Jump to content
Sign in to follow this  
leszek84

Problem z zaparkowaniem w ND

Recommended Posts

Witam (jestem tu nowy wiec pewnie moje pytanie a z zasadzie prośba nie będzie dla was problemem ) zarejestrowałem na Home.pl domenę z ( .COM) i przy próbie zaparkowania wylatuje mi komunikat Domain name is already listed with NameDrive. Mało tego za zarejestrowanie domeny oczywiście zapłaciłem itp . a w momencie gdy zacząłem kombinować i myśleć o co chodzi to okazało sie że pod tą domeną już ktoś zaparkował (ale na pewno nie ja). Oczywiście domenę próbowałem zaparkować na NameDrive i w momencie rejestracji podałem adresy serwera z ND. Czy ktoś może mi podpowiedzieć co sie stało , czy jest możliwe żeby domena która była wolna nagle stała sie zajęta , albo może ktoś ją przechwycił ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz tę domenę w ogóle w panelu home.pl jako zarejestrowaną, bo trochę tutaj zamieszałeś.

Albo domenę ktoś przed toba parkował

albo

ktoś ja własnie zaparkował (zarejestrował)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może domena była wcześniej u nich, wyślij screen na adres parking@namedrive.pl dołączając screen z panelu klienta w home.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może domena była wcześniej u nich, wyślij screen na adres parking@namedrive.pl dołączając screen z panelu klienta w home.

 

 

Faktycznie pomogło (wysłałem scrina i już jest w porządku) dzięki za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×