Jump to content
giba

cesja pomiedzy klientami home.pl ?

Recommended Posts

witam

 

czy istnieje mozliwosc zrobienia cesji domeny miedzy klientami home.pl ? mam klienta ktory chce kupic domene, którą mam w home.pl a on rowniez ma konto w home.pl - chcielibysmy zrobic to w miarę sprawnie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiscie, ze to mozliwe, jednak nie obedzie sie bez papierowej cesji (jedna ze stron wypelnia dane, drukuje, podpisuje, wysyla do drugiej strony, znowu drukowanie, podpis, skanowanie i wysylka do home :)

 

Jesli bedziesz mial jakis klopot, wejdz na czat home - chetnie pomagaja ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiscie, ze to mozliwe, jednak nie obedzie sie bez papierowej cesji (jedna ze stron wypelnia dane, drukuje, podpisuje, wysyla do drugiej strony, znowu drukowanie, podpis, skanowanie i wysylka do home :P
+ skany dowodów obu stron transakcji, a w przypadku firm skany dokumentów firm. Jesli chodzi o mnie to na skanie dowodu zawsze robie "znak wodny" ze skan do wykorzystania wyłacznie na potrzeby cesji domeny xxxx.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
+ skany dowodów obu stron transakcji, a w przypadku firm skany dokumentów firm. Jesli chodzi o mnie to na skanie dowodu zawsze robie "znak wodny" ze skan do wykorzystania wyłacznie na potrzeby cesji domeny xxxx.pl.

 

 

w home.pl jak sprzedaje domene firma to wystarczy pieczatka i podpis sprzedajacego

 

tak podpisana cesje skanuje cyfrakiem i wysylam na mejla do kupujacego

a on po wydrukowaniu odsyla do home (na email lub faks).

 

Praktycznie zmiana wlasciciela trwa do kikunastu godzin (kilku). Home pracuje cala dobe i w weekendy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 miesiace temu robiłem cesje (sprzedajacy osoba prywatna, kupujacy firma) i w tym przypadku wymagali od kupującego skanu wpisu do rejestru działalności lub KRS. Byc może w tej chwili już tego nie wymagaja. Polecam czat home.pl, szybko i skutecznie rozwiazują wiekszość problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 miesiace temu robiłem cesje (sprzedajacy osoba prywatna, kupujacy firma) i w tym przypadku wymagali od kupującego skanu wpisu do rejestru działalności lub KRS. Byc może w tej chwili już tego nie wymagaja. Polecam czat home.pl, szybko i skutecznie rozwiazują wiekszość problemów.

Dziwne, ja nigdy nie musiałem wysyłać im skanów dokumentów firmy przy cesji. Pieczątka wystarczała. Co innego przy uzyskiwaniu kodu Authifno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne, ja nigdy nie musiałem wysyłać im skanów dokumentów firmy przy cesji. Pieczątka wystarczała. Co innego przy uzyskiwaniu kodu Authifno...

 

Potwierdzam.

 

Zawsze jak robilem cesje miedzy firmami, to wystarczaly

pieczatki i podpisy. Formularz wysylalem zawsze skanem.

Z reguly w ciagu maksymalnie kilku godzin cesja byla zrobiona.

 

Wyjatkiem moze byc sytuacja, gdy firma nie posluguje sie pieczatka,

wtedy jest potrebny dodatkowy papier typu kopia wpisu do ewid. gosp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×