Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Z cyklu "pasjonaci obliczania procentów":

 

Witaj Xxxxxx,

 

Zarządzam xxxx.com.pl, chciałbym dokupić xxxx.pl Wszedłeś w posiadanie xxxx.pl za 6,50 PLN. Zapłacę 100 PLN Będziesz miał 1438,46% zysku.

 

Pozdrawiam,

Xxxxx Xxxxxx

Specjalista ds. Marketingu

 

Swoją drogą nie mam pojęcia skąd się wzięło 6,50 PLN w Jego mniemaniu - czy jakiś rejestrator robił ostatnio taką promocję? ;)

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie, kwota którą Pan chce uzyskać jest zdecydowanie nie rynkowa i przekracza znacząco wartość domeny. Ja w oparciu o analizę sprzedaży domen dwuznakowych, nie dwuliterowych - proponuję kwotę xxx zł i jako odniesienie przedstawiam aukcję dziś zakończoną: xxxx

Proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

 

Brzmi trochę logicznie ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj i mnie dotknęło pytanie ze strony klienta.

 

W odpowiedzi na ofertę klient napisał: "czemu domeny nie ma w indeksie google ?"

 

... no właśnie czemu :)

 

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"No cóż ma pan sporo wyobraźni w tym obszarze i niestety ja mam znacznie mniejszą."

 

Po zapytaniu o cenę generyka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"No cóż ma pan sporo wyobraźni w tym obszarze i niestety ja mam znacznie mniejszą."

 

Podoba mi się poczucie humoru tego klienta :)

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites

"To nie jest jakaś super domena i tak zarejestrowałem inną, ale mogę ta kupić za kwotę max. 100,00"

 

No i prysły moje marzenia o podróży dookoła świata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"To nie jest jakaś super domena i tak zarejestrowałem inną, ale mogę ta kupić za kwotę max. 100,00"

 

o jakiej domenie to było?

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcialabym wiedziec jaki jest metraz domu,cena,miejsce gdzie sie znajduje.. i jezeli jest mozliwosc prosze o zdiecie.. dziekuje

Nie mam pojęcia o jakim domu ta osoba pisze :)

Domena

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mikepolarny miał kawalerkę do sprzedania, podeślij Pani link od kolegi :)Link

 

Pani chyba sie nie zadowoli metrażem - 18 m ;)

Chociaż z drugiej strony możne sie skusi i zdecyduje zamieszkać w takiej małej klitce (ale w wawie ;) ) niż w jakimś tam domu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena polaczki.pl

Oferta EUR 10.000

Nazwisko KASIA STRZELIPYTA

 

Telefon: ********

IP: ********

Uwagi: JESLI JAKIS ZASRANY , PARSZYWY, IDIOTA, stworzyl tak wyjatkowom PODLA NAZWE DLA WWW WITRYNY....to ja go p****ole w pysk. A jesli wy PADALCE w pogoni za zyskiem pomagacie mu sprzedawac ten adres , to nie jestescie lepsi. CHWWD! MATOLY P****OLONE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj przechwyciłem na zamówienie domenę ***.pl. Wczoraj dostałem mail o treści:

 

Witam,

może jesteście Państwo zainteresowani również domeną

***.com.pl skoro już tak specjalizujecie się w

wykradaniu domen???!!!

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedwczoraj przechwyciłem na zamówienie domenę ***.pl. Wczoraj dostałem mail o treści:

 

CYTAT
Witam,
może jesteście Państwo zainteresowani również domeną
***.com.pl skoro już tak specjalizujecie się w
wykradaniu domen???!!!

 

:)

To im wyślij :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedwczoraj przechwyciłem na zamówienie domenę ***.pl. Wczoraj dostałem mail o treści:
... skoro już tak specjalizujecie się w wykradaniu domen???!!!

Na dobrą sprawę można pouczyć go, że to on popełnił czyn zabroniony i oczekiwać przeprosin.

Zniesławienie - występek polegający na pomówieniu innej osoby (...) o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do pełnienia danej funkcji, zawodu lub działalności.

Zagrożony karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności do roku na podstawie art. 212 § 1. Kodeksu karnego (...)

W razie skazania za zniesławienie sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego (art. 212. § 3. K.k.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB, ale ty faktycznie kradziej domen jesteś :)

Spadła mi rezerwacja na IDN'a do mojej domenki, chcę rejestrować, nie da się. Wykradziona!

 

Komentarz do oferty sprzedaży domeny w cenie 10k, od prezesa jednej z największych firm w branży:

 

... jesteś drobnym naciągaczem

 

:)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwagi: Sprzedaj mi te domene, jest nie uzywana przez Ciebie, a zamiast pÃ??acic za to mozesz zarobiÃ??, czyli dwa razy zyskujesz. Nie ma sensu blokowac nazwy na spamerskie strony.

 

 

Oferta była na 30 euro - tyle ile domena robi w miesiącu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB, ale ty faktycznie kradziej domen jesteś :lol:

Spadła mi rezerwacja na IDN'a do mojej domenki, chcę rejestrować, nie da się. Wykradziona!

 

Weź może rozwiń temat zanim Cię pozwę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB, ale ty faktycznie kradziej domen jesteś ;)

Spadła mi rezerwacja na IDN'a do mojej domenki, chcę rejestrować, nie da się. Wykradziona!

 

Komentarz do oferty sprzedaży domeny w cenie 10k, od prezesa jednej z największych firm w branży:

 

 

 

;)

 

 

10k to nie taki drobny w sumie :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świat się zmienia, a "starzy" jeszcze tego nie zrozumieli i nie rozumieją co się dzieje. Dotyczy to mediów, dotyczy biznesów, dużych i wielkich firm. "Oni" już wiedzą, że coś jest nie tak; że na coś się spóźnili, czegoś nie rozumieją. Więc to trochę takie miotanie się z bezsilności.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna domena .pl, to już 4 podejście klienta do domeny w przeciągu roku. Moja ostatnia cena: 5000 zł netto.

 

Klient: "W lutym domena była za 3500 zł"

 

Moja odpowiedź:" Trzeba było kupować w lutym".

 

Niektórzy nie rozumieją, że czas nie wpływa na obniżenie cen dobrych domen, to nie buty ze starej kolekcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewna domena .pl, to już 4 podejście klienta do domeny w przeciągu roku. Moja ostatnia cena: 5000 zł netto.

 

Klient: "W lutym domena była za 3500 zł"

 

Moja odpowiedź:" Trzeba było kupować w lutym".

 

Niektórzy nie rozumieją, że czas nie wpływa na obniżenie cen dobrych domen, to nie buty ze starej kolekcji.

 

Ja też zwykle w każdej kolejnej ofercie podaję wyższą cenę, nawet jeśli to nie ten sam pytający. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy Potwór.pl ci coś mówi, bezwzględny wykradaczu domen? :lol:

 

Aha, to pewnie jeden z tych kilkudziesięciu idnów które ostatnio zarejestrowałem, ze swojej tajnej listy której dawno nie przeglądałem. ;-)

Daj stówę i Twoja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Hallow!=))Its not comfortable to speak with you, becouse I can't to see you...(..how are you?I didn't see you 1 day, but already miss you.....(Tanya from Belaruse)"

 

:rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Hallow!=))Its not comfortable to speak with you, becouse I can't to see you...(..how are you?I didn't see you 1 day, but already miss you.....(Tanya from Belaruse)"

 

:blush:

 

DD

 

Przynajmniej wiadomo, że ta dziewczyna ma taką wartość jak jej imię :rolleyes: ,

bo np. z "imionami domen" bywa różnie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×