Jump to content
keyword

wyscigi*pl

Recommended Posts

Nie badz juz taki skromny :rolleyes:

 

Domena z wyzszej polki. 10k

 

Myślę że więcej za nią zapłacił...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Wam się podoba mój ostatni nabytek . Może być , czy :rolleyes: ?

Moze byc tylko z ta data rejestracji cos nie halo ;] created: 2008.05.17 15:51:38

opcja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze byc tylko z ta data rejestracji cos nie halo ;] created: 2008.05.17 15:51:38

opcja?

 

Były właściciel przedłużył ją na tzw. "opcję" :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak na Twoim miejscu dokupił IDNa.. bo pod tą domeną wyścigi.pl chyba żaden sensowny serwis nie powstanie? Chyba, że się mylę.

 

Komplet nonIDN + IDN wart sporo. Sam nonIDN wygląda trochę niekompletnie..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym jednak na Twoim miejscu dokupił IDNa.. bo pod tą domeną wyścigi.pl chyba żaden sensowny serwis nie powstanie? Chyba, że się mylę.

 

Komplet nonIDN + IDN wart sporo. Sam nonIDN wygląda trochę niekompletnie..

 

DD

 

Wiesz, że nie jestem zwolennikiem IDN ale masz rację, Przy tworzeniu serwisu warto mieć obie wersje.

Z tego co napisał keyword to chce chyba tylko zabierać część ruchu z IDN tylko nie bardzo wiem w jakim celu. Domena na pewno nie należała do najtańszych więc nie wiem czy parking się zwróci. No chyba, że na przekierowanie na jakiś inny podobny serwis :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No chyba, że na przekierowanie na jakiś inny podobny serwis :rolleyes:

 

Właśnie o tym myślałem . Domena ma całkiem przyzwoity ruch .

Natomiast jeśli rzeczywiście miałby kiedykolwiek powstać projekt właśnie pod tym adresem , zawsze będzie się można z właścicielem IDN-a porozumieć .

Podobnie jak Heden nie jestem fanem IDN-ów i nie wierzę aby w najbliższym czasie ich ceny diametralnie wzrosły .

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba podobnie jak i ja... ale patrzac pod wyścigi.pl to nic ciekawego tam nie jest i watpie, ze wlasciciel zarabia jakies dobre pieniadze... To pochwal sie ile jest tam uniq dziennie? Wtedy zobaczymy czy dobry jest parking czy mozna cos innego wymyslec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja troche pojde pod prad. W kim upatrujecie klienta koncowego dla tej domeny?

Domena oczywiscie mi sie podoba, ale nie jest warta jakichs zawrotnych sum i sadze, ze pewnego pulapu nie da sie tutaj przekroczyc. Minimum 10x mniej warta od domeny sport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
dla sluzewca jak znalazl, nie jeden bukmacher tez by nie pogardzil

 

Dla sluzewca ?:rolleyes:) A to dobre bo ta domena nalezala do sluzewca i spadla z windykacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest dobra domena jedynie na zrobienie duzego forum gier komputerowych.Zlawcza takich gier jak colin,formula,wyscigowe.I to jedyne zastosowanie tej domeny.Wycena tej domeny to 1 k.z gotowym forum wraz z uzytkownkami kilka razy wiecej.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
to jest dobra domena jedynie na zrobienie duzego forum gier komputerowych.Zlawcza takich gier jak colin,formula,wyscigowe.I to jedyne zastosowanie tej domeny.

widzisz keyword jaki kiepski interes zrobiles? to ja zmienie wycene na 100 zl :rolleyes:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×