Jump to content
MasterofPoland

System oceny tematow.

System oceny tematow.  

29 members have voted

  1. 1. Czy włączyć System oceny tematow, przy pomocy gwiazdek?

    • Tak
      15
    • Nie
      14


Recommended Posts

Kolejny raz opinia użytkowników się nie liczy.

Niech ci biedni, pokrzywdzeni użytkownicy założą związki zawodowe ;)

 

Nie wiem jak inni ale dla mnie ważniejsze są treści, które znajduję na forum a nie jakieś gwiazdki czy layuot.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra odpowiedź.

 

Co Panowie na to?

 

 

Kangur ma rację. Nie sądzę, żeby ktoś kierował się liczbą gwiazdek przy czytaniu tematów. Poza tym ilość gwiazdek będzie uzależniona od subiektywnych ocen użytkowników więc niekoniecznie najwięcej gwiazdek będą miały najciekawsze tematy. Dodatkowo gwiazdki wprowadzą bałagan i przez to mogą gdzieś "umknąć" ciekawe tematy bez gwiazdek (ocen

 

To tylko opinia dwóch osób. Reszta zadecydowała inaczej. Prawo większosci. ;)

 

Ode mnie dodam, że zazwyczaj wychodzi na to, iż większosc osób ma bardzo podobny gust , jesli chodzi o tematy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie nie dziwie się tak bardzo - trzeba by było napisać takiego moda, a na pewno będzie to troszkę kosztować. Ale co z designem forum? Tak trudno go zrobić? Nie przesadzajmy.

 

Logo - 50zł

modyfikacja *css - 50zł

 

Logo i skin zakupione w tej cenie chętnie zobaczę na Twojej stronie. Takie już kupiłem i się rozczarowałem.

Koszt. 100zł ;) Może się złożymy, bo administracja widocznie to olewa albo wytknie mi, że płaci miliony za hosting kwartalny ;) Hosting z kei nie jest też tak bardzo drogi.

 

Faktycznie, płacimy cenę 2040zł Za pakiet Luna opcja plus 15%. Ale co to dla nas.

 

Na wstepie mowie, że nic do administracji nie mam - tylko wkurza mnie wasza polityka. Bedac administratorem duzego forum byly bardzo duzo sugesti dot. forum i w kazdym temacie staralem sie odpowiadac(a zauwazcie, ze na innych ogromnych forach jest tak samo! tylko na gigantach temat filtruje pierw moderator) a z tego co widze, tutaj zawsze jest olewka albo wypowiedz administratora, która no niestety nic nie wnosi do tematu.

 

Nie wiem jak kolega Tomek ale w mojej ocenie robienie z forum świętego mikołaja gdzie będziemy spełniać każdą sugestię (zachciankę) użytkowników nie wyjdzie nam wszystkim na dobre. Mamy swoją wizję forum, jeżeli uznamy modyfikację czy sugestię za słuszną to ją wdrożymy - tak już było kilkanaście razy.

Ale pierdołek zaśmiecających forum nie będziemy wprowadzać.

Nie każdą też sugestię wprowadzamy w życie od razu, najczęściej co jakiś czas pod czas zbiorczych poprawek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja na to jak na lato, wolalbym jakies znaczniejsze modyfikacje (np. zmiana designu forum), bo default IPB jest brzydki.

Nie zmieniajcie layoutu - ten świetnie się sprawdza!! ;)

 

Ocena wątków się nie sprawdzi IMO.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo, że jestem nadal w miarę świeżym użytkownikiem forum, to tak na szybko również coś ode mnie.

Wygląd forum jak dla mnie jest bardzo dobry, przyjazny i łatwy w nawigacji. Logo na forum nie ma dla mnie znaczenia (przyszedłem tutaj po wiedzę - treść - i to zdobywam).

Ocena wątków - nie ma większego znaczenia, i tak przeglądam większość tematycznych, plus niektóre "pierdoły".

Ignorowanie wątków - dobra opcja, jeśli chodzi o tematy "pierdoły" itp., których nie chcę więcej czytać, a ciągle mi świeci (zanim oznaczę jako przeczytane). W moim uznaniu jest to najlepsza propozycja, ale i bez niej jakoś sobie radzę.

 

EDIT:

Poprawa ort. Nie wiem dlaczego FF świeżym podkreślił mi i zasugerował Świerzym ;)

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo, że jestem nadal w miarę Świerzym użytkownikiem forum,

;)

 

Ocena wątków - nie ma większego znaczenia, i tak przeglądam większość tematycznych, plus niektóre "pierdoły".

Ignorowanie wątków - dobra opcja, jeśli chodzi o tematy "pierdoły" itp., których nie chcę więcej czytać, a ciągle mi świeci (zanim oznaczę jako przeczytane). W moim uznaniu jest to najlepsza propozycja, ale i bez niej jakoś sobie radzę.

Tak, ale najpierw musisz go przeglądnąć by wiedzieć, że są tam pisane 'pierdoły' i nikt nigdy nie da gwarancji, że w takim 'pierdołowatym' temacie nagle nie zacznie się rzeczowa dyskusja, przeplatana co prawda 'pierdołami', ale jednak - co już wielokrotnie tutaj było spotykane.

 

Także jeśli nie chciałeś czegoś czytać, a już to się stało, cóż, nie warto płakać nad rozlanym mlekiem i jakoś sobie z tym bólem poradzić ;)

 

Panowie, to 'specyficzne' forum, wartości merytoryczne zawsze mogą się pojawić obok 'pierdół' i nikt na to nie poradzi.

 

Jeszcze taki malutki ot do Shoguna:

- nawet pluginu nie musieliscie instalowac, wystarczyl jeden "klik" w ACP.

Jak o czymś nie wiesz czy się nie znasz to nie wypowiadaj tego na głos, bo może ktoś to czyta kto się zna i możesz dostać 'po uszach' za to ;-)

 

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie zmieniłem swojego stanowiska, Tomek chyba też nie ;)

Być może nowe argumenty nas przekonają. Przy następnym pakiecie "poprawek" postaram się też przetestować tę funkcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może nowe argumenty nas przekonają. Przy następnym pakiecie "poprawek" postaram się też przetestować tę funkcję.

Jak ktoś napisze ;-) Właśnie zaczynam pisać mega dodatek do IP.Board właśnie coś co tu ludzie chcą wprowadzać ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×