Jump to content
keyword

wyscigi*pl

Recommended Posts

Jak Wam się podoba mój ostatni nabytek . Może być , czy :rolleyes: ?

Pytałeś to masz. Wychodzi na to, że jednak ;)

 

Ktoś się oferował, że weźmie ninje za free. Gdybyś się zdecydował ją oddać to napisz :P;):P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam i nie chcę mieć ;) .

IDN jest po to aby "naganiać" mi odwiedziny na nonIDN :rolleyes: .

 

Wydaje mi się, że nikt nie zrobi serwisu(porządnego, reklamowanego) na IDN nie mając non IDN. Więc z odwiedzin nici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że nikt nie zrobi serwisu(porządnego, reklamowanego) na IDN nie mając non IDN. Więc z odwiedzin nici :rolleyes:

 

Na IDN już coś jest. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybyś się zdecydował ją oddać to napisz :P:P:rolleyes:;)

 

OK.

Ale tylko w dobre ręce :P .

 

Mały OT. Komentarz damchen , jest pierwszym jego wpisem na tym forum , który po przeczytaniu bez problemu zrozumiałem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
fakt nikt jej nie kupi.nie rozumie niektorych zachwytem ta domena jest bez zastosowania.

To ja może pomogę, by wszyscy zrozumieli.

 

Fakt. Nikt jej nie kupi. Nie rozumiem zachwytu niektórych. Domena jest bez zastosowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum DI.pl wynajmie profesjonalnych tłumaczy zdań nieprzetłumaczalnych. Zgłoszenia prosimy podsyłać na PM administracji.

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znalazlem zastosowania dla domeny wyscigi.pl .Nadaje się na forum pasjonatow nielegalnej jazdy szybkimi samnochodami.Coraz czesciej się slyszy o takich wyscigach nie tylko na terenie warszawy.A tak pozatym jest ta domena bez uzyteczna.

 

 

nie badz zolwiem,jedz szybko.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadaje się na forum pasjonatow nielegalnej jazdy szybkimi samnochodami.Coraz czesciej się slyszy o takich wyscigach nie tylko na terenie warszawy.

 

Damchen , do takich celów mamy już domenę paleniegumy*pl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coraz czesciej się slyszy o takich wyscigach nie tylko na terenie warszawy.

 

no co Ty? to na prowincji nie jeździ się już furmankami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak domenator orgaznizuje się wyscigi traktorow ktory szybciej do mety zajedzie.A tak naprawde chodzi mi o miasta wieksze.

hehe

 

Prowincja domenator nie odskakuje .

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mam i nie chcę mieć :rolleyes: .

IDN jest po to aby "naganiać" mi odwiedziny na nonIDN ;) .

 

 

Gratulacje,

Domena super (okolice 15~20K pln | tematyka komercyjna: wyścigi konne, F1 etc pośrednio bukmacherka)

 

....ale podejście do IDN kompletnie niezrozumiałe. "Nie chcę mieć" ?

Ja wiem że skupiając sie na samym handlu domenami można nie interesować się marketingiem,

a własnie w przypadku marketingu serwisu na takiej domenie IDN jest potrzebny.

 

Firma stawiająca serwis na domenie chętnie przejeła by komplet choćby zewzględu na walory wizualne (reklamy na tramwajach, samochodach, bilboardach, prasa, TV)

 

no bo chyba lepiej wyglada

 

WYŚCIGI.pl

 

niż

 

WYSCIGI.pl

 

...także sądzę że komplet sprzedałby się drożej niż sama domena non-IDN.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje,

Domena super (okolice 15~20K pln | tematyka komercyjna: wyścigi konne, F1 etc pośrednio bukmacherka)

 

....ale podejście do IDN kompletnie niezrozumiałe. "Nie chcę mieć" ?

Ja wiem że skupiając sie na samym handlu domenami można nie interesować się marketingiem,

a własnie w przypadku marketingu serwisu na takiej domenie IDN jest potrzebny.

 

Firma stawiająca serwis na domenie chętnie przejeła by komplet choćby zewzględu na walory wizualne (reklamy na tramwajach, samochodach, bilboardach, prasa, TV)

 

no bo chyba lepiej wyglada

 

WYŚCIGI.pl

 

niż

 

WYSCIGI.pl

 

...także sądzę że komplet sprzedałby się drożej niż sama domena non-IDN.

 

Może keywordowi chodzi rzeczywiście tylko o przekierowanie. Sam nie jestem zwolennikiem IDN i szczerze to ich nie trawię. Niemniej w przypadku np. upadlosc.pl czy mogila.pl myśląc o serwisach wolałem jednak odkupić IDN. Z punktu widzenia reklamy lepiej wygląda zwrot upadłość.pl niż upadlosc.pl. Pewnie i tak część wpisze upadlosc.pl ale przy serwisach lepiej już mieć obie wersje jeśli już IDN istnieją. Z drugiej strony czasami IDN jest nie do kupienia albo cena jest niewspółmiernie wysoka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

....czymkolwiek by się nie kierować to z pozycji kupujacego domenę pod serwis, bardzo chetnie dopłaciłbym pare K żeby kupić komplet. Tak jak mówiłem to kwestia marketingu i wizerunku firmy.

 

Podam prosty przykład jak zaniżyć wartość domeny lub nadszarpnąć wizerunek firmy która nie posiada IDN'a.

Wystarczy pod IDNem postwić serwis np. xxx i dobrze wypozycjonować. Jak myślisz ile powaznych firm się zainteresuje domeną gdy w wyszukiwarce pod tą nazwą równorzędnie pokazuje się XXX ?

 

Oczywiście to są ekstremalne przypadki i prawdopodobnie nawet taki fakt nie powstrzymałby mnie przed kupieniem domen dużego kalibru jak nieruchomosci.pl, ale fakt faktem pozostaje że w oczach inwestora zainteresowanego stawianiem serwisu , komplety są bardzo mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy pod IDNem postwić serwis np. xxx i dobrze wypozycjonować.

Dobry pomysł misiu - postawić serwis z wyścigami na konikach i wtedy jestem jak najbardziej za :)

 

ae_bull_091107.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla sluzewca ?:)) A to dobre bo ta domena nalezala do sluzewca i spadla z windykacji

nawet palcami ziemi nie dotkneła na poł sekundy, juz windykacja o to zadbala zeby w pore zostala zalozona opcja

 

ps. sorry za wykopek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nawet palcami ziemi nie dotkneła na poł sekundy, juz windykacja o to zadbala zeby w pore zostala zalozona opcja

 

ps. sorry za wykopek :blink:

wykopuje jeszcze raz ...

po przeprowadzeniu malego dochodzenia doszedlem do takich oto informacji:

poprzedni wlasciciel domeny wyscigi_pl wszedl w posiadanie tej nazwy wykorzystujac tzw kreta w NASKU

mial tez wiele innych domen na sprzedaz ale po nitce do klebka doszedlem dopiero do takich jak: prawnik_pl i dwie dwojki nadal na sprzedaz AY_PL oraz KA_PL , sprawa jest rozwojowa woec jeszcze pewnie tu wroce - niebawem :-) z garscia nowych informacji

swoje perelki reklamowal zdaje sie na RQ_PL

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wykopuje jeszcze raz ...

po przeprowadzeniu malego dochodzenia doszedlem do takich oto informacji:

poprzedni wlasciciel domeny wyscigi_pl wszedl w posiadanie tej nazwy wykorzystujac tzw kreta w NASKU

mial tez wiele innych domen na sprzedaz ale po nitce do klebka doszedlem dopiero do takich jak: prawnik_pl i dwie dwojki nadal na sprzedaz AY_PL oraz KA_PL , sprawa jest rozwojowa woec jeszcze pewnie tu wroce - niebawem :-) z garscia nowych informacji

swoje perelki reklamowal zdaje sie na RQ_PL

 

Pozdrawiam.

 

A co to za dochodzenie? Plotki, które powstały przed blokiem, czy puszczone na jakimś forum internetowym? Następnym razem jak wrócisz (w co wątpię) to przynajmniej z informacjami, które trzymają się jako tako całości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co to za dochodzenie? Plotki, które powstały przed blokiem, czy puszczone na jakimś forum internetowym? Następnym razem jak wrócisz (w co wątpię) to przynajmniej z informacjami, które trzymają się jako tako całości.

sprawdz to sobie McGyver sam ;) masz nazwiska telefony wiesz gdzie jest nask .... boisz sie czegos ?? :blink:

to sa faktu Misiu fakty ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprawdz to sobie McGyver sam ;) masz nazwiska telefony wiesz gdzie jest nask .... boisz sie czegos ?? :blink:

to sa faktu Misiu fakty ....

 

To jednak prawda ze objawy chorob zaliczanych do zaburzen afektywnych dwubiegunowych maja zawsze swe nasienie jesienia !

Czasami nie trzeba obserwowac bocianow wystarczy wejsc na forum zeby zobaczyc ze to juz jesien ;)

 

Kolego gadasz farmazown i widac ze masz wiedze na ten temat jak niemowle . Te domeny ktore wymieniles byly opcjowane w client hold tak jak np ostatnio pb opcjowal pare domen np.antique.pl i cos tam jeszcze .Dlaczego zawsze swoja nieudolnosc coniektorzy staraja sie tlumaczyc korupcja i ukadami innych . Wystarczylo tylko umiec odpytac whoisa zeby wiedziec ze domena jest w client hold i zalozyc opcje bez potrzeby posiadania kreta czy kogos gdzies np w nasku !.Tak wiec kolego jesli piszesz takie bzdury to mam nadzieje ze mozesz to udokumentowac faktami a nie domyslami opartymi na zerowej wiedzy !

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sie nazywa efekt wyparcia panie kilofek .... ( nie doslownie oczywiscie ) polacy akceptuja wszelkie zachowanie niezgodne z prawem bo taka maja nature a postawieni przed brudna prawda beda zaprzeczac ...

 

 

 

a ja zapytam tak: A CHCESZ SIE KILOFEK ZALOZYC O SWOJE PORTFOLIO ?? ( spiszemy stosowna umowe )

 

pokaz ze masz cocones tylko prosze nie belkocz od rzeczy tylko napisz "tak" lub "nie" ...

 

 

Pozdrawiam.

 

#edit: wielu userow z tego forum wie o czym mowa reszta niech dalej gra....

Edited by EndUser

Share this post


Link to post
Share on other sites
to sie nazywa efekt wyparcia panie kilofek .... ( nie doslownie oczywiscie ) polacy akceptuja wszelkie zachowanie niezgodne z prawem bo taka maja nature a postawieni przed brudna prawda beda zaprzeczac ...

 

 

 

a ja zapytam tak: A CHCESZ SIE KILOFEK ZALOZYC O SWOJE PORTFOLIO ?? ( spiszemy stosowna umowe )

 

pokaz ze masz cocones tylko prosze nie belkocz od rzeczy tylko napisz "tak" lub "nie" ...

 

 

Pozdrawiam.

 

#edit: wielu userow z tego forum wie o czym mowa reszta niech dalej gra....

 

 

Musze niestety trzymac poziom piszac posty na forum i tylko dlatego jestem grzeczy... jeszcze .

Skoro jestes taki wszechwiedzacy i masz dowody na to ze te domeny zostaly zarejestrowane w sposob jak sugerujesz przestepczy to podaj nowe konkretne fakty a nie jakies ogolnie znane rzeczy ! Napisz z nazwiska kto jest/byl tym rzekomym kretem w NASKU.Co do zakladu to gdybys przegral to co mi zaoferujesz w zamian bo jakos nie moge sie doczytac .Wpadasz na forum rzucasz oskarzeniami .Nikt cie nie zna nie wiadomo kim jestes .Moze przedstaw sie nam a zaczniemy traktowac cie powaznie !

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie lubię takich anonimowych wypowiedzi, każdy może sobie pisać, co mu się żywnie podoba na forum, ale już podpisać się pod tym personalnie widać jest chyba zbyt wielką sztuką i kogo ma to niby przekonać. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×