Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

ceny odnowień definiują co jest podstawą a co dodatkiem :)

 

Dobrze powiedziane/napisane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ceny odnowień definiują co jest podstawą a co dodatkiem :)

 

 

W takim wypadku, co definiują ceny rejestracji?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
że domeny z rynku pierwotnego to nindże :)

 

 

... a odnawiający je za 4 razy drożej niż cena rejestracji, to frajerzy :) Czyli ja, my.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z klasą

 

 

Dokładnie :)

 

 

Zjawisko przytłacza liczbą kiedy widzimy domenę zarejestrowaną w Polsce za 9,90 zł a odnawianą za 100 zł. Czyli 10 razy drożej.

 

W przypadku domen "za 0zł" i odnowieniu za 100 zł ta przepaść robi wielkie wrażenie. Z tym, że - aby być sprawiedliwym - wiemy co to są za "domeny za 0 zł" ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim wypadku, co definiują ceny rejestracji?

:)

np. ustawiają w szeregu funkcjonalne i regionalne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na szczescie słowo pogrzeb nie musi dotyczyć tylko branży pochówkowej, np. pogrzeb sobie w ... necie :) Domena może również być alternatywą dla wykop.pl...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
np. ustawiają w szeregu funkcjonalne i regionalne :)

 

 

Czyli "funkcjonalne" polskie subdomeny, rozsądnie poszeregowane i stanowiące wg ceny rejestracji 2/3 wartości polskiej domeny najwyższego rzędu [np. com.pl = 8 zł, pl = 12 zł]

 

już w przypadku ceny odnowienia wg takiego stanowiska iż cena odnowień odzwierciedla prawdziwszą zawartość "cukru w cukrze" stanowią 4/5 jej wartości [np. odnowienie com.pl = 40 zł, odnowienie pl = 50 zł].

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli "funkcjonalne" polskie subdomeny, rozsądnie poszeregowane i stanowiące wg ceny rejestracji 2/3 wartości polskiej domeny najwyższego rzędu [np. com.pl = 8 zł, pl = 12 zł]

 

już w przypadku ceny odnowienia wg takiego stanowiska iż cena odnowień odzwierciedla prawdziwszą zawartość "cukru w cukrze" stanowią 4/5 jej wartości [np. odnowienie com.pl = 40 zł, odnowienie pl = 50 zł].

nie mówiłem o proporcjach ale o szeregu :)

 

A tak swoją drogą to drogie są odnowienia funkcjonalnych w porównaniu do .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='monty' date='nie, 30 sty 11' post='387685']

nie mówiłem o proporcjach ale o szeregu :) [...]

 

Ok Monty,

nie robię już OT :)

 

 

[...] A tak swoją drogą to drogie są odnowienia funkcjonalnych w porównaniu do .pl

 

Również tak uważam [choć mnie to co prawda nie dotyczy, bo uważam je za zbędne tworki :P]. Niemniej, taki KK mógłby patrząc na te proporcje wysnuć dosyć daleko idące wnioski związane z realną wartością domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę odbiegliście od tematu "najdrożej sprzedane na aukcji". :)

 

A te przepychanki dotyczące domen IDN / non-IDN to przypominają już jakiś dżihad lub jihad (lepiej nawet tak napisać, żeby nie narazić się żadnej ze stron). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ktoś wie dlaczego nuh.pl poszła za tyle? trochę więcej niż przeciętna trzyliterówka a nie widzę sensowego rozwinięcia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mylisz się. Sprzedana następnie za 900 PLN też komuś z forum

 

Jak dobrze pamiętam, jedna z moich pierwszych domen i chyba sprzedana komuś z forum za 100 zł, ale mogę się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×