Jump to content
DD

Które domeny na aukcję MeetDomainers?(4-ostatnia)

Które domeny Twoim zdaniem powinny znaleźć się na aukcji MeetDomainers?  

83 members have voted

  1. 1. Wybierz 5-10 najciekawszych Twoim zdaniem propozycji

    • borówki.pl (IDN) - 1 PLN
      6
    • cytolog.pl - 1 PLN
      5
    • lotywidokowe.pl - 1 PLN
      8
    • marketingdomenowy.pl - 1 PLN
      3
    • rynekreklamy.pl - 1 PLN
      9
    • sardynki.pl - 1 PLN
      14
    • wedlina.pl - 1 PLN
      16
    • opowiedz.pl - 500 PLN
      11
    • konserwanty.pl - 1 000 PLN
      10
    • aukcjasztuki.pl - 1 000 PLN
      5
    • kosmetyki24.pl - 2 000 PLN
      6
    • ipn.pl - 5 000 PLN
      30
    • papa.pl - 5 000 PLN
      14
    • agencja.pl - 15 000 PLN
      38
    • aparaty.pl - 30 000 PLN
      38
    • nadwaga.pl - 40 000 PLN
      15
    • znaczki.pl - 49 000 PLN
      19
    • 1.pl - 79 000 PLN
      43
    • tanio.pl - 89 000 PLN
      17
    • kredytyhipoteczne.pl - 120 000 PLN
      21


Recommended Posts

Dokladnie !

 

Nie podoba mi sie to, mowie serio ! Mocno sie zastanawiam nad wycofaniem domeny .Dostalem dzis maila ze domna zostala zaklasyfikowana ale chyba w zwiazku z tym nie potwierdze domeny do aukcji . Rozumiem jakies symboliczne max 2% za taka tube medialana ale 7% !!!!!

 

 

Biora chyba przyklad z ovh ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem jakies symboliczne max 2% za taka tube medialana ale 7% !!!!!

 

Ja co prawda nie zgłaszałem do aukcji żadnej ze swoich ;) ale 7% to zdecydowanie za dużo.

Sama aukcja będzie jakby nie patrzeć reklamą aftermarket sponsorowaną przez wystawiających domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, dajcie spokój ;) Postawcie się na miejscu Panów Michała bądź Daniela, zwłaszcza, że to jest pierwsza tego tupu aukcja w Polsce. Prowizja co prawda nie jest niewielka, ale chyba nie obciązy zbytnio waszych kieszeni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podnieście ceny wyjściowe o te kilka % i wyjdzie na to samo ;)

 

 

Sorry ale tu nie o to chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie mocno dziwi obecnosc na aukcji domeny jedzenienatelefon.pl. Wyjątkowo kuriozalna wydaje mi sie jeszcze cena startowa tej domeny. Obym sie mylil ale nikt jej nie kupi. Rynek domen nie jest jeszcze az tak rozwinięty chyba..

 

Co więcej domena ta bedzie chcąc niechcąc konkurowac z domeną zdrowejedzenie.pl i wystawianie ich razem moze spowodowac obnizenie ceny koncowej jednej bądź obu domen..

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesteś pewny? ;-)

 

% odliczamy od kwoty końcowej ;-)

 

Tak. Dlatego nie napisałem, żeby podnieść o 7% a o kilka bo już nie chciało mi się przeliczać ;)

 

Macie rację co do jednego. Takie info powinno być na początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podnieście ceny wyjściowe o te kilka % i wyjdzie na to samo ;)

Nie wyjdzie, bo to procent, a nie stała kwota. W miare licytacji prowizja (kwotowo) będzie rosnąć.

 

Po pierwsze nikt do tej pory nie wspomniał o tych 7%, a dowiedzieć się o nich można tylko z regulaminu Dropped. Po drugie, 7% to zdecydowanie za dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wyjdzie, bo to procent, a nie stała kwota.

 

Rzeczywiście. Racja.

 

Po pierwsze nikt do tej pory nie wspomniał o tych 7%, a dowiedzieć się o nich można tylko z regulaminu Dropped.

 

Ze zmienionego regulaminu. Tak jak pokazał networker wcześniej tego nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież przy sprzedaży domeny (w przypadku firmy) i tak trzeba odprowadzić podatek dochodowy ;) To chyba lepiej dać te 7% Michałowi niż 19% Państwu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież przy sprzedaży domeny (w przypadku firmy) i tak trzeba odprowadzić podatek dochodowy ;) To chyba lepiej dać te 7% Michałowi niż 19% Państwu ;)

 

A przy sprzedaży przez aftermarket nie wykazujesz przychodu?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież przy sprzedaży domeny (w przypadku firmy) i tak trzeba odprowadzić podatek dochodowy ;) To chyba lepiej dać te 7% Michałowi niż 19% Państwu ;)

 

Yyy, od kiedy to płacąć Michałowi 7% za prowizje nie musze płacić dochodowego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie, dajcie spokój ;) Postawcie się na miejscu Panów Michała bądź Daniela, zwłaszcza, że to jest pierwsza tego tupu aukcja w Polsce. Prowizja co prawda nie jest niewielka, ale chyba nie obciązy zbytnio waszych kieszeni :P

Pan Daniel zarobi na wejściówkach.

Zarobek Pana Michała w wysokości 7% za nicnierobienie to chyba przesada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan Daniel zarobi na wejściówkach.

Zarobek Pana Michała w wysokości 7% za nicnierobienie to chyba przesada ;)

 

Tu się nie zgodzę.

Zapewne żaden z nas nie podjąłby się zorganizowania takiego spotkania. Wysokość % może być dyskusyjna ale to nie znaczy, że zorganizowanie takiego spotkania nie kosztuje. Już nie chodzi o pieniądze ale również o poświęcony czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan Daniel zarobi na wejściówkach.

Zarobek Pana Michała w wysokości 7% za nicnierobienie to chyba przesada ;)

 

Necik nie przesadzajmy. Michal posiada najlepsza platforme gieldowa dla domen w kraju i ją udostępnia na potrzeby aukcji. A to, ze bierze prowizje jest rzeczą naturalną.

 

Kwestią dyskusyjną i kontrowersyjną jest informowanie stron zainteresowanych (wlascicieli licytowanych domen) po fakcie o tym, iz 7 % to podatek od wzbogacenia ;)

 

W duzej mierze odpowiedzialnosc ponosi organizator aukcji. Aczkolwiek jestem przekonany, iz Daniel rozwiąże sprawę tak, by wszyscy byli usatysfakcjonowani, gdyz jest profesjonalistą. Jestem o tym przekonany.

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież przy sprzedaży domeny (w przypadku firmy) i tak trzeba odprowadzić podatek dochodowy ;) To chyba lepiej dać te 7% Michałowi niż 19% Państwu ;)

 

Nie pisz bzdur i nie wprowadzaj zametu co ?

Prowizja to prowizja a podatek dochodowy to podatek dochodowy !Tylko tyle ze mozesz sobie te prowizje, jak umiesz dobrze wlozyc w koszt uzyskania !

Ale nie ma tak ze albo placisz 7% dropedowi albo 19% liniowki dochodu !

Bo gdyby tak bylo to wszystkie firmy w Polsce przeprowadzalyby swoje transakcje przez dropped

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarobek Pana Michała w wysokości 7% za nicnierobienie to chyba przesada ;)

 

Nic nie robienie? Udostępnia swój serwis na MeetDomainers. Gdyby nie było Dropped.pl, prowizja od aukcji byłaby zapewne jeszcze większa ;)

 

Nie pisz bzdur i nie wprowadzaj zametu co ?

Prowizja to prowizja a podatek dochodowy to podatek dochodowy !Tylko tyle ze mozesz sobie te prowizje, jak umiesz dobrze wlozyc w koszt uzyskania !

Ale nie ma tak ze albo placisz 7% dropedowi albo 19% liniowki dochodu !

 

Przepraszam, pogmatwało mi się coś :P

Edited by EDDy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie robienie? Udostępnia swój serwis na MeetDomainers. Gdyby nie było Dropped.pl, prowizja od aukcji byłaby zapewne jeszcze większa ;)

 

 

 

Przepraszam, pogmatwało mi się coś ;)

 

Jasne ! zaraz dojdziesz do wniosku, ze tak naprawde powinnismy dac swoje domeny na aukcje za darmo i jeszzcze doplacic droppedowi za to ze zechcial je wziac !

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja na następne spotkanie za 5% od sprzedaży przygotuję serwis gdzie wszystkie konta użytkowników będą potwierdzone przez podpisanie zgody na rejestracje w obecności kuriera. Wchodzicie to? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie robienie? Udostępnia swój serwis na MeetDomainers. Gdyby nie było Dropped.pl, prowizja od aukcji byłaby zapewne jeszcze większa ;)

 

 

Nowy pracownik? Ten od selekconowania domen? ;)

Edited by pokoleniex

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasne ! zaraz dojdziesz do wniosku, ze tak naprawde powinnismy dac swoje domeny na aukcje za darmo i jeszzcze doplacic droppedowi za to ze zechcial je wziac !

 

Nie przesadzaj. Gdyby prowizja wynosiła 3-5%, pewnie też utworzyłaby się grupka buntowników ;)

 

To ja na następne spotkanie za 5% od sprzedaży przygotuję serwis gdzie wszystkie konta użytkowników będą potwierdzone przez podpisanie zgody na rejestracje w obecności kuriera. Wchodzicie to? ;)

 

Czekam z niecierpliwością :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×