Jump to content
halapenio

Prośba do adminów.

Czy konto halapenio powinno zostac skasowane?  

42 members have voted

  1. 1. Czy konto halapenio powinno zostać skasowane?

    • TAK
      25
    • NIE
      17


Recommended Posts

Proszę o skasowanie mojego konta łącznie z pełną historią (wywalcie mnie z bazy). Nie podoba mi się PR na di.pl i robienie na siłę pro-elyty. Uważam że na di.pl można znaleść wiele ciekawych informacji i wskazówek gdzie dalej szukać żeby rozwijać i powiększać swoją wiedze odnośnie domainingu więc bezwątpienia jest to wielkie kompedium wiedzy ale forma zarządzania w mojej opinii pozostawia wiele do życzenia. Nie podoba mi się również "wywyższanie" się niektórych osób gdzie ich wkład intelektualny w zawartość merytoryczną forum jest znikomy. Jest ich pełno w bzdurnych wątkach na cąłym forum ale nie wnoszą do di tej wiedzy która można znaleść w postach użytkowników pb, Daniel Dryzek, apze, cabona, Michal, domainer, tmi, domain, MisUszatek, SELES, Dropped.pl, kilofek, keyword, networker, ams. Oczywiście na forum jest również kilak innych osób których posty są ciekawą pożywką dla spragnionych wiedzy ale na postach wyżej wymienionych przeze mnie użytkowników można nauczyć się najwięcej.

W regulaminie nie znalazłem żadnego zapisu odnośnie przetwarzania moich postów przez właścicieli di.pl a ponieważ każdy z moich postów stanowi moją własność intelektualną proszę o wykasowanie mnie z bazy danych użytkowników. Mój angielski jets na tyle dobry że mogę spokojnie cieszyć się wolnością chociażby na namepros gdzie w Break-roomie za luźne posty nikt mi nie zamknie tematu albo nie da ostrzeżenia lol!

 

If you have reached a personal milestone here at NamePros and want everyone to know then post here in this thread.

Post Milestones: 100, 200, 500, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000

Please limit your announcements to once a month, or the milestones listed here.

Thanks and congratulations!

http://www.namepros.com/the-break-room/754...____-posts.html

 

albo

Proposed topic

Post the name of each domain you register.

We can see how many registrations we can get!

How about it?

Quote:

Originally posted by CoolHost.com

Holy Crow!

THIS may, then, very well to turn out to be the longest thread ever ... thanks a lot, Kode.

Post away, friends!

Post domain's you've bought from other people too!

http://www.namepros.com/the-break-room/614...np-longest.html

 

i wiele wiele innych które z domenami nie mają nic wspólnego

http://www.namepros.com/the-break-room/503...foot-found.html

http://www.namepros.com/the-break-room/504...e-olympian.html

http://www.namepros.com/the-break-room/505...slams-into.html

http://www.namepros.com/the-break-room/504...-in-2008-a.html

http://www.namepros.com/the-break-room/505...en-welcome.html

http://www.namepros.com/the-break-room/492...-you-laugh.html

 

Szkoda że administracja woli robić pro-elyte forum na wzór dnforum. Różnica jest jednak taka że gdyby nie DD z activ24 który w zorganizował DomainerMeeting to oprócz konferencji NASKU żadne inne spotkanie by nie miało miejsca - no chyba że wybralibyście się do odwiedzenia meetingów zagranicznych w co wątpie. Druga sprawa. Gdyby nie Dropped.pl i pb ze złapane.pl i ams z mapadomen.pl to 90% tego forum nigdy nie dowiedziałaby się na jakiej zasadzie działa droppcatching i łapalibyście domeny na opcje. Po trzecie. Na forum jest zaledwie 10% osób które ma wiedze wychodzącą o wiele dalej niż sam domaining to znaczy chodzi mi o osoby które są administratorami własnych serewerów bądź programistami - czyli w oparciu o znajomość specyfikacji technicznej protokołów które są przydatne w domainingu posiadają automaty i skrypty o któych reszta z was może pomarzyć. Na di.pl są trzy osoby o których wiem które posiadają oprócz domen pl wspaniałe portfolia domen .cz, .co.uk i de. Dwie osoby się czynnie wypowiadają a jedna tylko przegląda forum. Po czwarte czemu wszystkie inne fora dopuszczają luźne dyskusje nie związane z głownym tematem forum a na di.pl administracja ma z tym problemy?

 

Dziękuje za uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co masz ciągle z tą "pro-elytą"? Ciągle szczekasz, szczekasz i szczekasz.

 

Jeśli zechcesz odejść - odejdź, jeśli zechcesz - wróć.

Nic się przecież w nas nie zmieni przez te dni,

Wciąż tak samo serca będzie czas tęsknotą truć,

Świat - jak był - zostanie zły.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co masz ciągle z tą "pro-elytą"? Ciągle szczekasz, szczekasz i szczekasz.

 

Jeśli zechcesz odejść - odejdź, jeśli zechcesz - wróć.

Nic się przecież w nas nie zmieni przez te dni,

Wciąż tak samo serca będzie czas tęsknotą truć,

Świat - jak był - zostanie zły.

 

:)

 

Bo mnie denerwuję że z di.pl administracja próbuje zrobić na siłę dnforum. Nie jesteśmy i potrzeba jeszcze dużo czasu żeby Polscy domainersi wtargneli na salony i zachodni inwestorzy zaczeli doceniać nasze plki. Póki się tak nie stanie moderowanie "na każdy temat" uważam za kneblowanie ust z czym się nie mogę zgodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halapenio, zastanów się jeszcze raz nad kasacją konta. Myślę, że nikt z forum nie uważa się za żadną elite, ani nikt nie ma wywyzszonych ambicji aka rodem Kaczynskich.

 

Sam kiedyś administrowałem dość duże Forum - był taki dział Hyde Park ludzie zakładali tematy i teraz przytoczę Ci 100% autentycznosc tematów,

poniewaz przepisuje ze zdj.

 

"Jakie piwo najlepsze?"

"Boli mnie noga co zrobić?"

"Zgubilem portfel co teraz?"

"Rodzice mnie nie chca wypuscic z domu"

"Jakiego masz zwierzaczka?"

"Jebac chujowe TheCrimsy"

"Odchodze nara"

"Chwalcie sie"

"Dragon Ball"

"Nielubie zmywac naczyn"

"Pojde do wiezienia?"

 

Również uważam, że powinien być dział "Hyde Park" na forum gdzie będzie więcej luzu + posty nie będa zliczane, ale tematy będą weryfikowane przez moderatorów. Nie ukrywajmy jakiś poziom trzeba trzymać, przecież wyszlismy już dawno z piaskownicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od tego są moderatorzy żeby kasować bzdurne posty/tematy, dwa: na każdy temat jak sama nazwa wskazuje jest na każdy temat więc dziwi mnie, że ktoś kasuje tam luźne rozmowy... coś w tym jest że niektórzy chcieli by zamknąć forum dla wyżej wymienionych kilku osób a reszta won.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Halapenio, zastanów się jeszcze raz nad kasacją konta. Myślę, że nikt z forum nie uważa się za żadną elite, ani nikt nie ma wywyzszonych ambicji aka rodem Kaczynskich.

 

Sam kiedyś administrowałem dość duże Forum - był taki dział Hyde Park ludzie zakładali tematy i teraz przytoczę Ci 100% autentycznosc tematów,

poniewaz przepisuje ze zdj.

 

"Jakie piwo najlepsze?"

"Boli mnie noga co zrobić?"

"Zgubilem portfel co teraz?"

"Rodzice mnie nie chca wypuscic z domu"

"Jakiego masz zwierzaczka?"

"Jebac chujowe TheCrimsy"

"Odchodze nara"

"Chwalcie sie"

"Dragon Ball"

"Nielubie zmywac naczyn"

"Pojde do wiezienia?"

 

Również uważam, że powinien być dział "Hyde Park" na forum gdzie będzie więcej luzu + posty nie będa zliczane, ale tematy będą weryfikowane przez moderatorów. Nie ukrywajmy jakiś poziom trzeba trzymać, przecież wyszlismy już dawno z piaskownicy.

 

Szogun zgadzam się, ale w "Na każdy temat" nie znajdziesz wątków typu liczmy do miliona, Dragon Ball itd itd. Uważam że skasowanie wątku Góra Grosza jako widzimisie tylko jedne osoby jest błedem szczególnie biorąc pod uwagę że kilka osób jakoś nie widziało w tym żadnych kłopotów. Takie klikanie z sumowaniem kwoty jeśli po roku doszlibyśmy do kilkuset złoty byłoby czymś godnym odnotowania bo gadanie typu lepiej wpłacić od razu 50 złotych (już to widzę) albo oddac 1% podatku gdzie w domainigu wiekszość z nas dopłaca albo cały czas inwestuje też raczej nie wypali. Nabijanie postów typu: 1,2,3,4,5 - miLi0N a robienie czegoś co faktycznie może pomóc jako oderwanie od pracy przy wysiłku energetycznym max 2 minut na kliknięcie w 4-5 bannery to chyba nie jest aż taka wielka tragedia? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo mnie denerwuję że z di.pl administracja próbuje zrobić na siłę dnforum. Nie jesteśmy i potrzeba jeszcze dużo czasu żeby Polscy domainersi wtargneli na salony i zachodni inwestorzy zaczeli doceniać nasze plki.

 

A kto powiedział, że forum ma dorównywać dnforum? Skończ wreszcie szczekać.

 

Póki się tak nie stanie moderowanie "na każdy temat" uważam za kneblowanie ust z czym się nie mogę zgodzić.

Jakie kneblowanie? Po zamknięciu wątku z klikaniem w banery? Lepiej buntuj się za to, że czyjeś posty są usuwane, a na czacie ma bana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to przywaliłeś halapenio z grubej rury, prawda jest tak ze domainerzy to sztywniacy :) ale z drugiej strony szanuj admina swego bo możesz mieć gorszego. Szczerze mówiąc wkurzają mnie posty nie związane z domenami a które ludzie piszą na serio i wychodzi z tego biegunka intelektualna piszących, nie wkurzają mnie za to śmieszne tematy jako odskocznia od nudy i rutyny a jako że to jedyne forum na jakim się udzielam, to zawsze czytam z chęcią takie tematy gdzie można się pośmiać, bo wielu forumowiczów ma poczucie humoru. Inna kwestia to zbędne tematy i chyba o takie chodzi że takowe trzeba moderować - zamykać, w tej kwestii polegam na odpowiedzialności moderatorów czy też administratorów którzy muszą rozsądzić czy warto to zrobić. Ogólnie jestem zadowolony z poziomu forum i wszelkie tematy nie związane z domenami jakie się dotąd pokazywały na forum, nie były bzdurkami dla nastolatków tylko naturalnie wtapiały się w życie forum. halapenio fajny z Ciebie gość i masz w tym wieku wiedzę której twoi rówieśnicy mieć nie będą. Nie warto przez jakąś drobnostkę opuszczać forum bo jutro ten temat czy tamten, nie będzie miał już znaczenia bo świat idzie do przodu i pewnie jutro ktoś coś znów śmiesznego czy też ciekawego da na forum, po to tylko, żeby po kilku komentarzach moderator go zamknął. Wydaje mi się że administracja obrała klimat jaki ma mieć to forum i tego się trzyma i wlaściwie chyba nie trzeba tego zmieniać, tylko brać wiele spraw na miękko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

halapenio daj już spokój. Może do Tybetu pojedziesz walczyć z "zakneblowanymi" dążeniami wolnościowymi. Otwórz własne forum i rób co Ci się żywnie podoba. Jesteś gościem i jak gospodarz mówi, żebyś zdjął buty to uszanuj tę decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedział, że forum ma dorównywać dnforum? Skończ wreszcie szczekać.

 

 

Jakie kneblowanie? Po zamknięciu wątku z klikaniem w banery? Lepiej buntuj się za to, że czyjeś posty są usuwane, a na czacie ma bana.

 

Chyba Cie bardzo zabolało że nie jesteś na liście użytkowników których wymieniłem jako najaktywniejszych i najbardziej rzeczowych bo mnie ostro atakujesz :) Oczywiście patrząc na historię Twojego konta nie dziwię się :D Ja szczekam a Ty wyjesz :P

 

domainer, heden.pl:

 

Dzięki za ciepłe słowa. Z Waszych ust jest to komplement :)

Doceniam i popieram ciężką pracę przy moderacje forum, kasowanie wątków z wyceną zarezerwowanych domen, kasowanie duplikatów, przenoszenie wątków ale czasami mam wrażenie że moderatorzy trochę nadużywają swoich przywilejów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skasowanie postów naruszy integralność wątków i wprowadzi zamieszanie, może przemyśl to jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no właśnie halapenio, skasowanie postów naruszy strukture w wątkach, ale mam dla ciebie rozwiązanie, możemy zbanować konto. W zamian mogę opłacić Ci konto na dnforum które tak bardzo wychwalasz :)

 

Co do tematu dodałem sondę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie, domainer "wyjął mi z ust" to, co chciałem powiedzieć.

Kiedy zniknąć z widzenia ma osoba, która ma "poukładane w głowie" zwłaszcza w nastoletnim wieku,

kiedy cała rzesza w tym okresie życia potrafi mieć jedynie "fiu bździu" :), nie można przejść obok tego obojętnie.

Di.pl jest i musi być wypadkową poglądów wszystkich Forumowiczów, a czasami po prostu trudno jest dojść do tego "złotego środka" ...

Oczywiście, Twoje prawo wyboru. Panta rei .., ale zawsze można cofnąć swój krok :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
no właśnie halapenio, skasowanie postów naruszy strukture w wątkach, ale mam dla ciebie rozwiązanie, możemy zbanować konto. W zamian mogę opłacić Ci konto na dnforum które tak bardzo wychwalasz :)

 

Co do tematu dodałem sondę...

 

Odnośnie sondy to jest ona zbędna bo sam decyduję za siebie aczkolwiek rozumiem że zniknięcie moich 346 postów mogłoby wprowadzić toche zamieszania więc moja wizja jest taka: Zbanuj mnie i wpłać równowartość Exclusive Membershipa z dnforum ($399.95) na konto pajacyka. Ok? :)

Edited by halapenio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośnie sondy to jest ona zbędna bo sam decyduję za siebie aczkolwiek rozumiem że zniknięcie moich 346 postów mogłoby wprowadzić toche zamieszania więc moja wizja jest taka: Zbanuj mnie i wpłać równowartość Exclusive Membershipa z dnforum ($399.95) na konto pajacyka. Ok? :)

No proszę. Tego się nie spodziewałem. Barwo dla tego pana. Może jednak zostaniesz ? Nie jestem na tym forum zbyt długo ale jakoś przyzwyczaiłem się do twojej obecności.

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites

halapenio, przemyśl swoją decyzję na spokojnie. Rozumiem, że "hormony szaleją" ale później możesz tego żałować. I tak zrobisz jak chcesz, natomiast taki upór jak Twój może Ciebie w życiu jeszcze dużo kosztować. Nic do Ciebie nie mam, ale proszę zastanów się....

Tyle w tym temacie i na nic nie głosowałem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale macie problemy chłopaki :) i tak wroci pod innym nickiem i tak :)

 

co do postow to powinny zostac bo pozniej niektore rzeczy beda wyrwane z kontekstu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również prosiłbym jednak o zastanowienie się, co do kasowania wątków. Podobnie rzecz się ma co do kasowania Twojego konta. Każdy ma prawo od czasu do czasu się zdenerwować, może Ci się coś nie podobać w di.pl, ale nie powinno Ci to przysłaniać szerszej perspektywy - domen - one powinny być ważniejsze od nieporozumień z Adminami di.pl :)

 

I parafrazując - jakie di.pl jest to jest, ale jest nasze i mamy je tylko jedno :) Nobody's perfect..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie powinno Ci to przysłaniać szerszej perspektywy - domen - one powinny być ważniejsze od nieporozumień

Otwórz oczy dookoła tyle pięknych domen!

 

halapenio musi zostać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co zamieszanie wokół siebie. Gdybyś chciał skasować konto nie afiszowałbyś się tylko wysłał PW mnie lub Tomkowi.

 

Regulamin rejestracji:

 

Jako użytkownik forum zgadzasz się, że wszystkie informacje, jakie wpiszesz, będą przechowywane w bazie danych. Pamiętaj, że wszystkie informacje zamieszczane na forum stają się ogólnodostępne,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że konto halapenia zostało już zbanowane na życzenie. Szkoda trochę, bo wnosił całkiem sporo bardzo konstruktywnych wątków, no ale życie (forumowe i nie tylko) toczy się dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×