Jump to content
DD

Które domeny na aukcję MeetDomainers?(4-ostatnia)

Które domeny Twoim zdaniem powinny znaleźć się na aukcji MeetDomainers?  

83 members have voted

  1. 1. Wybierz 5-10 najciekawszych Twoim zdaniem propozycji

    • borówki.pl (IDN) - 1 PLN
      6
    • cytolog.pl - 1 PLN
      5
    • lotywidokowe.pl - 1 PLN
      8
    • marketingdomenowy.pl - 1 PLN
      3
    • rynekreklamy.pl - 1 PLN
      9
    • sardynki.pl - 1 PLN
      14
    • wedlina.pl - 1 PLN
      16
    • opowiedz.pl - 500 PLN
      11
    • konserwanty.pl - 1 000 PLN
      10
    • aukcjasztuki.pl - 1 000 PLN
      5
    • kosmetyki24.pl - 2 000 PLN
      6
    • ipn.pl - 5 000 PLN
      30
    • papa.pl - 5 000 PLN
      14
    • agencja.pl - 15 000 PLN
      38
    • aparaty.pl - 30 000 PLN
      38
    • nadwaga.pl - 40 000 PLN
      15
    • znaczki.pl - 49 000 PLN
      19
    • 1.pl - 79 000 PLN
      43
    • tanio.pl - 89 000 PLN
      17
    • kredytyhipoteczne.pl - 120 000 PLN
      21


Recommended Posts

Widocznie przegapiłem (bije się w pierś) niższe ceny niższych wejściówek, ostatnie jakie widziałem były w okolicach 700 lub 940 (w pobliżu tych kwot przynajmniej) Co do hotelu to nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, ale kontynuując wątek, szkoda, że nie można było zapłacić oddzielnie za uczestnictwo np. w wykładach i aukcji. Pewnie rodziło by to za sobą więcej spraw organizacyjnych, ale np. mnie (pewnie nie tylko) interesują bardziej kwestie merytoryczne i nie potrzebuje płacić dodatkowo za jedzenie, zabawę itp.

Niestety taki podział nie jest możliwy - właśnie ze względów organizacyjnych. Poza tym, jak to już napisał rok1978 - w naszym Spotkaniu chodzi w dużej mierze o integrację.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety taki podział nie jest możliwy - właśnie ze względów organizacyjnych. Poza tym, jak to już napisał rok1978 - w naszym Spotkaniu chodzi w dużej mierze o integrację.

 

DD

 

Rozumiem, choć pewnie zainteresowanie byłoby wówczas większe. Próżno szukać profesjonalnych wykładów o tej tematyce. Ale może da się coś wymyślić z tą organizacją przy kolejnym spotkaniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, choć pewnie zainteresowanie byłoby wówczas większe. Próżno szukać profesjonalnych wykładów o tej tematyce. Ale może da się coś wymyślić z tą organizacją przy kolejnym spotkaniu ;)

Jeśli kiedykolwiek jeszcze powstanie podobna idea zorganizowania podobnego spotkania, to myślę, jednak że nie będzie kilku różnych rodzajów wejściówek. Ale oczywiście to już będzie zależało od organizatorów, którzy takie czy podobne spotkanie zorganizują w przyszłości ;)

 

EDIT: Zawsze są jeszcze konferencje organizowane przez NASK, które są bezpłatne - więc szansa na profesjonalne wykłady o tematyce domenowej nie są stracone nawet dla osób, które nie mogą na to przeznaczyć środków finansowych. Moim zdaniem to bardzo dobrze, że takie możliwości również są.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czwarte - to Spotkanie odbywa się w najlepszym hotelu w mieście, bo nasz biznes i osoby, które tworzą rynek domen na to zasługują. A dodatkowo fakt, że hotel jest w centralnym położeniu - pozwala każdemu wybrać sobie nocleg według potrzeb i możliwości finansowych (w Krakowie można zapewnić sobie nocleg od 40 - 1000 zł).

 

Mam nadzieję, że moje odpowiedzi w dużej mierze zaspokoiły Twoją ciekawość ;)

 

DD

 

Tak odchodząc... ;)

Mysle, że jakies schronisko w Krakowie by sie znalazlo, wiec 15zl za dobe jest realne.

 

Troszkę nie rozumie postu blazeja.

  • Czy chcialbys, aby pierwszy meeting domainerów w Polsce odbył się w tanim pensjonacie?
  • Kupując chleb krojony nie musisz do koszyka wrzucać masła, także dalej nie rozumie.

Nie oszukujmy się. Daniel nie prowadzi instytucji charytatywnej i nie będzie dopłacał z własnej kieszeni - w koncu jakis zysk musi miec. Ja trzymam kciuki, aby wszystko odbyło się na 5+ i czekam na MeetDomainers (2).

 

sz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszkę nie rozumie postu blazeja.

Nie rozumiem, kto nie rozumie?

 

Wracając do tematu, podzielam dotychczasowe stanowisko Daniela zarówno w kwestii wyboru miejsca spotkania jak i pozostałych elementów organizacyjnych. Myślę, że MD ma duże szanse na sukces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kredytyhipoteczne.pl

1.pl

nadwaga.pl

konserwanty.pl

opowiedz.pl

 

Moje typy. Już wyjaśniam - kredyty hipoteczne zawsze będą potrzebne.

1.pl to prestiż

nadwaga / konserwanty - to przyszłość, patrząc na stany zjednoczone z czasem u nas stanie się to największym biznesem, coraz bardziej modyfikowana żywność, problemy z nadwaga itp. To może być dobry temat.

 

opowiedz.pl - jeśli coś opowiem, chce zobaczyć jak to skomentowano.... a to oznacza, że wróce. Możliwość ciekawego serwisu społecznościowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybór współpracy padł na Aftermarket.pl ze względu na największe doświadczenie na naszym rynku w kwestii aukcji domen - i tego nikt nie może kwestionować. W końcu to pierwszy taki serwis w Polsce.

 

W trakcie organizacji MeetDomainers wiele niewiadomych przestało być niewiadomymi. Jasne stało się, że konieczne jest przygotowanie specjalistycznego oprogramowania do przeprowadzenia aukcji jednocześnie na żywo i w Internecie. I w tym miejscu trzeba sobie zdać sprawę, że na świecie takiego oprogramowania właściwie nie ma i zdarza się niezmiernie rzadko, żeby aukcje były prowadzone jednocześnie na żywo i w Internecie. Jest to związane z wieloma problemami, jakie pojawiają się podczas takiej aukcji. Zapewnienie, żeby taka aukcja przebiegła sprawnie i poprawnie nie jest proste i stawia dość wysokie wymagania od firmy, która takie oprogramowanie przygotowuje.

 

Dlatego uważam, że za przygotowanie takiego oprogramowania firmie należy się zapłata. I choć oczywiście jednocześnie Aftermarket.pl zyskuje darmową reklamę i doświadczenie we współorganizowaniu takich aukcji, to jednak nie powinien robić tego za darmo - niby dlaczego. Dlatego sam zdecydowałem o tym, żeby sprawiedliwa połowa prowizji trafiła do serwisu aukcyjnego.

Danielu, ile dzisiaj osób na spotkaniu i online przed komputerem przekonało się o jak działa "profesjonalny i doświadczony" serwis aukcyjny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, ile dzisiaj osób na spotkaniu i online przed komputerem przekonało się o jak działa "profesjonalny i doświadczony" serwis aukcyjny?

Jeśli chodzi o aukcję, to niestety zawiódł dostęp do Internetu - niestety nie mieliśmy na to wpływu. Na szczęście udało się "opanować" sytuację :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem Was zapytać jaka jest dalsza procedura po sprzedaży domeny na MeetDomainers?

Czekać na kontakt od Michaua. Następnie wybrać sposób płatności. Ja już jestem po.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem Was zapytać jaka jest dalsza procedura po sprzedaży domeny na MeetDomainers?

Po wpłynięciu na moje konto środków za domenę, wysyłam emaila z prośba o podanie numeru własnego konta bankowego. I tyle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za szybki i bezproblemowy transfer :) .

Cieszę się bardzo, że domena ta trafiła do mojego portfolio .

 

http://www.ipn.pl

A ja dziękuję za szybką wpłatę. ;) Moje przypuszczenia co do kupca mnie nie zawiodły. Zdziwiłem się tylko, że nikt inny nie ostrzył sobie na nią zębów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jeszcze czekam ;P

Ja też:-( Czy są jakieś zapisy w regulaminie mówiące o tym w jakim terminie kupiec ma dokonać wpłaty?

Troche długo to rwa.

Mile widziana wypowiedź dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też:-( Czy są jakieś zapisy w regulaminie mówiące o tym w jakim terminie kupiec ma dokonać wpłaty?

Troche długo to rwa.

Mile widziana wypowiedź dropped.pl

 

termin wplaty za te domeny uplywa 25 pazdziernika .Tak wiec mysle ze po tej dacie nalezy sie spodziewac kasy .

Dropped spi to ja sobie pozwolilem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za szybki i bezproblemowy transfer :) .

Cieszę się bardzo, że domena ta trafiła do mojego portfolio .

http://www.ipn.pl

Ja również dziękuję za szybką wpłatę - jesteś jednym z nielicznych, którzy nie zostawiają tego na ostatnią chwilę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×