Jump to content
przemowild

E-mailer, programy do mailingu

Recommended Posts

Witam, czy ktoś może polecić jakiś dobry, sprawdzony program do mailingu? Testuję teraz różne dostępne w sieci, ale większość z nich to badziewie. Interesuje mnie nie tylko opcja masowego wysyłania maili i zarządzania kontaktami, ale także opcja dzięki której osoba która odbiera maila myśli iż ten list wysłany został tylko do niej. Większość programów gdy wrzucamy adresy do BCC, pokazuje odbiorcę jako "undisclosed recipients", są jednak takie które traktują każdego odbiorcę indywidualnie tak, że klient nie ma wrażenia iż otrzymał masowy spam. Czy ktoś zna jakis program warty polecenia? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Dzięki DawPi ale ten link nie działa. Znalazłem w googlach ale chyba ta firma nie jest aktywna. Na innej stronie jest:

 

"W związku z naturą programu AnoMail i możliwością nadużywania go do rozsyłania SPAMu obecna wersja udostępniana jest jedynie wybranym firmom oraz organizacjom po wcześniejszym kontakcie z producentem"

 

spróbuję napisać do producenta i zobaczymy jesli jeszcze działają to może przejdę casting :ph34r:

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki DawPi ale ten link nie działa. Znalazłem w googlach ale chyba ta firma nie jest aktywna. Na innej stronie jest:

 

"W związku z naturą programu AnoMail i możliwością nadużywania go do rozsyłania SPAMu obecna wersja udostępniana jest jedynie wybranym firmom oraz organizacjom po wcześniejszym kontakcie z producentem"

 

spróbuję napisać do producenta i zobaczymy jesli jeszcze działają to może przejdę casting :ph34r:

Link działa, program jest świetny ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję :rolleyes:

 

Mam następującą potrzebę:

 

Chciałbym znaleźć prosty program do mailingu który umożliwiałby wysłanie "Maila nr 1" (prośba o wyrażenie zgody na przesłanie oferty handlowej), który w treści zawierałby link do kliknięcia - którego kliknięcie oznaczałoby wyrażenie zgody na przesłanie oferty.

 

Potem system zapisuje fakt kliknięcia linku (czyli wyrażenia zgody) i w ślad za tym wysyła "Maila nr 2" czyli wcześniej zdefiniowaną ofertę handlową na zakup domeny za 100k :) Generalnie chodzi mi o to, żeby adresat nie musiał ręcznie odpisywać że wyraża zgodę (bo komu się chce...) tylko miał łatwiejsze zadanie w postaci kliknięcia w link.

 

Używacie czegoś takiego, wiecie jaki program dysponuje taka funkcjonalnością?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy to tylko w Erze ;-)

 

Moze jakis autoresponder ? Cos czuje ze bedziesz musial samemu takie cos napisac ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odkopuję :rolleyes:

 

Mam następującą potrzebę:

 

Chciałbym znaleźć prosty program do mailingu który umożliwiałby wysłanie "Maila nr 1" (prośba o wyrażenie zgody na przesłanie oferty handlowej), który w treści zawierałby link do kliknięcia - którego kliknięcie oznaczałoby wyrażenie zgody na przesłanie oferty.

 

Potem system zapisuje fakt kliknięcia linku (czyli wyrażenia zgody) i w ślad za tym wysyła "Maila nr 2" czyli wcześniej zdefiniowaną ofertę handlową na zakup domeny za 100k :) Generalnie chodzi mi o to, żeby adresat nie musiał ręcznie odpisywać że wyraża zgodę (bo komu się chce...) tylko miał łatwiejsze zadanie w postaci kliknięcia w link.

 

Używacie czegoś takiego, wiecie jaki program dysponuje taka funkcjonalnością?

 

Proponuję zrobić w linku takiej wiadomości przekierowanie na newsletter (podstrona, imię, mail). Wtedy będziesz miał możliwość potwierdzenia subskrybenta przez double opt-in a dalsza wysyłka mailingu to już przysłowiowy Pikuś (Pan Pikuś).

Edited by dawidt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wystarczy Tobie AutoResponder :rolleyes:

W linku do kliknięcia ustawiasz drugi mail/alias, klient klika i dostaje wcześniej przygotowaną ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odkopuję ;)

 

Mam następującą potrzebę:

 

Chciałbym znaleźć prosty program do mailingu który umożliwiałby wysłanie "Maila nr 1" (prośba o wyrażenie zgody na przesłanie oferty handlowej), który w treści zawierałby link do kliknięcia - którego kliknięcie oznaczałoby wyrażenie zgody na przesłanie oferty.

 

Potem system zapisuje fakt kliknięcia linku (czyli wyrażenia zgody) i w ślad za tym wysyła "Maila nr 2" czyli wcześniej zdefiniowaną ofertę handlową na zakup domeny za 100k :) Generalnie chodzi mi o to, żeby adresat nie musiał ręcznie odpisywać że wyraża zgodę (bo komu się chce...) tylko miał łatwiejsze zadanie w postaci kliknięcia w link.

 

Używacie czegoś takiego, wiecie jaki program dysponuje taka funkcjonalnością?

 

Postawisz butelkę Whisky i napiszę Ci taki skrypt :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Postawisz butelkę Whisky i napiszę Ci taki skrypt :lol:

Czy może jakieś kroki w tym kierunku zostały poczynione?? ;) powstal taki skrypt ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie testuję sobie Anomaila. Faktycznie, program godny polecenia.

Jest jednak pewien szkopuł. Wysłałem test na kilka swoich adresów e-mail, list pojawia się na końcu wyników, a nie na samej górze, jak być powinno. Macie pomysł jaka może być przyczyna?

Problem nie jest opisany w liście 150 - ciu FAQ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy może jakieś kroki w tym kierunku zostały poczynione?? ;) powstal taki skrypt ?

 

również jestem ciekawy i przyłączam się do pytania o skrypt ;)

 

Kończę pisać. Kiedy będzie gotowy, dowiecie się o tym pierwsi <_<

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mój skrypt jest już właściwie gotowy (pozostały sprawy kosmetyczne).

Oto cechy programu:

 

- instalator

- konto zabezpieczone hasłem (funkcja przypominania hasła)

- możliwość tworzenia bazy emaili (emaile wg. kategorii)

- możliwość stworzenia szablonu wiadomości

- powiadomienia o tym, że klient zgodził się na przesłanie oferty handlowej (kiedy i jaki klient)

- historia mailingu

 

Zapraszam na stronę www.mailuj.pl, tam znajduje się link do screenów na których można zobaczyć system "od środka".

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy zna ktoś program który usuwa dublujące się adresy e-mail, żeby na liście nie powtarzał się 10 razy ten sam adres e-mail? Ja kiedyś na forum polecałem taki program, ale nie pamiętam w którym wątku.

 

edit: Poradziłem sobie :rolleyes: Program to YL Mail Man.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzywam MaxBulk Mailer w wersji na MacOS, ale wiem ze na Winde tez jest.

Moge go polecic, ale niestety trzeba wlozyc troche roboty w poprawna konfiguracje jesli ma dzialac z poziomu zdalnego serwera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem fajny program do emailingu: mailchimp.com

Jest to aplikacja online, dość rozbudowana. W wersji testowej można wysłać do 6000 emaili.

Najciekawsze jest to, że podane są dokładne statystyki i wiadomo kto przeczytał wiadomość a kto nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×