Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Treść wiadomości:

Witam,

 

jestem interesowany domena xxxx , place bitcoinami. Il pan ich chce za domene?

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według aktualnego kursu

1BTC = 12.0701 $

1BTC = 38.16 zł

 

;)

hmm... spróbuje zapłacić tym później przedłużenia domen, może pójdzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena zarejestrowana wczoraj z palca, a dziś :

 

Witam,

zapraszam do "hurtowych" zakupów pozostałych moich domen.

Ceny atrakcyjne, zniżki dla handlowców znaczne...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Proszę powiedzieć jaka jest kwota minimalna zakupu tej domeny, moja propozycja 100zł, może niewiele, ale też nie dam za domenę kilku tysięcy (przesadna byłaby to kwota), zależy mi na tej domenie dla mojej przyszłej firmy. Proszę rozważyć moja propozycję ponieważ domena jest zatrzymana już niejeden rok i po prostu się marnuje, a takie wykupywanie i ich blokowanie też jest bezcelowe."

 

Także apel do drogich kolegów domeniarzy - nie wykupujcie i nie blokujcie domen, bo jest to bezcelowe! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Także apel do drogich kolegów domeniarzy - nie wykupujcie i nie blokujcie domen, bo jest to bezcelowe! ;-)

Spotkałem ostatnio gościa, który był podobnego zdania. Dziwił się, że ktoś nie chce mu sprzedać domeny w cenie, którą oferuje.

Powiedział mniej więcej tak:

Już trzy lata z rzędu składam mu ofertę na tą domenę a on mi jej nie chce sprzedać w takiej cenie. Jeżeli przez trzy lata jej nie sprzedał, to przecież wiadomo, że taka domena jest niesprzedajna ...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, dobre, przynajmniej jasno i klarowanie wylał swoje żale.

 

Nie blokujmy domen! Uwolnić domeny! To zasługuje na sprawę do Human Rights Watch!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciąg dalszy po kontrofercie:

 

"Ile lat już próbuje Pan sprzedać tą domenę i na podstawie jakich wytycznych Pan ustalił taka kwotę?

Gdybym był na Pana miejscu i tak cenił domenę jaką jest *nazwadomeny*, to nie trzymałbym jej zablokowanej bez sensu tylko zainwestował w projekt i rozwój by rzeczywiście podniosła się wartość... szkoda słów, ale trzymam kciuki ;)"

 

Spekulacja, spekulacja i jeszcze raz spekulacja. Towarzysze domeniarze, nacjonalizacja domen dla dobra nas wszystkich to jedyne słuszne wyjście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Proszę powiedzieć jaka jest kwota minimalna zakupu tej domeny, moja propozycja 100zł, może niewiele, ale też nie dam za domenę kilku tysięcy (przesadna byłaby to kwota), zależy mi na tej domenie dla mojej przyszłej firmy. Proszę rozważyć moja propozycję ponieważ domena jest zatrzymana już niejeden rok i po prostu się marnuje, a takie wykupywanie i ich blokowanie też jest bezcelowe."

 

Także apel do drogich kolegów domeniarzy - nie wykupujcie i nie blokujcie domen, bo jest to bezcelowe! ;-)

 

Uwolnić domeny!!*

 

*te będące w posiadaniu NASK ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym był na Pana miejscu i tak cenił domenę jaką jest *nazwadomeny*, to nie trzymałbym jej zablokowanej bez sensu tylko zainwestował w projekt i rozwój by rzeczywiście podniosła się wartość...

To wcale nie musi być głupia rada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w tym wątku miały być jakieś zabawne komentarze

Skoro "wykupywanie i blokowanie domeny" nie jest wg. Ciebie zabawne, to śmiem stwierdzić, że nie zajmujesz się domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, ale w tym wątku miały być jakieś zabawne komentarze, a nie wszystkie jakie dostajemy.

 

Widocznie dostajesz mało ofert i są one wyjątkowo ponure coś jak:

"-Daję 100 zł i ani grosza więcej

+ No doooobra, akceptuję"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Śmiejecie się z Mirka, a ma chłopak trochę rację. To że KK nie ma świadomości wartości domeny do zabawnych tematów nie należy, wręcz przeciwnie. Takie teksty były i będą. Obawiam się tylko że ich ilość nie będzie maleć.

 

W zestawieniu z sądem polubownym taki tekst już nie jest zabawny, prawda? A dobrze wiecie że mogą się one przy okazji rozpraw pojawiać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiejecie się z Mirka, a ma chłopak trochę rację. To że KK nie ma świadomości wartości domeny do zabawnych tematów nie należy, wręcz przeciwnie. Takie teksty były i będą. Obawiam się tylko że ich ilość nie będzie maleć.

 

W zestawieniu z sądem polubownym taki tekst już nie jest zabawny, prawda? A dobrze wiecie że mogą się one przy okazji rozpraw pojawiać...

 

Tu się z kolegą niestety muszę zgodzić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie, biznes mi się kroji na wielkie miliony, tylko nie sięgne po te pieniądze bez tej domeny. To może 1000 euro?

 

Po odrzuceniu oferty na 500USD

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunikat po kliknięciu w "na sprzedaż" na parkingowej stronie w ND chyba bywa mylący:

Jeśli chcesz złożyć ofertę na xxxxxxxxxxxxxxxx.pl prosimy wypełnić poniższy formularz.

Dostałem info, że jest oferta na domenę, wchodzę patrzę - oferta całkiem ok :) ale cóż to, w komentarzu napisane, że oferent chce "sprzedać siodło skokowe", bo domena jest podobna do pewnego serwisu w jeździeckiej tematyce.

Więc ze sprzedaży domeny raczej nici -_-;)

 

Może jakby komunikat był bardziej jednoznaczny, typu:

Jeśli chcesz złożyć ofertę na kupna domeny xxxxxxxxxxxxx.pl prosimy wypełnić poniższy formularz.

 

..to by się czlowiek nie musiał rozczarowywać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biznes na miliony a domene by za grosze chciał, jakby tak było faktycznie miałby trochę pojęcia co do wartości domeny.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

przypadkowo natrafilem na twoja strone i az mnie korcilo zeby napisac

powodzenia zycze z "sprzedazy na raty lub wynajmu"

sadzac po tej sprzedazy na raty suma za ta domene musi byc kolosalna :)) ja tam wole wykupic domene moja-kupa.com za smieszne pieniadze a na raty kupic samochod :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×