Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Jakie?

Planuję domeny wysłać w podróż.

U innego dużego rejestratora trwają od dwóch dni poszukiwania mojej domeny, którą zarejestrowałem przez opcję 7 miesięcy temu, a nie mam jej w panelu. :(

Ostatni miesiąc to same wpadki rejestratorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie wlasnie tez jedna domena zmienila wlasciciela na jakiegos Marcina;) , ale w panelu ja jeszcze mam;)

 

chyba przydalby sie dla bezpieczenstwa link wysylany na mejla potwierdzajacy zmiene w whois???

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites
U innego dużego rejestratora trwają od dwóch dni poszukiwania mojej domeny, którą zarejestrowałem przez opcję 7 miesięcy temu, a nie mam jej w panelu. :(

 

 

trzeba miec szczescie zeby przy ponad tysiacu domen pamietac wszystkie domeny;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam waszą zimną krew( i dobre domeny) bo zmiana abonenta domeny to nie jest pikuś. Jestem ciekaw czemu Michała nie ma na forum, bo przecież powinien napisać co jest grane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podziwiam waszą zimną krew( i dobre domeny) bo zmiana abonenta domeny to nie jest pikuś. Jestem ciekaw czemu Michała nie ma na forum, bo przecież powinien napisać co jest grane.

Daje do myślenia, prawda? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się martwisz Andro. :( Właśnie zostałeś abonentem jednej z moich domen.

 

Zastanawiam się czy dropped nie schodzi przypadkiem na psy, bo na maile też nikt nie odpisuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiany abonenta są spowodowane błednym działaniem skryptu poprawiającego dane po transferze domen między abonentami rejestratorami. Niestety, okazało się że gdy domena była zarejestrowana w Dropped, wygasła i przechwycona ponownie,m dane zmieniają się na starego abonenta zamiast na nowego. Ten błąd jest już poprawiany i jeszcze dzisiaj dane zostaną zmienione na poprawne. Przepraszam za zaistniały problem.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmiany abonenta są spowodowane błednym działaniem skryptu poprawiającego dane po transferze domen między abonentami. Niestety, okazało się że gdy domena była zarejestrowana w Dropped, wygasła i przechwycona ponownie,m dane zmieniają się na starego abonenta zamiast na nowego. Ten błąd jest już poprawiany i jeszcze dzisiaj dane zostaną zmienione na poprawne. Przepraszam za zaistniały problem.

Dzięki! Ja jestem spokojny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie domeny powinny już mieć poprawne kontakty. Jeśli jeszcze kontakt dla jakiejś domeny nie został zmieniony na powrót, proszę o kontakt. Jeszcze raz przepraszam za zaistniały problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdemu może się zdarzyć wypadek. Michał zapracował sobie na solidną markę i mam nadzieję, że tak zostanie. Dla mnie jest największym kozakiem przez jego uczciwość. Nie wiem czy wiecie, ale Michał nie zostawił sobie żadnej przechwyconej domeny.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domain status: Domain registered

Option status: No option

Registrar: Michau Enterprises, LLC

 

DOMAIN: przechwytywanie.pl

registrant's handle: mjp0 (CORPORATE)

nameservers: ns1.dropped.pl.

ns2.dropped.pl.

created: 2008.03.04 07:51:27

last modified: 2008.03.04 07:51:27

 

no option

 

REGISTRANT:

company: Michal Pleban

Michau Enterprises, LLC

street: 16192 Coastal Highway

city: 19958 Lewes, Delaware

location: US

phone: +1.3026457400

last modified: 2007.08.13

 

TECHNICAL CONTACT:

company: Michal Pleban

Michau Enterprises, LLC

street: 16192 Coastal Highway

city: 19958 Lewes, Delaware

location: US

phone: +1.3026457400

last modified: 2007.08.13

 

 

REGISTRAR: Michau Enterprises LLC

16192 Coastal Highway, Lewes, DE

19958, USA

+1.3024507070

domains@michau.us

 

:(

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena przechwytywanie.pl była wolna, więc ją zarejestrowałem. Zarejestrowałem też kilka innych domen, które były wolne, a z jakiegoś powodu mi potrzebne (np. bezpodatków.pl), kilka też kupiłem. Jeśli potrzebuję jakiejś domeny, która jest przechwycona, to odkupuję ją od zwycięzcy aukcji na Dropped.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy juz bylo na ten temat, w kazdym razie w moim panelu pojawilo sie niczym ufo kilka domen. Nie wiem,czy to jakis prezent od kolegow z forum, czy nadciagnal "totalny kataklizm" :lol: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy juz bylo na ten temat, w kazdym razie w moim panelu pojawilo sie niczym ufo kilka domen. Nie wiem,czy to jakis prezent od kolegow z forum, czy nadciagnal "totalny kataklizm" :lol: ?

 

"Dają to bierz, biją to uciekaj." :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie odnośnie aftermarket...

Chodzi mi tutaj o podatki i rozliczenia - w pomocy nie jest to opisane.

W wypadku gdy sprzedam domenę na aftermarket, fakturę zakupu dla kupującego wystawia serwis... oznacza to że serwis jest sprzedającym... więc kwota która wpływa na moje konto jest nieopodatkowana?(Skoro serwis wystawia fakturę to w jaki sposób ja mam się z tego rozliczyć, jeżeli w gruncie rzeczy to nie ja jestem sprzedawcą)? W jaki sposób wykazać sprzedaż? Wiem że kupując/rejestrując domeny trzeba wystawić fakturę wewnętrzną dokumentującą import usług - co więc w wypadku sprzedaży?

Dzięki za pomoc.

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób wykazać sprzedaż?

Najproście wystawić fakturę serwisowi Aftermarket.pl (firmie, która go obsługuje).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×