Jump to content
halapenio

di.pl - forum Dawpiego?

Recommended Posts

Dawpiemu chyba władza strzelila do głowy bo robi z di.pl swóją prywatną piaskownicę :P

Proszę o odblokowanie tematu odnośnie Góry Grosza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że tematy typu "Góra groszy" to faktycznie nie jest najszczęśliwszy pomysł. Lepiej wpłacić 50 zł raz do roku na szczytny cel lub przeznaczyć 1% podatku. IMHO nie są do tego potrzebne wątki na forum di.pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to przecież było w na każdy temat. MNie akurat bardziej interesuję możliwość kliknięcia w bannery stron któe pomagają innym, niż czytanie wątków typu "Ekscesy Sojuszu Lewicy Demokratycznej" albo "(18+) Strzelgola.pl -Erotyczna gra w piłkę." czy "Bomba zegarowa" co to ma wspólnego z domenami? Przecież ten dział jest włąsnie do takich dyskusji ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że tematy typu "Góra groszy" to faktycznie nie jest najszczęśliwszy pomysł. Lepiej wpłacić 50 zł raz do roku na szczytny cel lub przeznaczyć 1% podatku. IMHO nie są do tego potrzebne wątki na forum di.pl.

 

DD

 

Signed. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przenoszę do odpowiedniego działu. Jak chcecie być moralistami to chociaż postępujcie zgodnie z regulaminem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Góra grosza?? Rzeczywiscie słaby pomysł.

 

Za to rozumiem temat, w ktorym podamy konta bankowe organizacji charyt. Wtedy to ma sens.

 

Twóje tematy typu sonda dwa x sylyx jest lepsza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

funny-pictures-kitten-is-excited-about-bacon.jpg

 

Jakie to wszystko smieszne jest. Kiedys Halapenio z Kornelem dwa ognie, a dzisiaj przyjaciele. Zeby bylo jasne - nie widze sensu dalszej egzystencji tematu "Góra grosza" każdy pisał by 20, 40, 60 i na kij to komu? Inna sprawa z wybieraniem miss forum - tez totalna glupota, nie wiem czemu w ogole watek tak długo był otwarty.

 

Wszystkich chętnych do luzniejszych rozmow zapraszam na http://www.sweetbrokacik.pl/ ;) Żeby nie było pomówien - jestem tam tylko gosciem :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
funny-pictures-kitten-is-excited-about-bacon.jpg

 

Jakie to wszystko smieszne jest. Kiedys Halapenio z Kornelem dwa ognie, a dzisiaj przyjaciele. Zeby bylo jasne - nie widze sensu dalszej egzystencji tematu "Góra grosza" każdy pisał by 20, 40, 60 i na kij to komu? Inna sprawa z wybieraniem miss forum - tez totalna glupota, nie wiem czemu w ogole watek tak długo był otwarty.

 

Wszystkich chętnych do luzniejszych rozmow zapraszam na http://www.sweetbrokacik.pl/ ;) Żeby nie było pomówien - jestem tam tylko gosciem :P

 

Tam przyjaciele zaraz przyznałem mu rację tylko i nie wiem czemu ten wątek dla Ciebie jest taki dziwny i nie możesz go przeboleć. Na tym forum są ludzie którzy w odróżnieniu od Ciebie klikają i pomajagą innym a jeśli lubisz spędzać czas na słodkim brokaciku dyskutując o o_0 jaKiŚ dZifFnyCh RzeCzaCh to Twoja sprawa. Coś mi się wydaję że Polscy domainersi na siłę chcą robić z di.pl elytarne forum pokroju dnforum.com bo na namepros.com break-room istnieje i ma się bardzo dobrze (http://www.namepros.com/the-break-room/) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tam przyjaciele zaraz przyznałem mu rację tylko i nie wiem czemu ten wątek dla Ciebie jest taki dziwny i nie możesz go przeboleć. Na tym forum są ludzie którzy w odróżnieniu od Ciebie klikają i pomajagą innym a jeśli lubisz spędzać czas na słodkim brokaciku dyskutując o o_0 jaKiŚ dZifFnyCh RzeCzaCh to Twoja sprawa. Coś mi się wydaję że Polscy domainersi na siłę chcą robić z di.pl elytarne forum pokroju dnforum.com bo na namepros.com break-room istnieje i ma się bardzo dobrze (http://www.namepros.com/the-break-room/) ;)

 

Myslalem, że zrozumiesz... Takie tematy nie pasują do profilu naszego forum. Jak chcesz zeby ludzie klikali to stworz strone charytatywna, ale prosze Cie bardzo nie proboj wprowadzac jakis rewolucji. Byłem długo gosciem na di.pl i zdecydowałem się na rejestracje konta, ponieważ był wysoki poziom. Teraz gdy zebrałą się cała "smietanka" jest inaczej...

 

eot

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslalem, że zrozumiesz... Takie tematy nie pasują do profilu naszego forum. Jak chcesz zeby ludzie klikali to stworz strone charytatywna, ale prosze Cie bardzo nie proboj wprowadzac jakis rewolucji. Byłem długo tutaj gosciem i dokąd nie zebrała się tutaj "smietanka" było przyjemnie.

 

eot

 

To po co jest dział "Na każdy temat" (Piaskownica, hydepark - po prostu rozmowy o wszystkim niekoniecznie związane z tematyką domen.)? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też uważam, że powinno być więcej wolności.

 

Shogun te twoje wypowiedzi "Teraz gdy zebrałą się cała "smietanka" jest inaczej..." szkoda komentować, widać, że Ty jesteś z "elity"(gratulacje szczerze) Gdybym miał te twoje 300tys. na koncie to mnie tutaj dawno na tym forum już by nie było...ba 100tys. mi starczy nawet...kupię mieszkanie własne w końcu, żeby mieszkać z dziewczyną(a tak ciagle muszę wynajmować :/ )... no ale to nie forum od takich dyskusji... Dział "Na każdy temat" został stworzony chyba od tego aby rozmawiać na dowolne tematy? Liczba postów i tak się nie zwiększa, ale DawPi zawsze trzymać musi rękę na wodzy... no bo on ma rację..czasami mam odczucie, że ma jakieś urażone/chore ambicje...(ostatnia dyskusja igogla i nie tylko, oraz tego, kiedy Uszatek stworzy serwisy, no pisał, ze tworzy i tworzy ale nic nie ma? Monitoring masz na jego stronach, że co dwie minuty F5 naciskasz? Stworzy i opublikuje kiedy będzie miał ochotę i tobie nic do tego.

DawPi o polityce tematów nie kasowałeś...widocznie nie zawadzały ci...

Jak ma tak być to lepiej skasować cały dział "Nasze forum".

A skoro komuś nie podobał się temat "Góra groszy" to po prostu trzeba było nie otwierać tematu i nie czytać, nie widzę, żadnego problemu..ale z tego co widać, niektórzy chyba mają problemy ze sobą...

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kornel - jakieś urażone ambicje? Jakieś plany Ci nie wypaliły? Masz coś na sumieniu? Coś Cię boli? Uwierz, że to nie forum by wylewać swoje żale jak mały chłopczyk, któremu odebrano lizaka. Trzymaj swoje wywody na wodzy i odperswaduj się ode mnie. Grzecznie proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kornel, ale tak szczerze teraz - prowokujesz swietnie. Nie musze tlumaczyc Ci sie z mojej sytuacji finansowej, ale podpowiem Ci, że na spadek czeka się długo - a nieruchomość mi nie potrzebna ;) Nie jestem też żadną "elita". I trzymaj fason facet - jesli masz cos do mnie to wal na PW a swoje zlosliwosci zostaw dla siebie.

 

No i "nie mierz ludzi swoja miara" :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kornel - jakieś urażone ambicje? Jakieś plany Ci nie wypaliły? Masz coś na sumieniu? Coś Cię boli? Uwierz, że to nie forum by wylewać swoje żale jak mały chłopczyk, któremu odebrano lizaka. Trzymaj swoje wywody na wodzy i odperswaduj się ode mnie. Grzecznie proszę.

 

Odniosłem się tylko do twojego zachowania na forum, przemeq w dziale "Klopot w rejstracji" już odpowiedział za mnie...

 

Kornel, ale tak szczerze teraz - prowokujesz swietnie. Nie musze tlumaczyc Ci sie z mojej sytuacji finansowej, ale podpowiem Ci, że na spadek czeka się długo - a nieruchomość mi nie potrzebna ;) Nie jestem też żadną "elita". I trzymaj fason facet - jesli masz cos do mnie to wal na PW a swoje zlosliwosci zostaw dla siebie.

 

No i "nie mierz ludzi swoja miara" :P

 

Ok będę trzymał fason :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też uważam, że powinno być więcej wolności.

 

Zgadzam się, dlatego ponawiam prośbę o dodanie możliwości ignorowania wybranych wątków. Byłaby to na pewno wielka oszczędność czasu, nerwów i serwera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×