Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Zapowiadana przez Dropped ulepszona wyszukiwarka miała być już dawno dawno temu. A ja wciąż czekam na to cudowne objawienie.

 

Chodzi o Wyszukiwarkę usuniętych domen.

 

Np. wybieram rozszerzenie "Wszystkie" albo pojedynczo można zaznaczyć, a chciałbym, aby pokazało wybrane domeny np. tylko .pl, .com.pl i inne funkcjonalen bez regionalnych. To niby jak mam to zrobić? Miała być ulepszona wersja wyszukiwarki. Gdzie ona?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

W dziale "Moje opcje" powinno być jakieś info o domenie na którą się opcje założyło. Chociaż kiedy została "created" i kiedy był "last modified".

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dziale "Moje opcje" powinno być jakieś info o domenie na którą się opcje założyło. Chociaż kiedy została "created" i kiedy był "last modified".

też uważam że taka informacja by się przydała (mimo tego że to lokata długoterminowa ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped mi właśnie wrzucił kilkadziesiąt domen .eu w kwarantannę, mimo że domeny były przedłużone (domeny z różnych terminów rejestracji, w różnych terminach przedłużane). Ciekawe :) Nie wiem czy problem dotyczy tylko mnie. Sprawdźcie emaile.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy problem dotyczy tylko mnie.
Mi też - więc pewne mają już tyle ticketów, że pracują nad tym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi też - więc pewne mają już tyle ticketów, że pracują nad tym :)

Dobrze wiedzieć, że człowiek nie jest sam ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
O kurcze. Mi zablokowali 3 domeny na których stoją serwisy
Tak jest, niestety :)

U mnie, strony jeszcze działają (stare wpisy DNS), ale EURID już podaje "QUARANTINE" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jest, niestety :)

EURID już podaje "QUARANTINE" ;)

 

To nie tylko burdel w Dropped, ale także w EURID, że pozwolił zrobić kwarantannę na opłacone domeny ???

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jest, niestety :)

U mnie, strony jeszcze działają (stare wpisy DNS), ale EURID już podaje "QUARANTINE" ;)

Tylko na Twoim komputerze, bo jeśli ktoś wchodzi pierwszy raz lub po przerwie na taką domenę, to już mu nie działa. Sprawdziłem dla swoich domen. Czas odświeżania DNS w EURid to kilka minut.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie też trochę weszło w kwarantannę, w tym dwie domeny moich dzieci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj o godzinie 20:30 wystąpił problem ze skryptem ustawiającym kwarantannę dla domen .eu. Problem został już usunięty, za chwilę przywrócimy wszystkie domeny na których stoją serwisy oraz te które zarabiają na parkingu. Pozostałe domeny zostaną przywrócone w poniedziałek. Wszystkie domeny zostaną przedłużone na nasz koszt. Przepraszam za powstały problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj o godzinie 20:30 wystąpił problem ze skryptem ustawiającym kwarantannę dla domen .eu. Problem został już usunięty, za chwilę przywrócimy wszystkie domeny na których stoją serwisy oraz te które zarabiają na parkingu. Pozostałe domeny zostaną przywrócone w poniedziałek. Wszystkie domeny zostaną przedłużone na nasz koszt. Przepraszam za powstały problem.

Z moimi możecie poczekać do wtorku 1 marca - zawsze to o jeden miesiąc będą dłużej ważne :)

 

EDIT: Z ciekawości spytam: ilu domen dotyczy problem?

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie też trochę weszło w kwarantannę, w tym dwie domeny moich dzieci :)

Z maila wynika że do 2012 roku.

Moja domena która przeszła dziś do kwarantanny jest 'ważna' do 2012 roku, czyli nic nie zyskałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drogi użytkowniku,

 

Dzisiaj w wyniku błędnego działania jednego ze skryptów na naszej stronie kilka Twoich domen .eu znalazło się w kwarantannie. Domeny te zostały przez nas przywrócone na Twoje konto i przedłużone na nasz koszt do 2012 roku. Przepraszamy za zaistniały problem.

... przepraszam, czy ktoś się skarżył na awarię w dropped? :)

Awaria "naprawiona" została bardzo profesjonalnie.

(oby więcej takich awarii)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem niepokojącą wiadomość:

Witaj!

 

Domena xxxxxx.eu wygasła i została usunięta z twojej listy domen.

 

Z pozdrowieniami,

zespół Dropped.pl

 

Dostaliście takie wiadomości ?

 

EDIT: Domena była odnowiona: 2010-09-01 10:53:18 !!! domena zwyczajnie została usunięta i jest/była dostępna do rejestracji.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mishel, rzeczywiście wygląda to niedobrze, jeżeli tak się stało, że Ci wyrejestrowało domenę z września. :rolleyes: Ja dziś zrobiłem sobie gdzieś z archiwum listę domen i będę sprawdzał czy jakaś nie została też unicestwiona. U mnie w kwarantannę wpadła ok. połowa domen to trochę tego będzie.

 

Choć z drugiej strony jeśli z domenami będzie ok a dropped.pl je rzeczywiście poprzedłuża o rok to w sumie nawet ładny prezent.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@mishel, rzeczywiście wygląda to niedobrze, jeżeli tak się stało, że Ci wyrejestrowało domenę z września. :rolleyes: Ja dziś zrobiłem sobie gdzieś z archiwum listę domen i będę sprawdzał czy jakaś nie została też unicestwiona. U mnie w kwarantannę wpadła ok. połowa domen to trochę tego będzie.

 

Choć z drugiej strony jeśli z domenami będzie ok a dropped.pl je rzeczywiście poprzedłuża o rok to w sumie nawet ładny prezent.

 

Wygląda na to, że to była kasacja domeny... Poczekam na stanowisko Dropped.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracowników Dropped proszę o poważne potraktowanie mojej sprawy. Przywróciliście mi na listingu domenę: xxxxxxx.eu a nie jest zarejestrowana przez Was. To nie jest kwarantanna i proszę o ponowną weryfikację gdyż nie zamierzam trzymać domen u rejestratora, który mi kasuje domeny.

 

EDIT: Sprawa została wyjaśniona przez właściciela serwisu. Okazało się, że domena nie została odnowiona około 40 dni temu - tak jak początkowo domyślałem się pomimo, że odnowienie zostało zlecone. Otrzymałem zadośćuczynienie.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×