Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Czyli jestem tym złym, przechwytuje domeny i strony :P Dobrze, że wyraził "dobrą wolę" i chociaż te 50zł chciał zapłacić. Dodam tylko, że domena należała do stadniny koni i posiada PR 3

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj ktoś do mnie dzwonił z pytaniem czy sprzedam domenę za... 5 zł. Już nieważne jaką (całkiem dobrą), ale że chciało mu się dzwonić z taką ofertą, to aż na chwilę zaniemówiłem z wrażenia :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj ktoś do mnie dzwonił z pytaniem czy sprzedam domenę za... 5 zł. Już nieważne jaką (całkiem dobrą), ale że chciało mu się dzwonić z taką ofertą, to aż na chwilę zaniemówiłem z wrażenia :huh:

 

Przez telefon łatwo o nieporozumienie, może miał na myśli 5 złotych monet?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj ktoś do mnie dzwonił z pytaniem czy sprzedam domenę za... 5 zł. Już nieważne jaką (całkiem dobrą), ale że chciało mu się dzwonić z taką ofertą, to aż na chwilę zaniemówiłem z wrażenia :huh:

 

Wierzyć się nie chce :D

 

Może masz jakąś domenę warzywną, typu cebula.pl i po prostu chłop cebuli chciał za 5zł nakupić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Witam,
czy współpracujecie z bankiem pocztowym?
jesli tak, to jak skuteczny jest Wasz pracownik BP?Może warto spróbować popracować z nami?
Jeśli nie współpracujecie- zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
"

 

Wiadomość nadeszła z formularza domeny windykacjapolubowna.pl

 

Do tej pory głowię się o co mogło chodzić. Oczywiście odpisałem z prośbą rozwinięcia tematu, ale już bez odzewu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez telefon łatwo o nieporozumienie, może miał na myśli 5 złotych monet?

 

A ni ebył to szejk z Dubaju co chciał domenę za 5 złotych Bentleyów? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

chcialem sie spytac czy istnieje jakas modlitwa do boga zeby uwolnic sie od wstydliwego nalogu z gory dziekuje za odpowiedz?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

witam

chcialem sie spytac czy istnieje jakas modlitwa do boga zeby uwolnic sie od wstydliwego nalogu z gory dziekuje za odpowiedz?

masz literówkę fronda.pl ? :lol:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle mam gdzieś głupie teksty, śmieszne oferty itd. jednym przypadkiem muszę się podzielić. Złapałem domenę i wystawiłem ją z dość niską ceną 300zł na sprzedaż. Po czym zgłosił się "Pan anonim".

 

Witaj,

proponuję 75 zł za tę domenę.

Pozdrawiam

 

Podziękowałem ładnie za ofertę i napisałem że nie jestem zainteresowany. No i się zaczęło :D

 

 

No to powodzenia w sprzedaży.

Zdanie o takim działaniu - cwaniackie złapanie domeny i wystawienie jej na sprzedaż - mam maksymalnie negatywne.
Do widzenia.

 

Odpisałem:

Zarejestrowałem wolną w rejestrze domenę internetową i mam prawo do dysponowania nią (w tym także prawo do ewentualnej odsprzedaży). Uwagi odnośnie dysponowania moją domeną uważam za niestosowne.

 

Pan jednak się upiera w dalszej korespondencji i robi mi wykłady z moralności oraz układa mi biznesplan.

 

 

Znam prawo w tym zakresie. I nie twierdzę, że je Pan łamie.

Moja osobista ocena takiego zachowania jest jak napisałem wyżej. Rejestruje Pan domenę za 9 zł wystawiając natychmiast za cenę 300 zł. Słowo cwaniak (zgodnie z definicją SJP) dość łagodnie oddaje tą sytuację.

Swoją drogą obstawiam, że szanse sprzedaży w pierwszym roku są niższe niż 3,3%, więc wartość oczekiwaną ma Pan ujemną i nie ukrywam, że daje mi to w tej sytuacji pewną satysfakcję.
Czas pokaże.

 

Pan anonim obrażony, że nie przyjąłem jego atrakcyjnej oferty 75zł. No comment.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Pan anonim obrażony, że nie przyjąłem jego atrakcyjnej oferty 75zł. No comment.

Czasem warto skomentować i sam to zrobię choć niechętnie to robię w przypadku swojego doświadczenia z dziwnym zachowaniem pytających o moje domeny.

 

Ten Pan anonim skrupulatnie "wyliczył", że szanse sprzedaży w pierwszym roku są niższe niż 3,3% ale nie wyliczył jakie są szanse, że będzie ją przedłużał w nieskończoność poprzez uwolnienie domeny i korzystanie z kolejnych promocji typu domena za 0 do 9 zł ;)

 

To się nazywa "cwaniactwo" bo nie chce wydać kilkudziesięciu złotych rocznie na przedłużenie tylko chce "sprytnie" omijać opłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje mnie kawa (...), ilości tirowe od 1-50 miesięcznie, stała współpraca. proszę podać ceny z vat na Polskę oraz ceny na eksport.

Czas realizacji, miejsce odebrania towaru, płatność, oraz data ważności produktu.

 

(...) – 1-100 kontenerów miesięcznie, proszę o szczegóły.

Chyba muszę się poważnie zastanowić nad porzuceniem kierunku portalowego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem domenę, która mi wpadła z przechwycenia. Administrator "zagapił się":) Złożył mi taką propozycję:

"Co najwyżej mogę zwrócić koszty rejestracji i opłacenia domeny! Jeżeli ni może Pan sobie operować nią prze okrągłe 12 miesięcy - na zdowie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość nadeszła z formularza na domenie o tematyce masażu.

" Witam.

Chciałbym się umówić na zabieg w sobotę o godz, 17.30

Na stronie nie mogę znaleźć cennika. Jak kształtuje się cena za wymasowanie jejeczek, (z finałem i bez)

proszę o kontakt 602 732 XXX."

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lechoo może właśnie wstrzeliłeś się w nową mlekiem i miodem płynącą niszę :)

 

Nie wiem Bart czy możemy tutaj mówić o płynącym mleku i miodzie... <_<

 

:P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem Bart czy możemy tutaj mówić o płynącym mleku i miodzie... <_<

 

:P

 

Przenieście się na PM.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autentyk:

 

Przepraszam, tak miał Pan racje Pana cena to 12 tys pln. Najmocniej przepraszam, ale nawet gdybym pracowała jako Pani do towarzystwa nie byłoby mnie stać na połowę tej sumy. A mam całkiem niezłe ciało. Do budowania stron dla klientów najczęściej korzystam z szablonów płatnych za ok 40-60 dolarów. Kupienie dla studia tego adresu to dla mnie kosmos... Mimo, że bardzo bym go chciała, mnie po prostu na Pana nie stać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apze masz blisko do niej?

 

Niedawno był temat o domenach za usługi, wstrzeliłeś się idealnie! Napisz, że za drobny układ 4 spotkania w miesiącu przez rok możesz przemyśleć sprawę, ale ale wszystko zależy od przesłanych zdjęć... ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba mamy nowy sposób negocjacji cen. Były już różne sposoby typu "na studenta" itd., a teraz kuszenie wdziękami, kokietowanie... nie jeden by uległ i spuścił trochę cenę :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałeś wiadomość w sprawie domeny tapetynatryskowe.com.pl

Email nadawcy: xxxxxxx@xxxxxx.pl

IP nadawcy: 89.xx.xxx.xx.xx

Wiadomość: WitamJestem zainteresowana kosztem i możliwością położenia tapetywtryskowej, po uprzednim zerwaniu tapety winylowej na pow. 10 m2 pokoik.

Proszę o informację.

Pozdrawiam..Sylwia

 

no i na jaką stawke się zgodzić.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymałeś wiadomość w sprawie domeny tapetynatryskowe.com.pl

Email nadawcy: xxxxxxx@xxxxxx.pl

IP nadawcy: 89.xx.xxx.xx.xx

Wiadomość: WitamJestem zainteresowana kosztem i możliwością położenia tapetywtryskowej, po uprzednim zerwaniu tapety winylowej na pow. 10 m2 pokoik.

Proszę o informację.

Pozdrawiam..Sylwia

 

no i na jaką stawke się zgodzić.?

W tym temacie zamieszczamy zabawne komentarze do ofert a nie korespondecje niezwiązane z ofertami. Jakaś mało obeznana w meandrach internetu osoba pisze coś w dobrej wierze pod Twoją domeną nie zdając sobie sprawy z niewłaściwego adresata a Ty (i wielu innych jak zauważyłem) zamieszczasz ten tekst w tym temacie. Ta korespondencja nie ma nic wspólnego z ofertą a już na pewno z tym tematem. Sorry ale jak tu wchodzę to mam ochotę czasami się pośmiać a nie tracić czas na czytanie czegoś takiego.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×