Jump to content
korneliusz.com

Kto z Was przyjedzie na MeetDomainers?

Kto z Was przyjedzie na MeetDomainers?  

52 members have voted

  1. 1. Czy przyjedziesz?

    • Tak
      15
    • Nie
      21
    • Nie wiem, czy mnie rodzice puszczą
      16


Recommended Posts

Pewnie nie tylko ja zastanawiam się czy jechać. Kto z Was przyjedzie na MeetDomainers, a kto nie przyjedzie? Na pewno i prawdopodobnie.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie kolejna ankieta lub jak kto woli sonda ? :rolleyes:

 

Przypomniałem sobie, że ankieter.pl też jest do kupienia :)

Poza tym jestem gotów wymienić z pamięci kilkadziesiąt osób, które na pewno nie przyjadą.

Nie gniewaj się sylyx za moje ironie ale chyba nie czujesz atmosfery takich spotkań.

Może Twoja sympatyczna dziewczyna przekona Cię do konieczności kontaktu z otoczeniem, w którym się rozwijasz ...

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niestety nie moge jechać z powodów osobistych, ale na następnym Meetingu będę na 95% :rolleyes:

 

Łódz.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się czy nie wpaść... :rolleyes:

 

Spokojnie wpadaj, efekty są odczuwalne dopiero po paru miesiącach, więc w spotkaniu Ci to nie przeszkodzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
GoRzÓff!

 

wybacz, że to powiem ( zapewne naraże się na jakieś % ) ale jeśli reprezentujesz dość niski poziom i nie stać Cię na minimum ludzkich standardów to może odpuść sobie pisanie na forum albo rób to używając słownika języka polskiego. :rolleyes:

 

Co do tematu to mnie nie będzie, niestety praca na okrągło nie pozwala na takie wyskoki tymczasowo :)

Chrzanów (40km od Krakowa).

Share this post


Link to post
Share on other sites
wybacz, że to powiem ( zapewne naraże się na jakieś % ) ale jeśli reprezentujesz dość niski poziom i nie stać Cię na minimum ludzkich standardów to może odpuść sobie pisanie na forum albo rób to używając słownika języka polskiego. :)

 

Co do tematu to mnie nie będzie, niestety praca na okrągło nie pozwala na takie wyskoki tymczasowo :rolleyes:

Chrzanów (40km od Krakowa).

 

Dobzie :)

 

Co do tematu to mnie też nie będzie ale może jedna z moich domen będzie na aukcji więc tym mocniej dopinguję żeby całość wypaliła DD :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do tematu to mnie nie będzie, niestety praca na okrągło nie pozwala na takie wyskoki tymczasowo :)

Chrzanów (40km od Krakowa).

Wstyd - masz tak blisko i nie przyjedziesz? :) Niektórzy pokonają ładnych kilka tysięcy kilometrów, żeby przyjechać na MeetDomainers :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wstyd - masz tak blisko i nie przyjedziesz? :) Niektórzy pokonają ładnych kilka tysięcy kilometrów, żeby przyjechać na MeetDomainers :rolleyes:

 

DD

 

Szczerze powiedziawszy byłem przekonany, ze spotkanie jest we wrzesniu ale okazuje sie jednak ze w pazdzierniku.

Od pazdziernika mieszkam w Krakowie wiec przyjechałbym co najwyzej tramwajem :)

A jeśli jest to pazdziernik to bardzo prawdopodobne, ze jednak sie pojawie - co niestety nie jest pewne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeśli jest to pazdziernik to bardzo prawdopodobne, ze jednak sie pojawie - co niestety nie jest pewne.

Haha - no widzisz :rolleyes:Zarejestruj się, zapłać a wtedy na pewno przyjedziesz :) Proste rozwiązanie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie gdybym nie mieszkał w takiej głuszy to chętnie pisałbym się na takie spotkanie. Nie dlatego aby wysłuchać o niezrozumiałym algorytmie limitu odpytywania portu 43 przez Extensible Provisioning Protocol co prowadzi do ominięcia Captcha :rolleyes: tylko dla gęsiej skórki i towarzystwa, bo spotkanie będzie zapewne wyśmienite. W domainingu gdzie pieniądze to właściwie sukces, nie trzeba mocno wyrabiać sobie znajomości biznesowych, bo w dobie opcji i serwisów przechwytujących są one na drugim planie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobzie :rolleyes:

 

Co do tematu to mnie też nie będzie ale może jedna z moich domen będzie na aukcji więc tym mocniej dopinguję żeby całość wypaliła DD :)

 

 

hola hola, czy to nie czasem ty sie obraziłeś i apelowałeś o usunięcie konta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z chęcią bym przyjechał, ale rodzice nie wyrażają zgody, może za rok :rolleyes:

Rozbrajająca szczerość - gdybym dawał plusy komukolwiek miałbyś taki u mnie na bank :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
hola hola, czy to nie czasem ty sie obraziłeś i apelowałeś o usunięcie konta?

 

Hura bura szef podwura :rolleyes: A czy Ty czasem nie chciałeś dać mi bana i opłacić mi membershipa na dnforum a jak zaproponowałem bana i wpłatę pieniedzy na pajacyka to zamilkłeś? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie gdybym nie mieszkał w takiej głuszy to chętnie pisałbym się na takie spotkanie.

Wymówka :) Jak już pisałem - będą tacy, co przemierzą kilka tysięcy kilometrów, żeby dotrzeć na Spotkanie :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdzie kolejna ankieta lub jak kto woli sonda ? :rolleyes:

 

Przypomniałem sobie, że ankieter.pl też jest do kupienia :)

Poza tym jestem gotów wymienić z pamięci kilkadziesiąt osób, które na pewno nie przyjadą.

Nie gniewaj się sylyx za moje ironie ale chyba nie czujesz atmosfery takich spotkań.

Może Twoja sympatyczna dziewczyna przekona Cię do konieczności kontaktu z otoczeniem, w którym się rozwijasz ...

Ankieta zgodnie z życzeniem.

 

Moje kochanie to chce wszystko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też zapłaciłem za 2 więc też będę (będziemy).

 

Pszczyna

 

Przy okazji będę jechał z Zabrza i mam 4 wolne miesca więc mogę kogoś zabrać po drodze. :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę jechał z Lublina, jeszcze nie wiem czym, bo nie wiem czy jest sens samochodem. W Lublinie chyba nie ma domeniarzy, był kiedyś jeden ale się przeniósł do Krakowa. Jeśli jednak są jacyś, to ewentualnie niech dadzą głos. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×