Jump to content
Kangur

Kilka aukcji z Sedo

Recommended Posts

Nie wiem czy to cisza przed burzą ale na niecałą dobę przed końcem aukcji money.eu jej cena wynosi tylko 2 550 USD !!

Trzeba mieć jakoś specjalnie potwierdzone konto aby licytować?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba mieć jakoś specjalnie potwierdzone konto aby licytować?

Trzeba mieć tzw. Sedo Certification.

Chcesz to pisz na certification@sedo.co.uk. ale do jutra i tak nie zdążysz go załatwić a Daniel i kilka innych osób na forum go posiada :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - trzeba mieć tzw. Sedo Certification.

Chcesz to pisz na certification@sedo.co.uk. ale do jutra i tak nie zdążysz go załatwić ale Daniel i kilka innych osób na forum go posiada :)

 

Ja nigdy nie pisałem a licytuję więc albo nie trzeba albo mnie lubią. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przed chwilą zakładałem konto to było jakieś info że ukradną mi 7$ z karty w celu potwierdzeniu danych.

Jutro sprawdzę czy mogę licytować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P

 

Również chętnie posłucham ekspertów :rolleyes:.

 

ja również chętnie.

parę chwil tu jestem na tym forum i jeśli patrzeć na wyceny naszych :fachowców: to doprawdy...

 

przykład:

seks.nl - 35k papiera [sEDO]

seks.pl - wg tutejszych guru 0 złotych...

 

i tak do zaj..ania

Edited by keskese

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musisz tak trąbić na całą okolicę? :P:rolleyes:

 

I kto to mówi! Prosiłem żeby już nie licytować, a pierwszy byłeś do przebicia mnie! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty we wszystkich wzbudzasz zaufanie ale z tego co wiem masz ograniczenia w licytowaniu.

 

A prosiłem żonę, żeby na MD nikomu nie mówiła, że ustaliła mi dzienne limity :rolleyes:

 

Jak przed chwilą zakładałem konto to było jakieś info że ukradną mi 7$ z karty w celu potwierdzeniu danych.

Jutro sprawdzę czy mogę licytować :P

 

Jak to dobrze, że jestem przeciwnikiem kart kredytowych. Przynajmniej nic mi nie ukradną :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to dobrze, że jestem przeciwnikiem kart kredytowych. Przynajmniej nic mi nie ukradną :rolleyes:

Była też opcja potwierdzenia SMS-em, ale coś nie chciała działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość społeczeństwa manipulowana jest przez media. Obecnie w prasie, w telewizji i internecie, na okrągło prowadzona jest histeryczna kampania promująca nieistniejący kryzys. Dzięki temu, można kupić tak tanio wspaniałe domeny jak network.eu, internet.eu czy właśnie money.eu.

 

moneyrh0.gif

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość społeczeństwa manipulowana jest przez media. Obecnie w prasie, w telewizji i internecie, na okrągło prowadzona jest histeryczna kampania promująca nieistniejący kryzys.

Racja, „Kupuj gdy leje się krew” - to stara acz sprawdzona maksyma..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość społeczeństwa manipulowana jest przez media. Obecnie w prasie, w telewizji i internecie, na okrągło prowadzona jest histeryczna kampania promująca nieistniejący kryzys. Dzięki temu, można kupić tak tanio wspaniałe domeny jak network.eu, internet.eu czy właśnie money.eu.

 

moneyrh0.gif

 

 

Nie znam się na ekonomii ... Wydaje mi się tylko, że podczas domniemanego kryzysu, racjonalne zachowanie powinno być takie, żeby inwestować - i tu, nie dziwię się nabywcom. Dziwię się sprzedającym ...

Kiedy nastanie "prawdziwy czas" :rolleyes:, dla domen "eu", sprzedawca będzie wyrywał sobie włosy z głowy, (pod warunkiem oczywiście, że je posiada).

 

"Tak, czy siak", coś zaczęło się dziać, przy domenach europejskich ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

To przecież taniej niż polscy adwokaci czy najwspanialszy z deserów.

Na miejscu money.pl sam bym ją kupił by rozbudować serwis o inne wersje językowe.

 

Wiecie już kto ją przejął ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
może nie wierzą we wspólne państwo i jeden język urzędowy :rolleyes:

 

 

Nie wierzę i ja ..., ale taką domenę "wypuścić" :P ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak wcześniej pisałem, wystawienie takiej domeny z tak niską ceną minimalną w takim czasie (bla bla kryzys bla bla) było(by) wielkim błędem i nie zdziwię się jeśli transakcja nie dojdzie do skutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niskie sprzedaże eu i fakt, że eu było w tym roku rozdawane za darmo, by utrzymać trend wzrostowy, co kojarzy się z bieżącymi interwencjami na rynkach finansowych, może skutkować zwiększoną liczbą spadów, a co dalej oznacza zahamowanie wzrostu liczby domen eu

 

domena eu tak dobrze wygląda, ale na razie nie ma szczęścia, gdyż za dużo domen trafiło w ręce inwestorów, a za mało powstało serwisów, za mało domena została wypromowana w internecie,

 

w wypadku kryzysu w gospodarce, w pierwszej kolejności posypią się słabsze tld, na każdym rynku tak jest, że jest wzrost i spadek, więc dlaczego nie miałoby być tak na rynku domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×