Jump to content
Sign in to follow this  
kamcio99

ss.pl

Recommended Posts

Słabo, ja bym nie sprzedał poniżej yy.yyy, a optymalna byłaby średnia zz.zzz. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słabo, ja bym nie sprzedał poniżej yy.yyy, a optymalna byłaby średnia zz.zzz. :P

Dla Polaków skojarzenia z ta domeną mogą być negatywne ale jeśli xx mieści się pomiędzy 1 a 5 , yy pomiędzy 3 a 7 a yy pomiędzy 5 a 10 , to kilkanaście k. za takie negatywne skojarzenia nie jest chyba najgorsza ceną ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie, albo sie chwalicie cenami, albo odpuscie sobie takie tematy z "iksami". Nie rozumiem tego.

to i tak niezle, ostatnio byl tu temat: sprzedalem domene ale nie moge podac jej nazwy :P

mysle, ze przydalyby sie jakies modyfikacje w regulaminie dzialu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to cyfry zastąpcie literami.

 

Przykład: e-itarcza-antyrakietowa247365.com.pl - af.jjj zł

 

a = 1

b = 2

c = 3

d = 4

e = 5

f = 6

g = 7

h = 8

i = 9

j = 0

 

Ach, szkoda, że nie ma już reputacji, bo chciałbym dostać parę plusików.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można jeszcze napisać, sprzedałem domenę, ale zapomniałem jaką, zapomniałem komu, eee to ja w ogóle miałem jakąś domenę? :P

 

A cena za domenkę ss.pl pewnie taka jak za dwuliterówkę, choć przy takiej cenie warto faktycznie byłoby wiedzieć co za pierwszy x podstawić w tym równaniu z pięcioma niewiadomymi. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to cyfry zastąpcie literami.

 

Przykład: e-itarcza-antyrakietowa247365.com.pl - af.jjj zł

 

a = 1

b = 2

c = 3

d = 4

e = 5

f = 6

g = 7

h = 8

i = 9

j = 0

dobry pomysl, ale to musi dzialac tez w druga strone, np.

 

sprzedalem domene 44.71 za ry.hhh

 

gdzie:

4 - s

7 -p

1 - l

 

r - 2

y - 5

h - 0

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to lepiej dodawać następną literę alfabetu, a w przypadku "z", to będzie "a"

 

obtab-lmbtb.pl za ajjjjjjjj zł :P

 

I proponuję codziennie wymyślać nowy szyfr, aby nikt nas nie rozgryzł. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie chodzi o chwalenie sie cenami - moze jest czym bo to chyba Polski rekord za domene 2literowa (z tego co sie orientuje) jedynie chciałem dać info do wiadomości publicznej ze jedna z moich 2literowych domen została sprzedana i to na wschód Europy

 

nie ważne można kasować temat

Edited by kamcio99

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie chodzi o chwalenie sie cenami - moze jest czym bo to chyba Polski rekord za domene 2literowa (z tego co sie orientuje) jedynie chciałem dać info do wiadomości publicznej ze jedna z moich 2literowych domen została sprzedana i to na wschód Europy

 

nie ważne można kasować temat

 

Dlaczego mi się podoba, fajny temat.

Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje. Cena bardzo wytrawna i jest to napewno najdrożej sprzedana dwuliterówka w .pl :P

WTF? Jaka cena? xx.xxx zł - to równie dobrze może być 10 000zł jak i 99 999zł :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słabo, ja bym nie sprzedał poniżej yy.yyy, a optymalna byłaby średnia zz.zzz. :P

A ja myślałem, że dla tej domeny optymalna cena to ss.sss :P

 

A poważnie to gratuluje sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co wy Panowie linczujecie tak kamcia że nie podał dokładnej kwoty? Powinnismy się cieszyć że podzielił się informacją ze sprzedał ss.pl za niezłą kasę jak sam sugeruje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamcio, jeśli możesz, napisz przynajmniej czy niskie, średnie czy wysokie xx xxx . A jeśli nie możesz, to tak czy siak, każda informacja nawet "niekompletna" ma swoją wartość więc dobrze, że pojawił się ten temat

Share this post


Link to post
Share on other sites
No chłopak nie może podać ceny i już. Ważne że sprzedał i zarobił. Gratuluje sprzedaży.

Mysle, ze sprzedac i zrobi moglby juz przy kwocie 1500zl, tazke dziwny komentarz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja sprzedalem domene o ktorej nie moge mowic za kwote ktorej nie moge ujawnic.... jakie jest wasze zdanie dobry interes zrobilem ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×