Jump to content
kloda

100 domen za darmo! ovh.pl

Recommended Posts

I seryjnie nie ma haczyków? Hmm... Mógłbym się pobawić w domaining ale nie ma czasu (liceum :lol: )... szkoda bo dobra okazja jest a nie ma jej jak wykorzystać...

 

Zarejestruje kilka pod przyszłe strony ;) a i mam nadzieje że nie zrobią potem regulaminu znanego z domeny.pl (Buhahaha wiecie jakie oni by mieli z tego zyski? XD )

Share this post


Link to post
Share on other sites
I seryjnie nie ma haczyków? Hmm... Mógłbym się pobawić w domaining ale nie ma czasu (liceum :lol: )...

liceum? nie ma czasu? ;)

 

Dzwoniłem na infolinię, dopytywałem o wszystko, żadnych haczyków ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
liceum? nie ma czasu?

 

Może cię do zdziwi ale niektórzy się uczą a jak ok. 16.00 zmęczony wracasz do domu trza zrobić zadanie i pouczyć się... więc trudno znaleźć czas nawet na hobby ;) (nie chce mieć dożywocia w liceum ;) potem oddychnę na studiach ;))

 

Zamówiłem 2 domenki mam nadzieje że nic w przyszłości nie planują dziwnego :lol:

Edited by seba-zzdw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli bez aktywowanego konta nie sprawdze listy domen które już wziełem?

 

 

... jednak to będzie: wziąłem :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@tom_net: Zarejestrowałes wiecej niz 100domen czy dopiero zarezerwowałes ?:lol:

Zarezerwowałem.

Należy jednak pamiętać, że zostały wystawione fatury pro-forma, a z tego co pamiętam z wcześniejszych rozmów to obowiązuje kwota na tej fakturze (link). Nie widzę żadnego regulaminu, w którym jest napisane, że nie mogę zarezerwować/zarejestrować więcej niż 100 domen na osobę. Jeśli panel na to pozwala i wystawiane są faktury pro forma na 0 zł to dlaczego mam się ograniczać? :>

T.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dac Polakowi 100 domen to wezmie 200 ;)

Nie kombinuję z kilkoma kontami na cała rodzinę/wioskę :lol:

Za pierwszym podejściem zarezerwowałem ok. 50szt. Później wpisałem ok 70szt. licząc na to, że 20 zostanie policzonych po standardowej stawce (jak to się dzieje u każdego innego rejestratora po wyczerpaniu limit). Okazało się, że można zarezerwować 100 domen na 1 zamówienie (a nie na jedną osobę) za darmo. Potwierdzeniem tego są faktury pro forma na kwotę 0zł, na których są wyszczególnione domeny, które zarezerwowałem. Nie widzę regulaminu promocji, który mówi o jakimkolwiek limicie domen na osobę.

TN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie info dostałem od boku.

Istnieje limit 100 domen dla jednego Klienta i istnieje ryzyko, że domeny ponad limit nie zostaną zarejestrowane, ale o tym niestety przekonamy się dopiero po aktywowaniu przez Pana zamówienia kodem przesłanym drogą pocztową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy zamówieniu bierzecie ofertę Złotą (tą pierwszą) czy jak?

Żeby potem opłaty mi nie przyszły ;)

 

(przy ostatecznej fakturze może trzeba odznaczyć ten Złoty pakiet??)

Edited by Fiant

Share this post


Link to post
Share on other sites
(przy ostatecznej fakturze może trzeba odznaczyć ten Złoty pakiet??)

znaczy nie, bierzesz pakiet zloty!

 

 

co wpisujecie w NIC-handle i Hasło przy kolejnych zamowieniach? to co bylo w pierwszym mailu od ovh czy tworzycie za kazdym razem nowego klienta bo mi te ich hasla nie wchodza ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw dałem odznaczenie jak mówiłeś, ale na fakturze mimo wszystko i tak to wyskakuje, więc nie da się tego odznaczyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw dałem odznaczenie jak mówiłeś, ale na fakturze mimo wszystko i tak to wyskakuje, więc nie da się tego odznaczyć ;)

to ok, przeczytalem wtedy oznaczyc, przepraszam za zamieszanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie kombinuję z kilkoma kontami na cała rodzinę/wioskę ;)

Za pierwszym podejściem zarezerwowałem ok. 50szt. Później wpisałem ok 70szt. licząc na to, że 20 zostanie policzonych po standardowej stawce (jak to się dzieje u każdego innego rejestratora po wyczerpaniu limit). Okazało się, że można zarezerwować 100 domen na 1 zamówienie (a nie na jedną osobę) za darmo. Potwierdzeniem tego są faktury pro forma na kwotę 0zł, na których są wyszczególnione domeny, które zarezerwowałem. Nie widzę regulaminu promocji, który mówi o jakimkolwiek limicie domen na osobę.

TN

to nie tak, 100 domen jest przypisane do osoby, wszystkie domeny powyzej tej liczby zostana policzone po standardowej cenie, faktura pro forma nie ma tu mocy prawnej, podobnie bylo w promocj w home.pl i bok ovh rowniez to potwierdzil

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie tak, 100 domen jest przypisane do osoby, wszystkie domeny powyzej tej liczby zostana policzone po standardowej cenie, faktura pro forma nie ma tu mocy prawnej, podobnie bylo w promocj w home.pl i bok ovh rowniez to potwierdzil

W promocji home.pl, na domeny ponad limit była wystawiana faktura pro forma na standardową kwotę. Oczywiście mówię o rejestracji z tego samego konta i na tą samą osobę. W ovh.pl nie widać kiedy się przekroczyło limit, ponieważ w każdym zamówieniu można wziąźć 100 domen za darmo. Wygląda na to, że limit nie jest przypisany do konta, tylko do zamówienia. Chyba nie zadbali przed ogłoszeniem promocji o odpowiednie ustawienie limitów w panelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to, że limit nie jest przypisany do konta, tylko do zamówienia. Chyba nie zadbali przed ogłoszeniem promocji o odpowiednie ustawienie limitów w panelu...

Pan z boku powiedzial, ze do osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj przyszedł list aktywowawłem i widzę już ze domenki nie mają statusu zarezerwowanych ;)

 

jaki to jest list, zwykły, za potwierdzeniem czy kurier, i skąd wysyłany, z Francji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×