Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Dziś bardzo rozbawił mnie mail (dotyczący świeżo przechwyconej domeny) o następującej treści:

 

ty złodzieju i oszuście

oddawaj domenę i to już bo trafisz na listę złodziei!

mamy już twoje dane od NASK: (i tu są moje dane)

 

Boję się ... ;)

Edited by Jortex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpisz że trafi na listę złodziei Twojego czasu;-)
Grzecznie odpisałem, że klient może kupić sobie domenę i podałem link do oferty... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nowicka.pl

 

Dzień dobry. Proszę Panią lub osobę odpowiedzialną za Pani kampanię wyborczą o kontakt w sprawie baneru wyborczego zainstalowanego przy ul. (nazwa ulicy). Budynek jest własnością Spółki Mieszkaniowej (nazwa spółki) i według naszej wiedzy został powieszony bez uzgodnienia z właścicielem i uiszczenia opłaty. Kierownik (dane kontaktowe)

 

Współczuje instytucji takiego kierownika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będąc abonentem domeny komag.pl dostawałem tyle "zleceń" od górnictwa że przekierowałem domenę na inną.

A swoją drogą nie dziwię się że górnictwo wygląda jak wygląda, skoro było parę przypadków że od razu sugerowano "dogadanie się" :P]

 

Przy okazji wpadłem na pomysł by zainteresować się domeną z nazwą spółki córki Komag-u i to był strzał w dziesiątkę (w zasadzie będzie w poniedziałek)

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, chciałabym dowiedzieć się czy poszukują Państwo osoby, która zajmowałaby się czyszczeniem i opieką grobów. Jestem studentka, na codzeiń mieszkam w Częstochowie a taka praca w okresie zbliżającego się Święta Zmarłych interesowałaby mnie

 

i wiele różnych o podobnej tematyce ( zwłaszcza przed świętami )

 

Domena czystygrob.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
nowicka.pl

 

 

 

Współczuje instytucji takiego kierownika...

 

Tak jak dziecko szukając bajek w internecie, wpisuje w pasku przeglądarki bajki i dodaje .pl tak i kierownik:>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzadko się spotyka z tak poprawnie skonstruowanym zdaniem w tego typu przypadkach.. i do tego bez błędów ortograficznych!

 

Jest pan chujem i zajmuje strony internetowe na siłę uprzykrzając wszystkim życie

Wiadomość przesłana przez formularz kontaktowy dotyczący domeny melanż*pl. Odpisałbym, ale niestety email wygląda na fake.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny zdzisiu.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Zdzisław Xxxxxxxxx

E-mail: xxxxxxx@xxxxx.xxx

Telefon: +48.xxxxxxxxx

IP: XX.XXX.XX.XXX

 

Treść:

Sratatata

 

--

Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem premium.pl oraz za Twoją zgodą.

 

 

2)

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny jizz.pl:

Imię i nazwisko / Login w premium.pl: Patrycja Xxxxxxxx

E-mail: pxxxxxxx83@xx.xx

Telefon:

IP: xx.xxx.xx.xx

 

Treść:

patrycja kocho to

 

 

--

Wiadomość wysłana zgodnie z regulaminem premium.pl oraz za Twoją zgodą.

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historia zakupu domeny przez allegro kilka dni temu ;) Po wygranej aukcji poprosiłem o nr konta do wpłaty i otrzymałem wiadomość: (pisownia zgodnie z oryginałem)

 

"sprzedający"

Kurcze zapomniałęm zakończyć auckji bo nie byłem w domu. niestety ale za doemne dostałem 30zł wiec chyba jasne ze sprzedam po za allegro chyba ze pan da troszke wiecej niz 30zł isprzedam a jak nie o niestety ale nie sprzedam za 4zł ponieważ byłem w pracy nie sprzedam za 4zł

 

ja:

Dla mnie nie ma problemu poczekam 2 tygodnie i sprawą zajmie się kancelaria prawna z allegro.

 

"sprzedający"

tak no powiedziałem nie zdązyłem i co jasne ze juz allegro sie bedzie zajmowało czyms o 4zł;p juz to widze powiedziałem dostałęm propozycje wieszka wiec no raczje nie sprzedam powiedziałem

 

 

ja

Nie będę Panu uświadamiał znajomości regulaminu allegro, bo rejestrując konto każdy użytkownik powinien je przeczytać i w kwestiach marketingowych jakie podejmuje na allegro powinien go znać. Jeśli natomiast chodzi o kwestię poruszoną przez Pana dotyczącą 4zł to musi Pan być świadom, że jako użytkownicy allegro.pl płacimy prowizję i inne opłaty związane z korzystaniem tego portalu i co z tym idzie mamy również pomoc prawną świadczoną przez kancelarię adwokacką i nie ma tu podziału na kwoty. Ale jak pisałem przedtem najpierw trzeba wykonać kroki pośrednie w tej kwestii, czyli pierwszej kolejności zacząć od sporu, który można uruchomić po tygodniu od daty zakupu.

pozdrawiam

 

 

"sprzedający"

logowałem sie o 15 w pracy a auckji koniec było 17 ok nie ma co dyskutowac moge ta prowizje oddac panu ale nie sprzedam za 4zł tej doemny bo dostałem wieszka. duzo razy kupowałem i nie otrzymywałem ostatio sprzedałem ta doemne za 200zł i nie kupił ktos i co i pisałem do allegro spór zakładałem i nic wiec prosze bardzo:)

 

pozdrawiam ale za taka cene nie ma szans

 

 

ja

rozumie do usłyszenia za dwa tygodnie.

pozdrawiam

 

 

NASTĘPNEGO DNIA

 

ja (straszak;) )

witam ponownie. Sprawe oddaję jednak do kacelarii adwokackiej, oczywiście będę również wnisokował o zwrot poniesionych kosztów przeze mnie. Poinformuję również allegro o tym fakcie.

pozdrawiam

Dane kancelarii :

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Aleksandra xxxx

ul. xxxxxx

45-xxx Opole

tel/faks xx xxx xx xx

tel. kom. xxx xxx xxx

 

 

"sprzedający"

Witam. Skoro chce pan ta domene to prosy wpaci pieniadze przez allegro

Oraz napisać do az.pl bo tam jest domena zarejestrowana o druk który musi pan wypełnić w sprawie cesji i mi odesłać:P

Pozdrawiam

 

 

Dziś domena na moim koncie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to za perełka że tyle o nią krzyku ? ;)

 

ninja z ruchem ;) ja bym odpuścił jakby napisał że się zagapił albo faktycznie był w pracy :D ale pisząc że pierwszego @ podniósł mi ciśnienie :P

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałam taką wiadomość do domeny repeat.pl

 

Not really interested in the domain. Perhaps the master has a post?

 

nudzi się :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czasami zdarza mi się wysłać e-mail do firmy, która, to może być zainteresowana nabyciem domeny.

Tym razem wysłałem e-mail do firmy, która była w posiadaniu domeny od kilku lat, ale przegapili jej przedłużenie.

Firma z branży budowlanej. Na stronie chwalą się, iż kapitał zakładowy wynosi ponad 900 k PLN. Oto jaką otrzymałem odpowiedź na propozycję odsprzedaży domeny:

 

"Witam

 

jestem zainteresowany ale tylko darmowym nabyciem tej domeny, inne opcje nie wchodzą w gre

 

pozdrawiam "

 

Pozdrawiam :)

 

PS.

Aby nie było zbędnych domysłów. Nie ma mowy o żadnym cybersquattingu.

Edited by mr_domain

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

"Witam

 

jestem zainteresowany ale tylko darmowym nabyciem tej domeny, inne opcje nie wchodzą w gre

 

pozdrawiam "

 

Pozdrawiam :)

 

PS.

Aby nie było zbędnych domysłów. Nie ma mowy o żadnym cybersquattingu.

 

Jak można za darmo coś nabyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatni mail po kilku wymienionych mailach i negocjacjach na poziomie kilku tys w sprawie pewnej domeny xxxx.pl:

 

 

Witam,

 

Dziękuję za wiadomość, ale ta cena nie jest dla mnie interesująca.

Właśnie kupiłem domenę xxxx.info za $1.99.

 

Jeśli jednak będzie Pan zainteresowany sprzedażą tej domeny (teraz już

za cenę niższą, niż proponowałem pierwotnie), proszę o kontakt.

 

Czasem jednak lepiej sprzedać domenę po niższej cenie, niż nie sprzedać

jej wcale :)

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak można za darmo coś nabyć?

 

Można nieodpłatnie nabyć prawa do domeny. ;-)

 

To dorzucę coś od siebie:

 

Wiadomość wysłana za pomocą formularza kontaktowego premium.pl dotycząca domeny smutnepiosenki.pl:

(...)

Siema , Jestem drugiej osoby płci męskiej . ; * Jak masz dużego daj znać ptysiu

 

Jak ktoś zainteresowany, to mogę przekazać mail. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

po zakupie domeny klient pisze do mnie na email.

 

W dniu 2012-01-03 22:08:07 użytkownik xxxxxx <xxxxxxx@gmail.com> napisał:

 

domena przeszla na hosting do mnie juz wczoraj tylko zastanawiam sie czemu sie nie wyswietla w wyszukiwarce? czy kiedys bylo na niej robione jakies przestepstwo i dostała bana?

jedna z wyceniarek pokazuje ze bylo duża aktywnosc Page Rank w '10 a Alexy w '08 ale nie wiem czy nie bylo na niej robione jakies przestepstwa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie kupiona za małą sumkę. tacy zawsze mają największe pretensje. Niektórzy sie dziwią, że czemu w ogóle to jeszcze strona na niej nie stoi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×