Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

2 minutes ago, pb said:

 

Przecież to aukcja. Jak kupiłem ostatnio okazyjnie dwie kultowe lampy na aukcji, to jest oznaka upadku rynku przedmiotów designerskich? :-)

 

Kwestia w tym, że nie uważam tej ceny za okazyjną. Ja brałem udział w tej aukcji i jakbym uważał tę cenę za opłacalną dla inwestora, to bym ją zapłacił. Ale wg mnie to jest cena ok dla KK z branży, natomiast zbyt ryzykowna dla inwestora, absolutnie adekwatna do stanu rynku. W żadnym wypadku nie jest to cena okazyjna.

  • Confused 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to wysoka cena d2d, to w czym problem? Chyba wystawiając domenę na aukcję, sprzedający nie liczył, że będą o nią walczyć "klienci końcowi"? Aukcje nie nadają się do sprzedaży domen, jedynie do ich upłynniania.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, pb said:

Jeśli to wysoka cena d2d, to w czym problem? Chyba wystawiając domenę na aukcję, sprzedający nie liczył, że będą o nią walczyć "klienci końcowi"? Aukcje nie nadają się do sprzedaży domen, jedynie do ich upłynniania.

 

Je nie mowie, ze to problem. Jestem jedynie przerazony tym, ze rynek jest w takim stanie, ze ceny, ktore kiedys uwazalbym za smiesznie niskie uwazam obecnie za zbyt wysokie do inwestowania.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
35 minut temu, Alexis napisał:

Jestem jedynie przerazony tym, ze rynek jest w takim stanie, ze ceny, ktore kiedys uwazalbym za smiesznie niskie uwazam obecnie za zbyt wysokie do inwestowania.

 

Czyli to żadna przesłanka do stwierdzenia "To oznaka upadającego rynku". Czasem przemawia przez Ciebie głos rozsądku, a czasem, tak jak w tym przypadku, domenowa ojkofobia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Bazyli napisał:

KrzeslaBiurowe,pl      5055 PLN netto ( brutto: 6217.65 PLN )

 

Mniemam że to KK zakupił.

Cena raczej niska biorąc pod uwagę to, ile takie jedno krzesło może kosztować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bazyli napisał:

Mniemam że to KK zakupił.

Patrząc na nick zwycięzcy licytacji - to raczej tak - klik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
58 minut temu, cannot napisał:

Cena raczej niska biorąc pod uwagę to, ile takie jedno krzesło może kosztować.

 

Cena towaru nie zawsze przekładać się musi na wartość domeny. Czasem to są biznesy niskomarżowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem KrzeslaBiurowe.pl to dobra domena warta tej ceny, szczególnie ze względu na fakt iż trudno znaleźć stacjonarny sklep z szeroką ofertą krzeseł biurowych, a już miałem okazje korzystać z tej frazy w przeszłości celem nabycia w/w towaru. Ponadto długi ogon dla SEO to darmowi (prawie:D) klienci.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.01.2020 o 21:52, Domeniacz napisał:

Moim zdaniem KrzeslaBiurowe.pl to dobra domena warta tej ceny, szczególnie ze względu na fakt iż trudno znaleźć stacjonarny sklep z szeroką ofertą krzeseł biurowych, a już miałem okazje korzystać z tej frazy w przeszłości celem nabycia w/w towaru. Ponadto długi ogon dla SEO to darmowi (prawie:D) klienci.

 

A moim zdaniem domena w naszym kraju nie warta tej ceny. Zbyt wąska, kto sprzedaje tylko krzesła biurowe ? Raczej nikt - nie przemawia do mnie ta domena dlatego pogratuluje sprzedającemu lub aftermarket bo nie wiem kto sprzedawał ;-) PS. Na uzupełnienie niby OK ale nie za te pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sodeko

Już nawet zagospodarowana ale w najmniej korzystny sposób. Przekierownie 301 domeny która ma 0 linków daje zerowy efekt w SEO, zmarnowane możliwości domeny EMD a szkoda.  W tym przypadku zgodzę się z Tobą - dla przekierowania 301 domena przepłacona. Ale jeszcze nic straconego.

 

Ponadto nikt nie zabrania przecież sprzedawania towaru na wielu domenach jeśli z biznesowego punktu widzenia daje to korzyści. Tu zmarnowano największy plus tej domeny.

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 11.01.2020 o 00:58, Sodeko napisał:

 

A moim zdaniem domena w naszym kraju nie warta tej ceny. Zbyt wąska, kto sprzedaje tylko krzesła biurowe ? Raczej nikt - nie przemawia do mnie ta domena dlatego pogratuluje sprzedającemu lub aftermarket bo nie wiem kto sprzedawał ;-) PS. Na uzupełnienie niby OK ale nie za te pieniądze.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena była przechwycona, sam ją również zlecilem i bylo nas ok 10-20 osób. Ja doszedlem do 2 tys i dałem spokój. Grospol wygral na 100% gosc od centrumkrzesel.pl oraz producent krzeseł. Walczyl z nim a zresztą zobaczcie sami. Ja tez uważam, że za droga jak na taką nazwę. 

Screenshot_20200202_214613_com.android.chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.10.2018 o 15:12, Kangur napisał:

A wszyscy, którzy mamy choć ciut brudku za pazurkami, nie będziemy protestować

 

Nie krępuj się @Kangur, wciskanie naiwnym shitu wytłumaczysz słowem "blef"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minut temu, tomekb napisał:

 

watt.pl  - 3k 

wedlina.pl  - 6k

Można prosić link do aukcji wedlina*pl

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×