Jump to content
kloda

100 domen za darmo! ovh.pl

Recommended Posts

co wpisujecie w NIC-handle i Hasło przy kolejnych zamowieniach? to co bylo w pierwszym mailu od ovh czy tworzycie za kazdym razem nowego klienta bo mi te ich hasla nie wchodza ;)

wpisałem z pierwszego maila od nich NIC-HANDLE oraz to hasło, o którego wymyślenie mnie poprosili w trakcie tej 1. rejestracji i tak postępuję przy każdym wejściu do managera

 

ktoś jeszcze ma problem z zalogowaniem się ?

przed chwilą spróbowałem u siebie i... żadnych problemów! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie problem wystąpił dziś , konto mam aktywowane od wczoraj , dziś przy składaniu kolejnego zamówienia zauważyłem iż nie chce mnie zalogować wyświetlając iż błędne ID czy jak to tam nazywają NIC-handle pomimo tego iż hasło mam takie jak było nic nie zmieniane , email z przypomnieniem hasła również nie przychodzi więc ovh zaczyna coś kombinować ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

widziałem to jednak nie mam z tym nic wspólnego , zarejestrowałem dopiero 60 domen na jedno konto , innego aktywnego nie posiadam , mam jeszcze stare konto nie używane na których domen tych nie rejestrowałem nie rozumiem więc w czym ten problem i jak to rozwiązać gdyż nie po to siedziałem nad nazwami domen aby stracić. Jak byś coś wiedział co z tym fantem zrobić będę wdzięczny za info na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites
przeczytaj sobie kolego ten watek:

http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=8085

 

(tez mam ten problem..podejrzewam ze to jest zwiazane wlasnie z tym tematem wyzej ;) )

Co ten wątek ma wspólnego z dyskusją nt braku możliwości zalogowania do panelu lub rezerwacją ponad 100 domen na JEDNO KONTO?

 

Brak regulaminu, złe ograniczenia na ilość rezerwowanych domen za darmo- trochę amatorsko to wygląda :-(

T.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co ten wątek ma wspólnego z dyskusją nt braku możliwości zalogowania do panelu lub rezerwacją ponad 100 domen na JEDNO KONTO?

 

Brak regulaminu, złe ograniczenia na ilość rezerwowanych domen za darmo- trochę amatorsko to wygląda :-(

T.

Chodzi o to iż to prawdopodobnie blokada konta , nie wiem z jakiego powodu ale już zaczynają coś kręcić za dobrze to wszystko wyglądało , zarejestrowałem około 60 domen na jednym aktywowanym koncie , na moje dane jest jeszcze jakies stare nieaktywowane konto i mimo iz na nim nic nie rejestrowałem to z domenami mi zblokowali tak wnioskuję tylko jakim prawem jak mam tam również domeny globalne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brak regulaminu, złe ograniczenia na ilość rezerwowanych domen za darmo- trochę amatorsko to wygląda :-(

T.

 

Masz rację. Może we Francji wystarczy powiedzieć, że nie wolno.

Kompletnie się nie przygotowali do wejścia na nasz rynek.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację. Może we Francji wystarczy powiedzieć, że nie wolno.

Kompletnie się nie przygotowali do wejścia na nasz rynek.

Rozumiem, że we Francji każdy siedzi przed monitorem i liczy ile domen zarezerwował w danym zamówieniu, żeby broń Boże nie przekroczyć 100 sztuk? Czy może tam zrobili ograniczenie 100 domen na panel i nie będą musieli później kasować nadmiarowych domen?

T.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zablokowali dlatego, że klienci w Polsce są inni. ;)

 

Some customers asked me "Why Ovh proposes the differents offers in France and in

Poland ?". The anwser is "Because the customers are different.".

 

We have 12 customers that created 2/3/5 or 10 nic differents and get 1000 or more

domains PER CUSTOMER. We propose 100 domains PER CUSTOMER. Creating Pawel XXX,

Jolanta XXX with the same adress is an abuse case. We have no problems in UK/ES/IT/DE.

Just in PL.

 

Paru klientów zapytało mnie "Dlaczego OVH proponuje inne oferty we Francji i w Polsce?". Odpowiedź brzmi "Ponieważ klienci są inni.".

 

Mają 12 klientów którzy stworzyli 2/3/5 i 10 kont, żeby zarejestrować 1000 albo więcej domen na klienta...

...Nie mają tego problemu w UK/ES/IT/DE, tylko w Polsce.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem w tym że poblokowali konta nie tylko tym którzy porejestrowali więcej jak 100 domen a również np dla mnie gdzie posiadałem jakieś drugie stare nie aktywowane konto którego nie używałem i zupełnie o nim zapomniałem.Totalna głupota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już okazywało się to za piękne aby mogło być prawdziwe tak i się dzieje , 100 domen za darmo ? PIC NA WODĘ ! Dziś z rana otrzymałem email o wygasających usługach , dodam iż nawet 100 domen nie zarejestrowałem a jedynie 60 na jedno konto i to się nazywa właśnie DOBRA firma ;) zapewne nie ja pierwszy takowego emaila dostałem , oszuści i nic więcej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś kto będzie chciał oszukać i tak oszuka bo to przecież nie problem podstawioną osobę wziąć ;)

 

podstawowy błąd OVH to brak jakiegokolwiek regulaminu promocji!

 

drugi błąd to pominięcie osób posiadających >100 domen już u nich normalnie opłaconych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×