Jump to content
Kangur

Mundial 2010

Recommended Posts

W meczu towarzyskim bedacym elementem przygotowan do wiosennych spotkan eliminacji MS 2010 niesamowita kanonada. W ostatnich minutach w Dublinie Polska lepsza od Irlandii! 3:2 kończy słaby rok kadry Leo Beenhakkera.

 

http://www.sport.pl/pilka/77,65046,5967088...twardzieli.html

http://www.youtube.com/watch?v=3k25ywzYtQY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdziwiłem się nieco kiedy w przerwie meczu eksperci w studiu rozpływali się w pochwałach nad polską drużyną.

Miałem zdanie zgoła odmienne.

Wynik i ładne bramki cieszą ale to co się dzieje momentami z obroną to już nawet mnie nie śmieszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zagrali dobrze. Momentami napastnicy Irlandii przechodzili naszych obrońców jak dzieci.

 

Jedynie co może cieszyć to wynik, ale i tak nie ma on znaczenia (może poza podbudowaniem wiary w siebie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy oglądacie na TVP 2 mecz Lecha z Deportivo ale chciałbym oglądać taką waleczność naszych reprezentacyjnych piłkarzy jak pod koniec pierwszej połowy w wykonaniu Kolejorza.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy oglądacie na TVP 2 mecz Lecha z Deportivo ale chciałbym oglądać taką waleczność naszych reprezentacyjnych piłkarzy jak pod koniec pierwszej połowy w wykonaniu Lechitów.

Ja tam się cieszę że nasza liga idzie do przodu, i choć jeden klub potrafi zademonstrować dobry, europejski poziom. Dobra polityka transferowa czyni cuda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku masakra, ale reszta pięknie grali. Szkoda tylko tego remisu. Tyle zmarnowanych okazji, mogli tego jednego gola więcej strzelić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy oglądacie na TVP 2 mecz Lecha z Deportivo ale chciałbym oglądać taką waleczność naszych reprezentacyjnych piłkarzy jak pod koniec pierwszej połowy w wykonaniu Kolejorza.

Tak dla przypomnienia, dzisiaj o 20:45 Kolejorz gra swój oby nie ostatni mecz w Pucharze UEFA. Zwycięstwo 2:0 przy obojętnie jakim wyniku jaki będzie w meczu Deportivo - Nancy daje awans drużynie z Poznania. Feyenoord wystawi prawdopodobnie rezerwowy skład, gdyż w lidze zajmują dopiero 12 miejsce, a w Pucharze UEFA nie mają już szans na awans. Oby z trybun na De Kuip rozległo się dzisiaj słynne "Franek Smuda czyni cuda" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się nie mogę doczekać :) Chociaż jestem kibicem Wisły to z wielką przyjemnością oglądam mecze Lecha :) Myślę, że mają realne szanse na awans.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprzedziłeś mnie :)

Ja co prawda nie jestem fanatycznym kibicem ale liczę dzisiaj na walkę do końca, ciekawe widowisko i na dwubramkowe zwycięstwo Kolejorza !

Bądź co bądź jestem wielkopolską pyrą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem Wiślakiem, ale życzę Lechowi wszystkiego najlepszego!

Również, ze względu na sentyment do Frantz'a. Jego serce jest (również) w Krakowie. Ciało zresztą czasami też, bo ma tutaj chałupę (jak każdy były trener Wisły), a jego żona Wisełce kibicuje :).

Lech walczy dziś dla Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chociaż jestem kibicem Wisły to z wielką przyjemnością oglądam mecze Lecha
Jestem Wiślakiem, ale życzę Lechowi wszystkiego najlepszego!

Szacunek dla inteligentnych kibiców :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stylem gry nie zachwycili. Z najgorszą drużyną w grupie zagrali najgorszy mecz. Ale awans cieszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stylem gry nie zachwycili. Z najgorszą drużyną w grupie zagrali najgorszy mecz. Ale awans cieszy :)

 

gdyby w 1 polowie wykorzystali chociaz jeszcze jedna sytuacje - byloby spokojniej :)

Ale i tak bylo bardzo dobrze - Gratulacje! W piatek poznamy nastepnego przeciwnika Lecha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołaczam się do gratulacji - za to zwycięstwo, za awans i za całą rundę jesienną - brawo.

Również jestem z Poznania, a Lech to oczywiście od dziecka moja ulubiona drużyna - więc radość jest tym większa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W piatek poznamy nastepnego przeciwnika Lecha.

 

...a jest nim wloskie Udinese Calcio (aktualnie 11 miejsce w Serie A). Pierwszy mecz w Poznaniu 18/19 lutego.

To już trzecie starcie "Franza" z klubem z Udine. Poprzednio toczył z nimi boje jako trener Widzewa i Legii. Oba dwumecze kończyły się odpadnięciem polskich drużyn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poki co jest źle ;P . Anemiczna gra Polaków owocuje 0:1 do przerwy . Może ten stracony gol da im "kopa"

 

 

Edit : Dobra gra Polaków dopiero od 70min , dużo akcji , mniej szczęścia . Co prawda Czesi urwali punkty Słowacji ale i tak szanse spadły praktycznie do zera..

 

 

 

Pozostaje nam kibicować naszym siatkarzom którzy świetnie rozgromili wszystkich w grupie ( Niemcy , Francja , Turcja ) i grają dalej

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×