Jump to content
halapenio

di.pl - forum Dawpiego?

Recommended Posts

Tak bo będę widział że na świecie są ludzie gotowi poświęcić swój wolny czas na pomaganie innym. Taki Dawpi i szogun sami nie pomagają bo ich to nie obchodzi a jak ktoś inny chce sobie poklikać to zaraz problemy w imię jakiś głupot typu "po co klikać za 20 groszy jak i tak domainersi wolą przelać 50 złoty albo oddac 1 procent". No tak tylko kto to robi? Czy jest na forum ktoś kto przelal 50 złotych na konto jakieś fundacji albo odprowadza 1% na cele charytatywne???? ;)

 

To może wyjdź na świeże powietrze i przejdź się do najbliższej siedziby fundacji brata alberta. Tam z pewnością ujrzysz wielu ludzi gotowych poświęcać czas dla potrzebujących.

 

Nie szukaj takich osób na forum o domenach internetowych. To, że zachęcasz ich do klikania jest w porządku, ale bez przesady nie masz prawa nikogo do niczego zmuszać i osądzać ich opinii na temat datków dla potrzebujących.

 

Wstrzymam sie od dalszej dyskusji bo jak juz pisałem temat ten nic nie wnosi i nie ma najmniejszego sensu.

Przymyśl kilka razy nim coś napiszesz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
o xn--mj-5ja xn--boe-42a, halapenio, opanuj się.

 

Ok chodzi mi tylko o to że bezsensowne jest robienie z di.pl czegoś na wzór dnforum. Może niech amdini porobią płatne działy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy wszyscy nie będą zadowoleni. Dział na każdy temat ma służyć luźnym rozmowom, ale nie może być śmietnikiem. Nie wydaje mi się, aby dobrym pomysłem było jego zamknięcie. Będziemy go bardzie temperować. Koniec robienia sobie z niego bazaru.

 

Skoro DawPi uznał, że wolne miejsce w naszej bazie można przeznaczyć na wartościowsze posty to widocznie miał powód.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nigdy wszyscy nie będą zadowoleni. Dział na każdy temat ma służyć luźnym rozmowom, ale nie może być śmietnikiem. Nie wydaje mi się, aby dobrym pomysłem było jego zamknięcie. Będziemy go bardzie temperować. Koniec robienia sobie z niego bazaru.

 

Skoro DawPi uznał, że wolne miejsce w naszej bazie można przeznaczyć na wartościowsze posty to widocznie miał powód.

 

To co napisałeś zabrzmiało conajmniej śmiesznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To co napisałeś zabrzmiało conajmniej śmiesznie.

 

 

Możesz mi napisać w ktorym momencie? Z chęcią bym się pośmiał, coś mi dziś humor nie dopisuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz mi napisać w ktorym momencie? Z chęcią bym się pośmiał, coś mi dziś humor nie dopisuje.

 

Będziemy go bardzie temperować. Koniec robienia sobie z niego bazaru.

 

Mnie to rozbawiło. Dnforum nigdy nie będziecie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będziemy go bardzie temperować. Koniec robienia sobie z niego bazaru.

 

Mnie to rozbawiło. Dnforum nigdy nie będziecie :)

 

 

Zrozum to, że każde forum ma swój regulamin, swoich moderatorów to, że wszędzie Ci pozwalali liczyć do tysiąca i robić spam nie znaczy, że tutaj możesz robić to samo. Urazil Cie ktos?

 

Zachowujesz się jak siedmiolatek któremu zabrali grabki z piaskownicy, opanuj się bo wprowadzasz tylko bajzer i szum.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×