Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Nieźle. Jak przychodziły mi wczoraj powiadomienia na maila to byłem przekonany, że w aukcji jest jakaś cena min. i nawet nie wchodziłem :]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 2011 sprzedałem za 1200,-

 

Jak przez cztery lata nie wylądowała u KK to pewnie już nie wyląduje...i obym się mylił...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaczy, że każdy z domenami premium, które zarejestrował w latach 1998 - 2004 powinien dziś porzuć swoje portfolio, bo jak już nie sprzedał przez 20 lat to nie sprzeda nigdy? Nie rozumiem tego argumentu. Przeczy istocie domainingu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przez cztery lata nie wylądowała u KK to pewnie już nie wyląduje...i obym się mylił...

 

Bazyli ja poproszę od Ciebie lovestory.pl, masz ją już 4 lata i sam wiesz....

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyraziłem swoje zdanie na temat tej akurat domeny bo myślę iż kupujący kierował się kocim żwirkiem ulpatrując w producencie KK...Parę dni temu ktoś z tego forum mwiał na tmat tej domeny z właścicielem firmy produkującej ów żwirek...nie są zainteresowani...Zatem jeśli nie oni to kto?

 

 

Zabaco...wystarczy złożyć rozsądną ofertę i jest Twoja...

 

:)

 

Jak dla mnie lekka wtopa bo z ruchu raczej trudno będzie to odrobić w jakimś rozsądnym czasie.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

To znaczy, że każdy z domenami premium, które zarejestrował w latach 1998 - 2004 powinien dziś porzuć swoje portfolio, bo jak już nie sprzedał przez 20 lat to nie sprzeda nigdy? Nie rozumiem tego argumentu. Przeczy istocie domainingu.

Moze ja sie zupelnie nie znam,ale nie nazwalbym domeny "Benek" adresem premium, wiec IMO porownanie nietrafione (chyba, ze przez ostanie 4 lata ilosc "Benkow" na rynku dramatycznie wzrosla), poza tym niektore "premium" w '98 to dzis wartosc kolekcjonerska lub reg fee :P

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcale bym sie nie zdziwił.jakby minimalna była na poziomie 50k...To raptem 1-2 drukarki sredniej klasy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idąc tym tokiem... 2drukarki3d.pl wolna, może pójdzie za 50k skoro tyle warte sa 2 drukarki? ;)

Wcale bym sie nie zdziwił.jakby minimalna była na poziomie 50k...To raptem 1-2 drukarki sredniej klasy...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×