Jump to content
Sign in to follow this  
kamcio99

ss.pl

Recommended Posts

ss.pl

 

xx.xxx zł

 

No nareszcie ! . Już myślałem, że ją wcięło na escrow serwisie Sedo :ph34r: .

Bardzo dobra cena, za domenę, jakby nie było z "balastem historycznym" . Moje gratulacje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja sprzedalem domene o ktorej nie moge mowic za kwote ktorej nie moge ujawnic.... jakie jest wasze zdanie dobry interes zrobilem ???

 

Myślę, że tak, zawsze to kolejna domena sprzedana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja niedawno sprzedałem za średnie xxx zł na Aftermarket domenę, której ani nie odkupiłem, ani nie zarejestrowałem z palca, ani nie przechwyciłem, ani nie ukradłem i której choć nie dostałem za darmo ani w prezencie, to nie kosztowała mnie ani złotówki. :ph34r:

 

Kto rozwikła tę zagadkę (skąd się wzięła u mnie domena), może spokojnie startować do Mensy. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja niedawno sprzedałem za średnie xxx zł na Aftermarket domenę, której ani nie odkupiłem, ani nie zarejestrowałem z palca, ani nie przechwyciłem, ani nie ukradłem i której choć nie dostałem za darmo ani w prezencie, to nie kosztowała mnie ani złotówki. :ph34r:

 

Kto rozwikła tę zagadkę (skąd się wzięła u mnie domena), może spokojnie startować do Mensy. :P

napisales, ze ja sprzedales, ale nie ma ani slowa, ze byla Twoja, wiec prawdopodobnie byles tylko posrednikiem,

zgadlem? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja niedawno sprzedałem za średnie xxx zł na Aftermarket domenę, której ani nie odkupiłem, ani nie zarejestrowałem z palca, ani nie przechwyciłem, ani nie ukradłem i której choć nie dostałem za darmo ani w prezencie, to nie kosztowała mnie ani złotówki. ;)

 

Kto rozwikła tę zagadkę (skąd się wzięła u mnie domena), może spokojnie startować do Mensy. :P

Wynika z tego że to nie była twoja domena a Ty byłeś tylko pośrednikiem :ph34r:

 

edit: kurcze Pan_Grzegorz był szybszy :-P

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
z opcji?

 

Wtedy by mnie kosztowała cenę opcji+rejestracji. A nie kosztowała nic. :ph34r:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie się z kimś wymieniłeś w zamian za inną domenę (więc koszt był pośredni).

 

@kamcio99: Gratuluję sprzedaży!

Edited by sqr86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie się z kimś wymieniłeś w zamian za inną domenę (więc koszt był pośredni).

 

@kamcio99: Gratuluję sprzedaży!

 

Trafiłeś. ;) Wymieniłem się na domeny (nie pierwszy raz zresztą), a cenę rejestracji kosztowała mnie ta druga domena, sprzedana nic. :P

 

Gratuluję przemyślności. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja niedawno sprzedałem za średnie xxx zł na Aftermarket domenę, której ani nie odkupiłem, ani nie zarejestrowałem z palca, ani nie przechwyciłem, ani nie ukradłem i której choć nie dostałem za darmo ani w prezencie, to nie kosztowała mnie ani złotówki. :ph34r:

 

Kto rozwikła tę zagadkę (skąd się wzięła u mnie domena), może spokojnie startować do Mensy. ;)

 

Tak to tylko w erze dopasują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kamcio, jeśli możesz, napisz przynajmniej czy niskie, średnie czy wysokie xx xxx . A jeśli nie możesz, to tak czy siak, każda informacja nawet "niekompletna" ma swoją wartość więc dobrze, że pojawił się ten temat

 

 

b.wysokie

Share this post


Link to post
Share on other sites

super. Gratuluje tym bardziej. Troszke mnie jednak martwi ze ss poszło na wschód. Czyżby kolejna chora akcja naszych "przyjaciół"? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że skoro trąbią już o tym w całym Internecie to nie jest to już tajemnica za ile poszła ss.pl :D

 

Extremely rare 2 letter (only 1,352 2L combos) domain name SS.PL Just Sold $31,816 USD (Polands's Internet domain country code top-level-domain) GreatDomains.com

 

http://insidedomaining.blogspot.com/2008/1...s-valuable.html

 

Czyli zależnie od kursu dolara, jaki został zastosowany do przewalutowania 80 - 90 tys. PLN - jest czego pogratulować :) To zapewne najdroższa sprzedana polska dwuliterówka .pl.

 

Ale to nie koniec :D Firma, która kupiła domenę jest faktycznie ze wschodu a konkretnie z Łotwy, gdzie prowadzi serwis z ogłoszeniami drobnymi ss.lv (wersja angielska, dla tych którzy nie znają łotewskiego). Małe dochodzenie w tej sprawie doprowadziło mnie do domeny ss.tv, którą też nabyli kilka miesięcy temu w cenie $21.5k (czyli taniej niż .plkę).

 

Zresztą ta firma widać specjalizuje się w topowych domenach - internet.lv na przykład też należy do nich.

 

Ale najciekawszy jest ostatni komentarz do tej transakcji ss.tv na DNForum:

 

"Check out .pl. Gotta to love ccTLDs."

http://www.google.com/trends?q=.tv%2C.info...=all&sort=1

 

Domena .pl jest coraz bardziej pożądaną domeną na świecie - powoli zauważają ją również zagraniczni inwestorzy.

 

Swoją drogą ta sprzedaż to kolejny dowód na to jak dużo bardziej opłacalne są transakcje z klientami końcowymi..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę ze dobrze zrobiłem. jeżeli przez ta transakcje polskie domeny będą bardziej pożądane to tym bardziej się ciesze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja gratuluje zakupu całego pakietu "2jek" swojego czasu :) Cena byłą baaardzo atrakcyjna i sprzedaż jednej domeny zwraca koszy pozostałych. Świetny interes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja gratuluje zakupu całego pakietu "2jek" swojego czasu :) Cena byłą baaardzo atrakcyjna i sprzedaż jednej domeny zwraca koszy pozostałych. Świetny interes.

 

To byl genialny interes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×