Jump to content
umberto

Maszynka do robienia pieniędzy

Recommended Posts

Nadal czekam na odpowiedź ;)

 

 

Może po prostu nie miał środków. Zarobi, i weźmie udział ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adam, przepraszam za szczerość, ale to bzdura jakaś kompletna.

Z Twoich wiadomości ten "system" to instrukcja - jak podbijać wynikająca z obserwacji aukcji. Na to nie ma "systemów", oczywiście po obserwacji kilku tysięcy aukcji określonych przedmiotów możesz mniej więcej oszacować sposób działania innych osób, ale to są jednak osoby i one mogą działać różnie.

Jeśli natomiast jako "system" rozumiesz jakiś autorski skrypt, to i to niewiele Ci daje. Jedyne co możesz zrobić, to licytować od jakiejś kwoty i zawsze na ułamek sekundy przed końcem aukcji ją podbijać (działa jak ich automat ;) ) lub podbijać np na 5 sekund przed końcem, a więc nie ścigać się, kto pierwszy, tylko czekając aż odpadną inne osoby.

Oczywiście żaden z tych systemów nie daje prawności.

 

Przypomina mi to trochę systemy w totolotka ;) choć w multilotka (zakładając, że ma się nieograniczoną liczbę pieniędzy) w rezultacie zawsze można wyjść na plus. Nie zmienia to jednak faktu, że prawdopodobieństwo wygrania w totolotka jest takie samo, dla każdej kombinacji (pomijam teorie "cięższych kul"). Teoretycznie można wyszukać kombinacji szóstek, której jeszcze nie zostały wylosowane i je obstawiać, to jedyna, teoretyczna szansa wygrania.

 

Podobnie jest tutaj, tyle że nie mamy do czynienia z losową maszyną, ale z ludźmi, co do których możesz jedynie podejrzewać jak się zachowają.

 

A na koniec takie pytanie.

Zakładamy, że jest aukcja, w której nie bierze udziału właściciel itp. Dajesz wtedy 100% gwarancji, że wylicytuję przedmiot grając Twoim systemem, prawda?

Co więc się stanie jeśli do licytacji podejdą dwie osoby posiadające ten system (nawet jeśli sprzedałbyś tylko jednej osobie, to pewnie ktoś też na to wpadł)?

 

Raz jeszcze przepraszam, ale ta propozycja na prawdę nieco uwłacza użytkownikom akurat tego forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Próbując nas nabrać w ten sposób jesteś tak naiwny, że aż głupi.

wiecej wiary w ludzi, zawarlem z Adamem uklad, ktory calkowicie chroni mnie przed ewentualnym oszustwem z jego strony, pewnie chlopak cos zle przeliczyl, nie posadzajmy sie ciagle wszyscy o oszustwa

 

dla informacji podam, ze w kasynie rowniez mozna wygrac systemem, choc jest tylko jeden i tylko w black jacku, ktory pozwala na uzyskanie przewagi wiekszej od kasyna, a wiec moze chlopak jest geniuszem i wymyslil jakis oscylator ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja.

 

Raz jeszcze przepraszam, ale ta propozycja na prawdę nieco uwłacza użytkownikom akurat tego forum.

To właśnie mu próbuję 'udowodnić', że takie oferty na tym forum ( w sumie na każdym innym ) po prostu ośmieszają autora..

 

edit:

wiecej wiary w ludzi, zawarlem z Adamem uklad, ktory calkowicie chroni mnie przed ewentualnym oszustwem z jego strony, pewnie chlopak cos zle przeliczyl, nie posadzajmy sie ciagle wszyscy o oszustwa

Oszustwo, a naciąganie to czasem dzieli granica, cienka, ale jest ;)

No Panie Grzeogrzu. Daj proszę cynk co i jak poszło - będę niezmiernie wdzięczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No Panie Grzeogrzu. Daj proszę cynk co i jak poszło - będę niezmiernie wdzięczny.

z pewnoscia celem Adama nie bylo naciagactwo, choc system zgodnie z przewidywaniami nie ma prawa zadzialac

 

hmm...ale tez nie mozna powiedziec, ze jest to jakies glupie rozwiazanie, zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze pomysl Adama jest najlepszy sposrod tego co mozna wymyslic, zeby zwiekszyc swoje szanse na wygrana. Warunkiem zadzialania tego systemu, a wlasciwie tej strategii jest oczywiscie pewnosc, ze zwyciezca aukcji nie jest podstawiony przez serwis. Glownym minusem jest to, ze strategia ta generuje duze koszty zwiazane z logistyka tego przedsiewziecia, ktore np. w moim przypadku i w przypadku wiekszosci z nas z pewnoscia bylyby wieksze niz ewentualne zyski i to przekresla dla mnie ten pomysl. Jednoczesnie zdaje sobie sprawe z tego, ze gdyby moja sytuacja byla inna, np. bylbym teraz w liceum, czy bylbym studentem i zaistnialyby pewne specyficzne okolicznosci, ktore obnizylyby koszty zwiazane z obsluga tego systemu to moznaby na tym zarabiac, sukces systemu rowniez zalezalby od pewnych wydarzen, ktore moglyby dopiero nastapic.

 

Podsumowujac, trzeba napisac, ze nie mozna jednoznacznie stwierdzic, ze system nie dziala i to jest chyba najwazniejsze.

Nie mozna tez powiedziec, ze to dziala i ze jezeli dziala teraz, to bedzie dzialac w przyszlosci.

 

Jak pisalem w moim przypadku z pewnoscia musialbym dolozyc do tej gry, ale jezeli ktos zamierza uczestniczyc w aukcjach to warto byloby zapoznac sie z pomyslem Adama, gdyz mysle ze zwieksza on szanse na wygrana w stosunku do gry bez jakiejkolwiek strategii.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak pisalem w moim przypadku z pewnoscia musialbym dolozyc do tej gry, ale jezeli ktos zamierza uczestniczyc w aukcjach to warto byloby zapoznac sie z pomyslem Adama, gdyz mysle ze zwieksza on szanse na wygrana w stosunku do gry bez jakiejkolwiek strategii.

Za 4k? Już kupuję. ;) Chyba, że p. Adam oferowałby jakiś skrypt.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta aukcja jest ciekawa -> http://podbij.pl/auction/245-tv-philips-32pfl-5322

z podbic wychodzi juz prawie 1800 zl ;) Ale zaloze sie ze wiekszosc to sa jakies vouchery..Jeden koles widze z automatu juz cala noc podbija ;) Jakies oszustwo bo nie sadze zeby zakupil punkty :P Najbardziej podejrzana jest iracjonalnosc niektorych licytujacych :P Jak mozna podbijac np. 7 sekund przed koncem? ja bym zawsze podbijal sekunde, dwie :P A wczesniej to zawsze jest szansa ze ktos inny podbije, np. automat ;)

Edited by kompostownik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozgryzłem ten system, jak chcecie się dowiedzieć jak można w nim wygrać za naprawdę mało podbić(o ile nie podbija właściciel), to piszcie na priv propozycję cenową, a daję 100% gwaracji taniego zakupu.

Ps. nie podoba mi się działalność tej firmy, gdyż to czysty hazard i kleptomania! Dlatego osobiście się w to nie pakuję.

 

przeczysz sam sobie:

 

Piszesz, że rozgryzłeś system, a za chwilę, że to czysty hazard

 

Wikipedia podaje, że hazard to

– wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej decyduje przypadek.

 

a ty mowisz, ze znasz system, w takim razie to nie-hazard...

 

Zdecyduj się!

 

Ta gra bez wzgledu na to, czy sa podstawione konta czy nie, jest raczej czysta spekulacja o marnych szansach na wygrana

 

PS Skoro znasz system, to czemu nie grasz sam i nie wygrywasz? Ja też mam szklaną kulę, tylko mi się właśnie trochę zakurzyła...

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopoki jest malo uzytkownikow, mozna ryzykowac - nie wiem jaki system ma kolega, ale wydaje mi sie, ze jesli ktos jedzie ju dluugo i stracil sporo kasy to jest szansa, ze wkoncu braknie mu srodkow wiec wchodząc wysoko teoretycznie mamy nad nim dużą przewagę, lecz pytanie czy znowu inne osoby nie wejdą.... ciężko - np telewizor to będzie ostra walka, ale jakieś małowartościowe przedmioty/niepopularne można by pewnie wygrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem podobny pomysl dla tej domeny, ale w natloku projektow ja sprzedalem. Kazda innowacja ma szanse na sukces, sadze, ze ta rowniez.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta aukcja jest ciekawa -> http://podbij.pl/auction/245-tv-philips-32pfl-5322

z podbic wychodzi juz prawie 1800 zl ;) Ale zaloze sie ze wiekszosc to sa jakies vouchery..Jeden koles widze z automatu juz cala noc podbija ;) Jakies oszustwo bo nie sadze zeby zakupil punkty :P Najbardziej podejrzana jest iracjonalnosc niektorych licytujacych :P Jak mozna podbijac np. 7 sekund przed koncem? ja bym zawsze podbijal sekunde, dwie :P A wczesniej to zawsze jest szansa ze ktos inny podbije, np. automat ;)

 

 

Jeżeli użytkownik Albero nie jest podstawioną osobą to bardzo mu współczuję. Wpakował już ok 1000 zł w TV, który jest wart ok. 1600 zł i ma teraz nóź na gardle (aukcja dalej trwa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to, że nawet nie wiecie, jaki to jest "system", a krytykujecie i oczerniacie, (po części, dlatego) że ktoś chce pieniądze za daną twórczość, czy to jest ten system, jakaś książka, czy dla innych ludzi np. domeny.

Pytanie retoryczne:

Jak się czujecie i co sądzicie o ludziach, gdy Ci wyzywają was od złodziei, oszustów, naciągaczy?.., za to że wymyśliliście, zakupiliście i teraz chcecie pieniądze za domenę?? No jak!!?, I co o tych ludziach myślicie!?

 

Propozycja była konkretna, chyba można przynajmniej spróbować sprzedać, coś, co jest,/co mogło być dobre, a daję przykład domen, gdyż możecie/może już doświadczyliście tego empirycznie, a motyw działania nie obiega wiele od każdej formy sprzedaży czegokolwiek.

 

Koniec wywodów w tej sprawie

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie Nobel Ci się należy. Przechytrzyłeś system w niecały dzień, ludzie się męczą latami, a Ty 'ot tak' to zrobiłeś. Brawo ;) Jestem po wielkim wrażeniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Płacą wszyscy, wygrywa jeden. W Polsce ruszyły internetowe serwisy, w których można kupić odtwarzacz, telewizor czy pralkę za śmiesznie małe pieniądze. Pod warunkiem że masz nerwy na wodzy i nie wciągniesz się w hazard

 

więcej: http://wyborcza.pl/1,82244,5722129,Podbij_...placa_inni.html

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

hehe, na taką pozywkę tylko czekali, teraz tłumy będa walić drzwiami i oknami, a kulminacja bedzie przed Bozym Narodzeniem, wiadomo, atmosfera pośpiechu, szansa wylicytowania tanio prezentu gwiazdkowego i wydawanie pieniędzy stworzy ciekawą mieszankę, na której na pewno zarobi serwis

Share this post


Link to post
Share on other sites
na Zachodzie pomysł podbijanych aukcji pojawił się już trzy lata temu, kiedy w Niemczech wystartował serwis Telebid.com (dziś działa pod marką Swoopo). Spółka uruchomiła też serwis w Wlk. Brytanii i Hiszpanii. W zeszłym roku fiskalnym przychody spółki wyniosły ok. 11 mln euro, w tym spółka spodziewa się ok. 20 mln euro. Ma w tym pomóc ekspansja w USA - kiedy w Polsce ruszało Podbij.pl, Swoopo uruchomiło wersję amerykańską. Tylko do końca tego roku chce przyciągnąć ok. 50 tys. użytkowników, w prz

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mam system zeby ta firemka szybko padla... oczywiscie oni podbijajac nie dopuszcza do tego ale zalozmy sytuacje ze uzytkownicy umawiaja sie ze wszyscy oprocz jednego odpuszczaja aukcje ??? i wygrywa 1 podbicie ?? oczywiscie trzeba by zrobic liste kolejkowa i kazdy musi podpisac weksel ze sie nie wylamie:)

 

Oczywiscie to czysta teoria

 

Dla mnie to jedno wielkie oszustwo jak system argentynski czy piramidy finansowe..... ale napewno bedzie duzo chetnych zeby cos warte 2000 kupic za 700

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam system zeby ta firemka szybko padla... oczywiscie oni podbijajac nie dopuszcza do tego ale zalozmy sytuacje ze uzytkownicy umawiaja sie ze wszyscy oprocz jednego odpuszczaja aukcje ??? i wygrywa 1 podbicie ?? oczywiscie trzeba by zrobic liste kolejkowa i kazdy musi podpisac weksel ze sie nie

 

No way.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie to jedno wielkie oszustwo jak system argentynski czy piramidy finansowe..... ale napewno bedzie duzo chetnych zeby cos warte 2000 kupic za 700

 

To nie jest żadne oszustwo!

Niektóre osoby wykupily 10, 20 albo 'nawet' (specjalnie w cudzysłowiu) 50 podbić i myślały, że zawojują ten serwis i zgarną super nagrody, a gdy im się to nie udało, to wylewają swoje żale na różnego rodzaju forach, cyt. z forum GW: "totalna bzdura - 12 zl zainwestowalem ale wiecej wam nie dam cwaniaczki".

 

Otóż ta gra NIE jest dla małych chłopców. Oczywiście od czasu do czasu trafi się jakaś pani Jola, której szczęście dopisze i będzie później firmować serwis "zakupiłam 20 podbić - wygrałam aparat za 600 zł" etc. ale prawda jest taka, że jeżeli nie stać cię na zakup kilkuset podbić lub nawet 1000 oraz nie zakładasz, że możesz zostać z 0 zł to nie baw się w to :(

 

To jest hazard(!) z ogromnym udziałem ludzkich zachowań oraz emocji i to jest w tym wspaniałe i fasynujące :)

 

EDIT:

Zapomniałem oczywiście napisać, że oprócz (1) odpowiednich funduszy, (2) świadomości pozostania bez pieniędzy, a jedynie z adrenaliną, która też możę mieć dla ciebie wymierną wartość musisz też posiadać (3) odpowiednią strategię działania.

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i to jest w tym wspaniałe i fasynujące :(

 

Znam kilka bardziej wspaniałych i fascynujących sposobów na wydanie pieniędzy :)

Co w tym fascynującego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×