Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

oni pisza: Cena detaliczna do: - to jest dopiero sprytne ;)

I właśnie to tak działa ;)

Czajnik kosztuje na allegro 158 zł, a oni piszą, że 315. Sprytne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozgryzłem ten system, jak chcecie się dowiedzieć jak można w nim wygrać za naprawdę mało podbić(o ile nie podbija właściciel), to piszcie na priv propozycję cenową, a daję 100% gwaracji taniego zakupu.

Ps. nie podoba mi się działalność tej firmy, gdyż to czysty hazard i kleptomania! Dlatego osobiście się w to nie pakuję.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozgryzłem ten system, jak chcecie się dowiedzieć jak można w nim wygrać za naprawdę mało podbić(o ile nie podbija właściciel), to piszcie na priv propozycję cenową, a daję 100% gwaracji taniego zakupu.

Ps. nie podoba mi się działalność tej firmy, gdyż to czysty hazard i kleptomania! Dlatego osobiście się w to nie pakuję.

Haha ;) Dobry jesteś, nie ma co ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozgryzłem ten system, jak chcecie się dowiedzieć jak można w nim wygrać za naprawdę mało podbić(o ile nie podbija właściciel), to piszcie na priv propozycję cenową, a daję 100% gwaracji taniego zakupu.

Ps. nie podoba mi się działalność tej firmy, gdyż to czysty hazard i kleptomania! Dlatego osobiście się w to nie pakuję.

 

To może ja Ci powiem co mnie interesuje i za ile. Ty to wylicytujesz i wtedy mi sprzedaż? Skoro dajesz 100% gwarancji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem propozycja "CENOWA" na priv(EWENTEALNIE DOBRA DOMENA), jak pomysł będzie słaby to nie przekazujecie pieniędzy/domeny, tylko jedna osoba wygrywa, na szali stawia reputację, dlatego proszę o poważną i przemyślą decyzję.

Ja za ten system gwarantuję.

Ps. a sam się w to nie pakuję z przedstawionego powodu w poprzednim poście.

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. a sam się w to nie pakuję z przedstawionego powodu w poprzednim poście.

 

Też mi się kiedyś wydawało wszystko takie proste. Gram systemem w kasynie i zawsze wygrywam.

Pozostało doświadczenie, konto w jakimś kasynie online i chudszy o kilkaset euro portfel ;)

 

EDIT:

I tak szczerze jakbym wiedział jak w 100% kupować tanio w tym serwisie to bym ich "doił" i wygrane przedmioty sprzedawał np. na allegro a nie dzielił się wiedzą innymi.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałem propozycja "CENOWA" na priv(EWENTEALNIE DOBRA DOMENA), jak pomysł będzie słaby to nie przekazujecie pieniędzy, ani domeny, tylko jedna osoba wygrywa, na szali stawia reputację, dlatego proszę o poważną i przemyślą decyzję.

Ja za ten system gwarantuję.

Ps. a sam się w to nie pakuję z przedstawionego powodu w poprzednim poście.

Jest gra hazardowa, jest i spryciarz, który stworzy do niej system.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mi się kiedyś wydawało wszystko takie proste. Gram systemem w kasynie i zawsze wygrywam.

Pozostało doświadczenie, konto w jakimś kasynie online i chudszy o kilkaset euro portfel ;)

Martingale? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja za ten system gwarantuję.

Rozumiem jakaś pisemna umowa to tylko formalność? Wiesz, kusząca propozycja. Np. w razie niepowodzenia dajesz 1000% ceny końcowej aukcji. Jak coś to PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra to ja pisze oficjalnie, zeby byl dowod, ze jezeli Twoj system pozwoli mi na wygranie 2 laptopow w mniej niz 10 podbic dla kazdego (czyli lacznie 20 podbic) to wplace 10.000 zł na Twoje konto, jezeli ten system bedzie dzialal dluzej niz 2 miesiace od wygrania przeze mnie 2 laptopa to daje nastepne 10.000 zł. Wchodzisz w to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że operator tego serwisu ma podstawione konta, które same licytują, gdy nikt nie zalicytuje (sprawdzone). Możliwe, że te wszystkie towary są tylko na "papierze" (nie sprawdzone).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. to wszystko z mojej strony narazie w tym temacie, na oferty czekam 3 dni najwyższa/najlepsza oferta, na "priv". wygrywa (oferto/domena w okolicy 4k pln, osoby z małą liczbą wpisow/reputacją na forum-tylko po wpłacie).

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok. to wszystko z mojej strony narazie w tym temacie, na oferty czekam 3 dni najwyższa/najlepsza oferta, na "priv". wygrywa (oferto/domena w okolicy 4k pln, osoby z małą liczbą wpisow/reputacją na forum-tylko po wpłacie).

pozdrawiam.

czyli chyba wygralem, oferowalem 20k?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok. to wszystko z mojej strony narazie w tym temacie, na oferty czekam 3 dni najwyższa/najlepsza oferta, na "priv". wygrywa (oferto/domena w okolicy 4k pln, osoby z małą liczbą wpisow/reputacją na forum-tylko po wpłacie).

pozdrawiam.

 

To Ty jesteś tym altruistą co uczy ludzi zarabiać miliardy? ;) ;) :-))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Icered. - właśnie o to chodzi, jeżeli to właściciel ma ustawione aukcje to nici z systemu, ale jeżeli nie...

 

Pan_Grzegorz - zgoda wystarczy mi 4 tyś. a kwota na licytacje laptopów, czy innych droższych przedmiotów wyniesie max 600zł, a na pewno dużo mniej, *ale jeżeli nie podbija właściciel, no cóż to jest hazard, wchodzisz w to?? Jeżeli tak to wyślij maila na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
*ale jeżeli nie podbija właściciel, no cóż to jest hazard, wchodzisz w to?? Jeżeli tak to wyślij maila na priv.

No to hazard czy 100% pewność? Bo jeśli hazard to graj własnymi pieniędzmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hazard w kotekście jeżeli bierze udział właściciel, a tak to jest 100% pewny system, czyli już praktycznie obrany z hazardu- taka gra inwestycyjna.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hazard w kotekście jeżeli bierze udział właściciel, a tak to jest 100% pewny system, czyli już praktycznie obrany z hazardu- taka gra inwestycyjna.;)

Kurde, nie kapuję Cię ;-) Weź udział w tym sam, nakupuj systemem za bezcen różny stuff i wystaw na Allegro.

No ale, przecież Ty nie lubisz hazardu. Cóż, przecież ten system już obiera z niego, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok. to wszystko z mojej strony narazie w tym temacie, na oferty czekam 3 dni najwyższa/najlepsza oferta, na "priv". wygrywa (oferto/domena w okolicy 4k pln, osoby z małą liczbą wpisow/reputacją na forum-tylko po wpłacie).

Próbując nas nabrać w ten sposób jesteś tak naiwny, że aż głupi.

 

Teoria gier wyklucza tu jakąkolwiek strategię. To jest klasyczny przykład wojny na wyczerpanie. Jedyne co odstaje od formuły klasycznej wojny na wyczerpanie to podawanie czy podbicie jest automatyczne czy nie. To jednak nic tu nie zmienia i taka informacja nie pozwala na zaoszczędzenie środków wydanych na podbicia. Gwarancja wygranej w tej grze nie istnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×