Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Wczorajsze o pewną domenę:

"Prosze o przedstawienie dobrej - nielichwiarskiej - oferty na te domene."

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Prosze o przedstawienie dobrej - nielichwiarskiej - oferty na te domene."

 

:) no to zabił ci klina :)

ciekawi mnie bardzo jaką ofertę przedstawiłeś w odpowiedzi na takie zapytanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) no to zabił ci klina ;)

ciekawi mnie bardzo jaką ofertę przedstawiłeś w odpowiedzi na takie zapytanie :)

Ustosunkowałem się do części prośby. Przedstawiłem dobrą ofertę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezygnacja:

To wole za 1 zł kupić w promocji inną aż tak bardzo nie zależy mi na niej.

pozdrawiam

 

Komplement:

To musi być dobra domena, jeśli po raz drugi na nią przypadkiem trafiam.

Jaka jest aktualne cena, za jaką mógłby Pan ją sprzedać?

 

Po mojej odpowiedzi małe sfrustrowanie:

LOOOOOL w snach, nara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, interesuje mnie domena xxxxx.pl

 

Mam zespół o tej nazwie..

 

Nie wiem jaka jest cena..

 

Ale duzo to my nie jesteśmy w stanie zapłacić.. :)))

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chłopaki widać mają jakiś mały boysband, może im warto przedstawić dobrą ofertę. :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
cwiartka*pl :)

Jak ich nie będzie stać to zaproponuj im subdomenę w art.pl, nie takie gwiazdy mają tam stronkę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
xxxx zl to duzo. Nie wiem, czy dzieciaki uzbieralyby tyle pieniedzy.

Chyba zadowola sie jakas kombinacja nazwy xxxxx z innymi wyrazami.

Zreszta zapytam, moze sie zrzuca?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczorajsze o pewną domenę:

"Prosze o przedstawienie dobrej - nielichwiarskiej - oferty na te domene."

Świadomość rynku oraz poziom osobisty części internautów jest większy i są tacy, którzy potrafią przedstawić podobna prośbę w bardziej przyswajalnej formie.

Zostałem kiedyś poproszony o zaproponowanie kwoty za jedną z moich domen lecz cenę taką, która "nie ustawiłaby mnie na całe życie" :)

Podałem więc cenę jaką oczekiwałem czyli dosyć niskie xx.xxx pln.

W odpowiedzi przeczytałem:

...jestem swiadom rozwoju internetu w Polsce :) Nie zmienia to jednak faktu, ze projekt o ktorym mysle nie dysponuje takim budzetem na domene. Gdyby jednak kupowal Pan okazyjnie samochod albo nowe meble do mieszkania i brakowaloby Panu 1000-2000pln to prosze o kontakt :-)
Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co i rusz dostaję mniej lub bardziej poważne oferty na dv*pl, ale ostatnio jeden jegomość mnie rozwalił:

"mogę dać za nią 100zł". Inna osoba (domeniarz, z forum) zaoferował mi... 400zł... Sprzedawać? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co i rusz dostaję mniej lub bardziej poważne oferty na dv*pl, ale ostatnio jeden jegomość mnie rozwalił:

"mogę dać za nią 100zł". Inna osoba (domeniarz, z forum) zaoferował mi... 400zł... Sprzedawać? :-)

 

Złożyłem kiedyś ofertę 10 000 zł netto na pewną dwuliterówkę, bo akurat zapragnąłem ją mieć i taką kwotę uznałem za znośną dla kieszeni. Wprawdzie dostałem odpowiedź że nie jest na sprzedaż, ale inny fragment był ciekawszy: "Pana branżowi koledzy próbowali żartów na poziomie 1500 złotych :), natomiast Pana propozycja jest uczciwa, co bardzo doceniam.". Najwyraźniej grupa szukająca jeleni jest na tyle aktywna, że właściciele dobrych domen "odpowiednio" kojarzą naszą branżę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się kiedyś spotkałem z odpowiedzią na moją cenę trzyliterówki - pierwsza oferta zorientowanego klienta to było niskie xxx zł, że "cena jest za wysoka, ale gdyby Pan miał dwuliterówkę .com (nie .pl tylko .com), mógłbym zaoferować więcej. Ciekawe ile byłoby to "więcej", może 1000 zł - zakładając, że takową bym posiadał, w każdym bądź razie targ z 3-lit. też nie został dobity. Napisał mi jeszcze, że podobno 2-literówki .com są warte mniej od .pl, bo jeszcze kilka leży wolnych. I co takiemu napiszesz - nasz klient nasz Pan, wygenerowałem mu listę 2-lit .com i poradziłem mu, żeby sobie poszukał wolnych. Już nie napisał. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz do ceny za domenę:

Chyba żeś koleś na głowę upad*.. ;)

powodzenia :)

No i nici z dobrego interesu ;-)

 

(*) upad - nachylenie powierzchni warstwy skalnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gość chciał kupić pewną domenę związaną z grami:

 

Konkretnie proszę (ile zł), ale uwzględnij, że domena ma słabą odwiedzalność i kiepski pagerank.

 

OK, uwzględniłem słabą odwiedzalność i kiepski PR. Odpisałem że nie jest do sprzedania. Na to on:

 

A może jednak dałoby się ją sprzedać? Będzie Pan widniał na liście zasłużonych

 

Dostanę za to jakiś medal od prezydenta? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"To jest poinformować, że jesteśmy zarejestrowany i zatwierdzony

Kredyty Firma ponownego finansowania Twojej sytuacji finansowej. Mamy

zdolnych, niezawodne, wydajne na własną satysfakcję. Oferujemy

pożyczkę na bardzo niski odsetek. Zainteresowane wnioskodawca powinien

bez wahania stosuje się poprzez e-mail"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pytanie o generyka i odpowiedź właściciela:

 

 

Boże a co żeście się na to tak uwzięli, już raz pisałem że nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hello, sorry my english but this is so easy to write. I destroyed my one part ALU wheel Borbet CB70738. Now I have three wheels and I can´t use them. I send you every photos from this wheel. Please, is possible to but just one part and send him to Czech republic?

 

P.S. for Saab 9-5 combi , year ´2000

 

Chyba chodziło o jakąś domenę .sk, ale nie wiem bo przysłał na ogólny email do ticketów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba chodziło o jakąś domenę .sk, ale nie wiem bo przysłał na ogólny email do ticketów ;)

Przyznaj się ze dropped to taka doróbka na boku :P A głowny biznes to obrót alusami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio zarejestrowałem domenę i od razu ją rzuciłem na ND. Po dwóch godzinach(to mój rekord) od zarejestrowania dostaję pytanie: "Witam, ile Państwo chcą za tą domenę (która została mi przechwycona)?"

 

Domenę zarejestrowałem z palca. Wychodzi na to, że albo domena była już kiedyś w posiadaniu owego gościa, albo dał ją do przechwycenia w dropped kiedy była u mnie w rezerwacji. Niestety jego cena jaką mógł mi zaoferować za domenę (30zł) nie była dla mnie interesująca. Więc gość zadowolił się com.pl którą zarezerwował, kiedy wstrętny spekulant nie przystał na jego ofertę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio zarejestrowałem domenę i od razu ją rzuciłem na ND. Po dwóch godzinach(to mój rekord) od zarejestrowania dostaję pytanie: "Witam, ile Państwo chcą za tą domenę (która została mi przechwycona)?"

 

Domenę zarejestrowałem z palca. Wychodzi na to, że albo domena była już kiedyś w posiadaniu owego gościa, albo dał ją do przechwycenia w dropped kiedy była u mnie w rezerwacji. Niestety jego cena jaką mógł mi zaoferować za domenę (30zł) nie była dla mnie interesująca. Więc gość zadowolił się com.pl którą zarezerwował, kiedy wstrętny spekulant nie przystał na jego ofertę ;)

 

Co jakiś czas mam podobne przypadki "przechwytywania" domen, ostatnio np. ktoś dodał w styczniu do przechwycenia domenę, którą przechwyciłem (i przekazałem osobie która zleciła przechwycenie) w październiku, po czym w kwietniu wystosował maila z pretensjami, że tak długo musi czekać na przechwycenie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z czego wynika tak wysoka cena domeny, która nie jest spozycjonowana na

żadną fraze w żadnej wyszukiwarce?

 

Może niesie ona ze sobą jakąś wartość, o której nie wiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×