Jump to content
Jaca869

Oferuje siebie... moje pomysly za Twoje grosiki

Recommended Posts

Heh jaki odzew :) swoja droga ciekawe ze na to jeszcze nikt nie wpadl ;D

[...]

 

Ja już miałem takie propozycje. Płaciłem 30 zł do domeny ale jakoś żadna mi nie wpadła w oko. ;)

 

 

A podobno domainerów nie sieją ;)

 

Domainer byłbyś pierwszy na mojej liście do płacenia za takie pomysły biorąc pod uwagę jakie domeny czasami wrzucasz do działu "wolne domeny" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja już miałem takie propozycje. Płaciłem 30 zł do domeny ale jakoś żadna mi nie wpadła w oko. ;)

Domainer byłbyś pierwszy na mojej liście do płacenia za takie pomysły biorąc pod uwagę jakie domeny czasami wrzucasz do działu "wolne domeny" :)

W świetle powyższej ceny, wujek domainer zastanowi się czy wyskakiwać przed szereg ;) zwłaszcza ze finansowo, nie jestem w stanie zarejestrować wszystkich domen na jakie wpadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja się zastanowię. Ogólnie rezerwuję bardzo dużo domen, z czego opłacam 1/10 może nawet 1/20. ;) W samym tym tygodniu odpuściłem chyba ze sto rezerwacji, większość domen miała nawet sporo sensu. Domeny, które przeszukuję to domeny dwuwyrazowe na niszowe lub bardzo niszowe branże, odpuszczam te, w których nie widzę potencjału (ale to nie zawsze jest tożsame, że są reg fee). No i nie będę ukrywał, że domen dwuczłonowych nie wyszukuję z palca tylko skomplikowanym autorskim phpowym oprogramowaniem opartym na sieciach neuronowych, listy wolnych jeszcze domen mogących być coś wartych, spokojnie idą w tysiące, więc nawet jak bym się zaparł to nie dałbym rady wszystkich zarejestrować, bo nie zapanowałbym nad ich przedłużaniem. ;)

 

Jak ktoś chętny na domeny z konkretnej branży lub domeny ogólnie to mogę coś podesłac. Bonusy oczywiście bardzo mile widziane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja spróbuję zrobić konkurencję, wieczorkiem zbiorę coś i wyślę listę do wszystkich osób, które deklarowały się w tym temacie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, oferuję 50 zl za domene jesli ja zarejestruje. Oferty na PW :) Juz tak wspolpracowalem w ubieglym roku - placilem wowczas 30 zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, oferuję 50 zl za domene jesli ja zarejestruje. Oferty na PW :) Juz tak wspolpracowalem w ubieglym roku - placilem wowczas 30 zl.

Tylko, że żadnej nie zarejestrowałeś. ;)

 

A tak na poważnie. Jak się Tobie opłaca dać 50 to dam 60. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
thomaso - dzięki za listę choć nie zamawiałem ;)

 

A to wtedy przepraszam. ;) Jak ktoś jeszcze chce zostać skreślony z listy niech napisze w tym temacie. :P

 

Listę wysłałem do:

 

domainer, heden.pl, pb, sylyx.com, kubolo, maryuse

Domain, BartX, jamesbond, DawPi, pitreq, netkurier

Noname, giba, Jaca869, Jarek17, hubert7, MARiUSZ

piotrek00, bradiaga, brownpoint, seller, swoj-chlop, szuwar

 

czyli wszystkich, którzy udzielili się w tym temacie, zakładając, że nikomu to nie zaszkodzi. Jak ktoś chce mnie sądzić o spam to proszę bardzo, ja miałem dobre intencje. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również dostałem - dziękuję. Fajnie listę podzieliłeś na leasing i prawo, widać że się przyłożyłeś.

 

 

ps. o kurcze, znikła reputacja? :)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, oferuję 50 zl za domene jesli ja zarejestruje. Oferty na PW ;) Juz tak wspolpracowalem w ubieglym roku - placilem wowczas 30 zl.

Rekino może ubijemy dziś interes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×