Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

1 godzinę temu, Rerek napisał:

Takie tam gadanie z tymi cenami... Jakby ktoś z Was widział, że domena warta +10k jest do wzięcia za 4k, to nie gadalibyście na forum że tanio idzie, tylko sami skorzystalibyście z okazji.

 

Dużym problemem tej domeny jest liczba pojedyncza, która myli się z liczbą mnogą. To sprawiło, że każdy kto miał wydać grubszą kasę zastanowił się trzy razy i pewnie doszedł do wniosku, że przeprowadzki.pl są lepsze. Ja osobiście jestem zaskoczony, że padła tak wysoka kwota za tę domenę.

 

Klasyka, wielu widzi okazje, a nikt nie kupuje. To kto ma kupować, jak wynika z tego, że nawet inwestorzy nie wierzą w domeny? Nie mówię, że domena poszła za wysoko, imo jest to dobra cena, ale takie gadanie przy każdej dosyć normalnej sprzedaży jest dosyć dziwne.

 

 

Edited by szogun
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, szmiko said:

Ja tu widzę spory kryzys.

 

Masakra teksańska piłą łańcuchową :D Jak ktoś mi mówi, że domena oznaczająca szeroką branżę usług z których korzystają miliony ludzi, tysiące firm, obsługiwaną przez dziesiątki tysięcy firm transportowych warta jest 4k i to jest dobra cena, to mam wrażenie, że nasz rynek domen zamienił się w chiński market. Mydło i powidło, skarpetki za 5 pln. Będziecie niebawem celebrować sprzedaże za 500+ jak tak dalej pójdzie :lol:  
 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jak się ma do tego rynku powiedzonko Warrena?

"Dwie zarazy, strach oraz chciwość, zawsze będą trawić społeczność inwestorów. Pojawienie się szczytu tych epidemii nigdy nie jest możliwe do przewidzenia. Po prostu trzeba się starać, by być chciwym wtedy, gdy inni się boją, oraz by bać się wtedy, gdy inni są chciwi."

 

Czy już się boimy?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, keyword napisał:

Dużo, dużo więcej takich sprzedaży i Daniel mógłby sobie wreszcie kupić jakąś fajną domenę, taką jak np. tube*pl :P

 

Myślałem, że DD wyprzedaje domeny, bo zbiera na dd.pl. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Pan_Grzegorz napisał:

 

Patrząc na to jakie gnioty idą za podobne sumy to gf tragicznie :( Fajna domena :(

Edited by smogwawelski

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, smogwawelski napisał:

Patrząc na to jakie gnioty idą za podobne sumy to gf tragicznie :( Fajna domena :(

 

Patrząc na to jakie dobre domeny idą na aukcjach dużo taniej, to gf całkiem nieźle. Po prostu adekwatna cena d2d za przeciętną dwuliterówkę.

 

 

 

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, smogwawelski napisał:

 

Patrząc na to jakie gnioty idą za podobne sumy to gf tragicznie :( Fajna domena :(

Moim zdaniem to dobra kwota d2d, ja wolę dobrego, komercyjnego generyka, niż dwuliterówkę, ale w sumie miałem tylko jedną, więc skala porównawcza niewielka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mi gf jednoznacznie kojarzyla sie od poczatku z GirlFriend, wiec imo byla dosc interesujaca, ale nad przykladami mozliwego komercyjnego zastosowania musialbym sie juz dobrze zastanowic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Alexis napisał:

To oznaka upadającego rynku. Bardzo dobra domena za taką cenę.

 

Przecież to aukcja. Jak kupiłem ostatnio okazyjnie dwie kultowe lampy na aukcji, to jest oznaka upadku rynku przedmiotów designerskich? :-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×