Jump to content
Sign in to follow this  
rOOman

RooKie :D (początkujący)

Recommended Posts

[center:5f7071e7b4][bardzo proszę o wytłumaczenie mi ogółem (mile widziane szczegóły) jak się wziąc za sprzedawanie :lol::D. [/center:5f7071e7b4]

Ponieważjak sei juz domyśliliście jestem początkujący i chiałbym sprzedawac domeny. Ale niestety nie weim co robić zeby byly cenny itp. czy cos pod nie dawać (jak?) :) i co robic żeby byly cenne. Proszę o kontakt gg.3209518

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum,

 

Ciezkie pytanie. Zalezy czy masz duzo kapitału na inwestycje czy nie. Wychodze z zalozenia ze nie masz ich duzo ;-) Zeby sie szybko dorobic i zaczac krecic jakis biznes polecam szukanie domen z potencjalnym ruchem (w dziale artykuly jest zalazek artykułu jak to robic). Jezeli domena ma ruch tyle i tyle, i zarabia tyle i tyle to bez problemu ją sprzedajesz. Jednak jest to ryzykowne, bo poczatkujacy rzadko trafia na dobrą domene. Mozesz tez szukac domen pod pozycjonowanie, lub samemu je pozycjonowac. Pozycjonujesz w google, zdobywasz ruch później parkujesz (jest to legalne). Ruch utrzymuje sie przez 2-3 miesiace. Najbezpieczniejsza metoda. Ogolnie to popatrz na sedo.com jakie sa ceny, poczytaj forum itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×