Jump to content
pb

[humor] Nieznajomość ortografii szkodzi. ;-)

Recommended Posts

Co i rusz na liście wygasłych pojawiają się domeny z błędami ortograficznymi (choć zdaję sobie sprawę, że i one mogą generować spory ruch, szczególnie jeśli na domenie bez błędu jest jakiś serwis), ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem:

http://allegro.pl/item191223772.html

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co i rusz na liście wygasłych pojawiają się domeny z błędami ortograficznymi (choć zdaję sobie sprawę, że i one mogą generować spory ruch (...) )

 

czasami zadziwia mnie analfabetyzm Polaków.. mam np. ubespieczenia.pl i zdarzają mi się na niej kliki za 1-1,50$ :-) ostatnio wziąłem rechabilitacja.pl i też jest ruch, mniejszy ale jest :-)

nie mówiąc o autogieuda.pl, która "daje" jakieś 8-10$/mc. albo skopiec.pl - kilkanaście $.

i moja ulubiona skampiec.pl (?!?!) także klikanaście dolców/mc :-)))

bardzo lubię "ortówki" :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jeszcze licytują:-)

 

No właśnie o tym napisałem, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Bo zarejestrować to jedno, ale kupować takie coś na allegro, to już zupełnie inna sprawa. ;-)

 

PS. suownik.pl wolna. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

266 zł!

Normalnie idę wystawić na allegro rybołóstwo.pl, rybołustwo.pl, rybolostwo.pl, rybolustwo.pl i rybolustfo.pl w pakiecie od 1000 zł. ;->

 

A tak jeszcze w temacie, ciekawostka:

mysliwstwo.pl jest starsza niż myslistwo.pl...

A myślistwo.pl należy do... właściciela mysliwstwo.pl!

 

Ludzie nie przestają mnie zadziwiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Normalnie idę wystawić na allegro rybołóstwo.pl, rybołustwo.pl, rybolostwo.pl, rybolustwo.pl i rybolustfo.pl w pakiecie od 1000 zł. ;->

I będą gadali: "rybołóstwo.pl to jeszcze dobrze, ale reszta tych byków mi nie potrzebna" ^_^;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
266 zł!

Normalnie idę wystawić na allegro rybołóstwo.pl, rybołustwo.pl, rybolostwo.pl, rybolustwo.pl i rybolustfo.pl w pakiecie od 1000 zł. ;->

Raczej ruchu nie będzie, moja rybolowstwo.pl ma tylko okolo 100u/mc. Ale na allegro wszystko jest możliwe, powodzenia przy sprzedaży ;)

 

Jednak to bardzo dobra czenść literówek. Niektóre generują spore procenty odsłon w stosunku do serwisów, od których pochodzą. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak jeszcze w temacie, ciekawostka:

mysliwstwo.pl jest starsza niż myslistwo.pl...

A myślistwo.pl należy do... właściciela mysliwstwo.pl!

 

Właściciel mysliwstwo.pl jest do dzisiejszego dnia przekonany , że jest to jedyna , poprawna forma w języku polskim ^_^

 

myslistwo*pl

mysliwi*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściciel mysliwstwo.pl jest do dzisiejszego dnia przekonany , że jest to jedyna , poprawna forma w języku polskim ^_^

 

To dlaczego kupił myślistwo.pl? Jako literówkę? Dlaczego w takim razie nie kupił myśliwstwo.pl? :-|

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dlaczego kupił myślistwo.pl? Jako literówkę? Dlaczego w takim razie nie kupił myśliwstwo.pl? :-|

 

Może się po prostu pomylił ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może się po prostu pomylił ^_^

 

Hehehehehe... ale sie usmialem ;) Dobre, moze rzeczywiscie tak bylo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może się po prostu pomylił ;)

 

Coś kręcisz. Na stronie mysliwstwo.pl ani razy nie występuje wyraz 'myśliwstwo', za to klika razy jest 'myślistwo'. Za to na myślistwo.pl (inna strona!) jest dwa razy 'myśliwstwo' i raz 'myślistwo'. ^_^

 

Aha, facet ma jeszcze myslistwo.net, o zawartości takiej, jak myślistwo.pl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×