Jump to content
MasterofPoland

System oceny tematow.

System oceny tematow.  

29 members have voted

  1. 1. Czy włączyć System oceny tematow, przy pomocy gwiazdek?

    • Tak
      15
    • Nie
      14


Recommended Posts

Proponowałbym włączyć funkcję, w której moglibysmy przyznawać gwiazdki od 1-5 , dla tematów. Dzięki temu wiedzielibysmy, ktory temat warto objerzeć.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

I przy okazji proszę po raz n-ty o umożliwienie ignorowania wybranych wątków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wejdz w profil delikwenta, i tam po lewej stronie masz rozwijane menu opcje. Tam wszystko znajdziesz :lol:

Dzięki, zrobione.

 

Forum stanie się teraz dla mnie trochę bardziej przyjazne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałbym włączyć funkcję, w której moglibysmy przyznawać gwiazdki od 1-5 , dla tematów. Dzięki temu wiedzielibysmy, ktory temat warto objerzeć.

Popieram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy administracja widzi jakieś przeciwwskazania do realizacji tych postulatów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponowałbym włączyć funkcję, w której moglibysmy przyznawać gwiazdki od 1-5 , dla tematów. Dzięki temu wiedzielibysmy, ktory temat warto objerzeć.

Na mnie nie liczcie bo nie lubię ocen.

Może to taki uraz z czasów szkolnych ;)

A co znaczy "wiedzielibyśmy, który temat warto obejrzeć" ?

Czyżby każdego na forum interesowało to samo ?

Jeśli mnóstwo gwiazdek pojawi się przy jakimś temacie, który dla mnie nie będzie interesujący to i tak go nie będę zgłębiał.

I vice versa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na mnie nie liczcie bo nie lubię ocen.

Może to taki uraz z czasów szkolnych ;)

A co znaczy "wiedzielibyśmy, który temat warto obejrzeć" ?

Czyżby każdego na forum interesowało to samo ?

Jeśli mnóstwo gwiazdek pojawi się przy jakimś temacie, który dla mnie nie będzie interesujący to i tak go nie będę zgłębiał.

I vice versa.

Dobra odpowiedź.

 

Co Panowie na to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra odpowiedź.

 

Co Panowie na to?

 

Kangur ma rację. Nie sądzę, żeby ktoś kierował się liczbą gwiazdek przy czytaniu tematów. Poza tym ilość gwiazdek będzie uzależniona od subiektywnych ocen użytkowników więc niekoniecznie najwięcej gwiazdek będą miały najciekawsze tematy. Dodatkowo gwiazdki wprowadzą bałagan i przez to mogą gdzieś "umknąć" ciekawe tematy bez gwiazdek (ocen)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja na to jak na lato, wolalbym jakies znaczniejsze modyfikacje (np. zmiana designu forum), bo default IPB jest brzydki. Szkoda, że na di.pl największa dotychczasową modyfikacją była reputacja, która i tak zabrali ;);)

 

- nawet pluginu nie musieliscie instalowac, wystarczyl jeden "klik" w ACP.

 

No, ale co. Nie moja piaskownica... Mysle, ze ktos podziela rowniez moje zdanie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Olać gwiazdki, co z ignorowaniem wątków?

 

Nie chce byc namolny, ale zakład, że nic? ;)

 

W sumie nie dziwie się tak bardzo - trzeba by było napisać takiego moda, a na pewno będzie to troszkę kosztować. Ale co z designem forum? Tak trudno go zrobić? Nie przesadzajmy.

 

Logo - 50zł

modyfikacja *css - 50zł

 

Koszt. 100zł ;) Może się złożymy, bo administracja widocznie to olewa albo wytknie mi, że płaci miliony za hosting kwartalny :P Hosting z kei nie jest też tak bardzo drogi.

 

Na wstepie mowie, że nic do administracji nie mam - tylko wkurza mnie wasza polityka. Bedac administratorem duzego forum byly bardzo duzo sugesti dot. forum i w kazdym temacie staralem sie odpowiadac(a zauwazcie, ze na innych ogromnych forach jest tak samo! tylko na gigantach temat filtruje pierw moderator) a z tego co widze, tutaj zawsze jest olewka albo wypowiedz administratora, która no niestety nic nie wnosi do tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×