Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Świeże oferty na jedną z moich domen:

 

opis=dupa

 

opis=cyce

 

Zaiste, ktoś się wysilił :rolleyes: Co by jednak nie mówić tematyka się zgadza, bo domena rozrywkowa jest :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotyczy domeny pogrzeb.pl:

 

CYTAT

Na CWT została wyceniona na 79,00 zł wink.gif

 

Jestem w stanie przeznaczyć na domenę 700 zł smile.gif

 

Pozdrawiam,

 

 

Zastanawiam się poważnie czy nie sprzedać smile.gif

 

Widzę Heden że nie mamy podobnego poczucia humoru. Chciałem rozpocząć negocjacje na luzie ale odebrałeś to za bardzo dosłownie. Proponuje trochę więcej luzu :rolleyes:

 

Pozdrawiam serdecznie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę Heden że nie mamy podobnego poczucia humoru. Chciałem rozpocząć negocjacje na luzie ale odebrałeś to za bardzo dosłownie. Proponuje trochę więcej luzu :rolleyes:

 

Pozdrawiam serdecznie :rolleyes:

 

 

No jeśli zaczynasz negocjacje w sprawie tej domeny od 700 pln to nie dziw się, że nie jesteś poważnie traktowany.

Na luzie to mogłeś na początek rzucić 10k. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No jeśli zaczynasz negocjacje w sprawie tej domeny od 700 pln to nie dziw się, że nie jesteś poważnie traktowany.

Na luzie to mogłeś na początek rzucić 10k. :rolleyes:

 

Pewnie mogłem jako punkt zaczepienia od razu zaproponować 100k samochód i mieszkanie i kupić za milion.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie mogłem jako punkt zaczepienia od razu zaproponować 100k samochód i mieszkanie i kupić za milion.

 

Zależy od Ciebie czy chciałeś naprawdę kupić domenę czy tylko się wygłupić .Nie dziw się,że wydajesz się komuś mało poważany jak oferujesz za taką domenę 700 zł nawet w żarcie.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy od Ciebie czy chciałeś naprawdę kupić domenę czy tylko się wygłupić .Nie dziw się,że wydajesz się komuś mało poważany jak oferujesz za taką domenę 700 zł nawet w żarcie.

 

Chciałem kupić co zrozumiałe za jak najniższą cenę. Zapewne Heden za jak najwyższą. Na tym polega cały majstersztyk żeby dwie osoby były zadowolone ale nie popieram nie odpowiadania na oferty nawet za symboliczną kwotę jako punkt zaczepienia. Lubie negocjować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem kupić co zrozumiałe za jak najniższą cenę. Zapewne Heden za jak najwyższą. Na tym polega cały majstersztyk żeby dwie osoby były zadowolone ale nie popieram nie odpowiadania na oferty nawet za symboliczną kwotę jako punkt zaczepienia. Lubie negocjować.

 

Idz zatem do salonu samochodowego, wybierz sobie merola i zacznij negocjować od 700 pln.

Na pewno wszyscy obecni docenią twoje wyrafinowane poczucie humoru :rolleyes:

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem kupić co zrozumiałe za jak najniższą cenę. Zapewne Heden za jak najwyższą. Na tym polega cały majstersztyk żeby dwie osoby były zadowolone ale nie popieram nie odpowiadania na oferty nawet za symboliczną kwotę jako punkt zaczepienia. Lubie negocjować.

 

W takim razie masz dziwną taktykę rozpoczynania negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem kupić co zrozumiałe za jak najniższą cenę. Zapewne Heden za jak najwyższą. Na tym polega cały majstersztyk żeby dwie osoby były zadowolone ale nie popieram nie odpowiadania na oferty nawet za symboliczną kwotę jako punkt zaczepienia. Lubie negocjować.

 

A jaki jest sens składania propozycji aż tyle poniżej ceny zakupu tej domeny przez Hedena czyli niskiego xx.xxx zł i jaki byłby sens, żeby za tyle sprzedał? :rolleyes:

 

http://danieldryzek.pl/2009/03/03/top-100-...-pl-w-2008-roku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Idz zatem do salonu samochodowego, wybierz sobie merola i zacznij negocjować od 700 pln.

Na pewno wszyscy obecni docenią twoje wyrafinowane poczucie humoru :rolleyes:

 

Hahaha drobna różnica polega na tym że w salonie jest określona cena za mercedesa a za domeny to często jak w tym przypadku minimalna cena to ogromna niewiadoma. Może być 1k, 10k a nawet czasami niektórzy wyceniają ninje za przesadzone kwoty. Jeśli była by cena minimalna to inna rozmowa. Także porównanie jest grubo nietrafione. Nie odpowiadanie klientowi to wg. mnie brak szacunku do niego. Takie nieodpowiadanie powoduje frustrację u kupujących którzy potem wylewają negatywne komentarze na branżę domeniarzy i wszyscy na tym tracimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie żebym się wtrącał ale brak odpowiedzi nawet na śmiesznie niską ofertę to poważny nietakt. Klient to klient i powinno się go szanować.

 

To prawda tylko,że często kupujący nie szanuje też sprzedającego (brak przywitania,brak imienia i nazwiska i mail w stylu "ile chcesz","daje 50 zł bierzesz ?") ?

 

Hahaha drobna różnica polega na tym że w salonie jest określona cena za mercedesa a za domeny to często jak w tym przypadku minimalna cena to ogromna niewiadoma. Może być 1k, 10k a nawet czasami niektórzy wyceniają ninje za przesadzone kwoty. Jeśli była by cena minimalna to inna rozmowa.

 

Nie znałeś wcześniejszej kwoty zakupu domeny pogrzeb.pl ?

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

No w takich wypadkach nie ma nic złego w dostosowaniu poziomu odpowiedzi do poziomu nadawcy wiadomości, to oczywiste.

Tak czy siak uważam, że odpowiadać należy na każdą ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znałeś wcześniejszej kwoty zakupu domeny pogrzeb.pl ?

 

Nie znałem. Teraz znam. Na początku negocjacje DD wydawały mi się dziwne ale przynajmniej odpisywał, bardzo szybko i ja jako klient lepiej się czułem niż jak odpowiedzi w przypadku Hedena było brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie znałem. Teraz znam. Na początku negocjacje DD wydawały mi się dziwne ale przynajmniej odpisywał, bardzo szybko i ja jako klient lepiej się czułem niż jak odpowiedzi w przypadku Hedena było brak.

 

 

Zawsze lepiej jak się otrzyma odpowiedź :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze odpowiadam nawet na najbardziej absurdalną ofertę. I liczę na to, że na moją też ktoś odpowie, nawet jakby jego propozycja miała być o dwa rzędy wielkości wyższa. Na tym polegają negocjacje - każdy na początku chce ustalić pozycję negocjacyjną na pewnym poziomie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zawsze odpowiadam nawet na najbardziej absurdalną ofertę. I liczę na to, że na moją też ktoś odpowie, nawet jakby jego propozycja miała być o dwa rzędy wielkości wyższa. Na tym polegają negocjacje - każdy na początku chce ustalić pozycję negocjacyjną na pewnym poziomie :)

Dokładnie, jeśli już zostawiłem jakąś wiadomość bez odpowiedzi to po prostu o niej zapomniałem bo zaznaczyłem jako przeczytaną a przełożyłem odpowiedź ;)

 

Zawsze lepiej jak się otrzyma odpowiedź ;)

To samo jest jak sprzedaje się domenę, nie lubię jak klient nie odpowiada choćby w celu potwierdzenia, że wiadomość otrzymał.

Często nadgorliwe filtry antyspamowe blokują wiadomość i nie wiadomo teraz czy klienta zniechęciła cena, negocjować nie chce i milczy czy po prostu odpowiedź nie doszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie, jeśli już zostawiłem jakąś wiadomość bez odpowiedzi to po prostu o niej zapomniałem bo zaznaczyłem jako przeczytaną a przełożyłem odpowiedź :)

 

 

To samo jest jak sprzedaje się domenę, nie lubię jak klient nie odpowiada choćby w celu potwierdzenia, że wiadomość otrzymał.

Często nadgorliwe filtry antyspamowe blokują wiadomość i nie wiadomo teraz czy klienta zniechęciła cena, negocjować nie chce i milczy czy po prostu odpowiedź nie doszła.

 

 

Dokładnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie odpowiadanie klientowi to wg. mnie brak szacunku do niego.

 

 

nie każdemu szacunek się należy, na szacunek trzeba zapracować, więc oceń swoją ofertę z tego punktu widzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie każdemu szacunek się należy, na szacunek trzeba zapracować, więc oceń swoją ofertę z tego punktu widzenia

 

Mam rozumieć że klient musi sobie wypracować szacunek u domeniarza dopiero wtedy złożyć ofertę i jeżeli jego szacunek jest na odpowiednio wysokim poziomie to wtenczas łaskawie otrzyma odpowiedź od domeniarza. Niezłe myślenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie każdemu szacunek się należy, na szacunek trzeba zapracować, więc oceń swoją ofertę z tego punktu widzenia

Tak sobie to czytam i ta odpowiedź to mnie rozłożyła, że niby co szacunek zależy od ilości postów na di, ja uważam, że każdemu trzeba okazać szacunek nawet temu co składa ofertę poniżej naszego minimum z minimum :)po prostu trzeba iść zasadą "klient nasz Pan" ale przecież nie każdemu klientowi musimy domenę sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To prawda tylko,że często kupujący nie szanuje też sprzedającego (brak przywitania,brak imienia i nazwiska i mail w stylu "ile chcesz","daje 50 zł bierzesz ?") ?

 

Przyznam, że wcześniej nie miałem tego typu zapytań, a jak już to bardzo rzadko, ale ostatnio to jakaś plaga. Ani cześć, ani dzień dobry, bez podpisu, itd. ;)

 

nie każdemu szacunek się należy, na szacunek trzeba zapracować

Ciekawe. Mam nadzieję, że zbyt często nie będę trafiał na tak myślących kontrahentów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam, że wcześniej nie miałem tego typu zapytań, a jak już to bardzo rzadko, ale ostatnio to jakaś plaga. Ani cześć, ani dzień dobry, bez podpisu, itd. ;)

 

 

Ani cześc, ani dzień dobry to lekka przesada, ale brak podpisu, czy też samo imię w kontekście transakcji via Aftermarket powinno byc do przyjęcia. A przynajmniej ja jako sprzedający nie wymagam niczego takiego od kupujących i mam nadzieję, że odwrotnie też tak jest. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×