Jump to content
wyli

inPhone a iPhone TM

Recommended Posts

Witajcie :))

 

jak juz nie którzy wiedzą chciałem zarejestrować pare domen z iPhone w nazwie np. www.iPhoneJava.pl lecz tego nie zrobię juz gdyż dowiedziałem się o znaku towarowym domeny ? czy jakos tak xD i teraz mam nowy pomysł na domene a mianowicie : www.inPhone.pl.

 

A więc teraz korzystając z takiej domeny też łamię prawo czy nie ? pytam sie tylko z ciekawości gdyż moim zdaniem skoro to nie jest iPhone tylko teraz inPhone inny ciąg wyrazów więc chyba mam pełne prawa do tej domeny ... :wacko:)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie popieram Cię sylyx.com :)) inni masowo kupują domeny np. iPhoneBlog.pl iPhoneLog.pl itp... i nie boją się o ryzyko a ja mam się bać inPhone.pl ... heh xD :)

 

tak w ogole to nie długo zwolnią się domeny

 

iPhoneJava.pl

iPhoneSite.pl

iPhoneUnlock.pl

iPhone-Forum.pl - chyba zaryzykuje i zatrzymam ;]

 

jeśli ktoś chce je wykupic to niech napisze do mnie na PW a podam dokładny czas ich zwolnienia gdyż nie bede ich opłacał ...

 

pozdrawiam :wacko:)

 

 

EDIT:

 

 

YYYYYY ... rocker co to jest ... ;/ :| nie mów że domena inPhone ... ;|

Edited by wyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli nawet ta domena jest zastrzeżona to została chyba tylko zgłoszona ? bo na dole jest typ decyzji ODMOWA wiec ...

 

i czemu NETIA nie wykupiła by tej domeny ... :|

 

niech ktoś sie wypowie kto wie o co tutaj chodzi .. :wacko:

 

 

Mogę zarejestrować domene inPhone.pl czy niee ... ;((

Edited by wyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli nawet ta domena jest zastrzeżona to została chyba tylko zgłoszona ? bo na dole jest typ decyzji ODMOWA wiec ...

 

i czemu NETIA nie wykupiła by tej domeny ... :|

 

niech ktoś sie wypowie kto wie o co tutaj chodzi .. :)

 

 

Mogę zarejestrować domene inPhone.pl czy niee ... ;((

 

O mamo :wacko: Rejestruj. W razie czego poprosisz o skasowanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wygląda na to że możesz, tylko skoro UPRP odmówił rejestracji może być jakiś powód przeciwko rejestracji tej nazwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Art. 132.2.3 Prawa własności przemysłowej

Nie udziela się prawa ochronnego na znak towarowy:

3) identyczny lub podobny do renomowanego znaku towarowego zarejestrowanego lub zgłoszonego z wcześniejszym pierwszeństwem do rejestracji (o ile znak taki zostanie zarejestrowany) na rzecz innej osoby dla jakichkolwiek towarów, jeżeli mogłoby to przynieść zgłaszającemu nienależną korzyść lub być szkodliwe dla odróżniającego charakteru bądź renomy znaku wcześniejszego. Przepis ten stosuje się odpowiednio do znaku powszechnie znanego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

więc skoro domena nie jest zastrzeżonym znakiem towarowym ... itp... więc chyba mogę ją bez ryzyka zarejestrować i otworzyć na niej serwis o iPhonie ? co o tym sądzicie ?

 

rejestrować ją czy mam myśleć nad nową nazwa ;/?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
więc skoro domena nie jest zastrzeżonym znakiem towarowym ... itp... więc chyba mogę ją bez ryzyka zarejestrować i otworzyć na niej serwis o iPhonie ? co o tym sądzicie ?

 

rejestrować ją czy mam myśleć nad nową nazwa ;/?

 

pozdrawiam

 

Nie zrozumiałeś.

Nie jest znakiem zastrzeżonym ale jak postawisz coś o iphone to już będzie podchodziło pod łamanie ochrony do znaku.

Jak postawisz coś ogólnie o telefonach to może Ci się uda ale jak ukierunkujesz serwis na iphne to już raczej nie :wacko:

 

 

jeśli ktoś chce je wykupic to niech napisze do mnie na PW a podam dokładny czas ich zwolnienia gdyż nie bede ich opłacał ...

 

A z tym to racze żadnej łaski nie robisz. Jak nie opłacisz (na razie są w rezerwacji) to każdy będzie widział kiedy będą zwalniane :)

 

 

EDIT:

inphone.pl też jest w rezerwacji więc temat powinien być zamknięty.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie edita: niby tak, jest to jakieś ominięcie regulaminu, o czym wspominałem ostatnio na forum, jednak dyskusja wydaje się ciekawa dla przyszłych osób mających podobne problemy - i może pozwalając kontynuować jeden taki wątek ustrzeżemy się przed kilkoma następnymi - co bardzo chciałbym :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×