

Pytam, ponieważ gdy klient końcowy wchodzi i widzi "0" to nie sprzyja to reklamie domeny.

 

Jeżeli się nie da tego usunąć to proponuje wprowadzić możliwość usunięcia.

 

 

proszę Dropped o odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wypłata środków z Dropped jest obłożona % opłatą?

 

 

Chyba już nie

 

 

Edit: W związku z wprowadzeniem wyżej wymienionych opłat, zniesiona zostanie prowizja za wypłatę środków z serwisu. Wszystkie wypłaty będą realizowane bez prowizji.

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam jedno pytanie:

 

Czy bonus za przedłużenia odliczany jest również na przechwycone opcje, czy tylko domeny?

 

Właśnie, za przedłużenie opcji tez powinien być bonus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie, za przedłużenie opcji tez powinien być bonus

W ogóle to za dołączenie do Dropped Michał powinien płacić nam jakąś prowizję. :P

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×