Skocz do zawartości
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Promowane odpowiedzi

Nic nie zrobi. Nie posądzam AM, ale sprawa być może nie jest do końca taka, jak się niektórym wydaje :( Za dużo jest kolesi z tymi minusami...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
53 minuty temu, rekino napisał:

Nic nie zrobi. Nie posądzam AM, ale sprawa być może nie jest do końca taka, jak się niektórym wydaje :( Za dużo jest kolesi z tymi minusami...

Kiedyś miałem podobna sytuację. Zgłosiłem reklamacje i ją uznali. Zapłaciłem kwotę która wynikała z mojej najnizszej oferty ( nie wzięto pod uwagę ofert złozonych przez zbanowanego kupujacego ). Byc może uznali dlatego ze kwota była duzo nizsza...Bodajże 200 zł

Ale kupujacy powinien takową reklamację złozyć. Bo skoro zbanowany został uzytkownik to i jego oferty także zbanowane byc powinny.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, szmiko napisał:

Heh a parę dni temu ją puściłem ;)

Magia domen przechwyconych ;) jak na co.pl cena znakomita

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, cannot napisał:

Znowu minusowy wygrywa aukcje

Jeżeli ktoś "minusowy" bierze udział w aukcji Waszej domeny, warto napisać zawczasu do supportu AM. Mogą wtedy anulować licytację takiego użytkownika. Gdy ja im taką prośbę wysłałem, zadziałali szybko i skutecznie.

Tak sobie jeszcze pomyślałem, że fajna byłaby możliwość zaznaczenia opcji w Ustawieniach sprzedaży: Automatyczne anuluj aukcje użytkownika z nieopłaconymi transakcjami.

Edytowane przez Kangur
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, Kangur napisał:

Jeżeli ktoś "minusowy" bierze udział w aukcji Waszej domeny, warto napisać zawczasu do supportu AM. Mogą wtedy anulować licytację takiego użytkownika. Gdy ja im taką prośbę wysłałem, zadziałali szybko i skutecznie.

Tylko to aukcja domeny przechwyconej i już nie pierwszy raz wygrywają je minusowi.

Godzinę temu, zabaco napisał:

Akurat z tym jeszcze nie jest tak źle ;)

Ten chyba jest w trakcie rozgrzeszania :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak...trafiło mi się 2 razy. Ale chyba tylko przez to, że klienci mieli na swoich kontach domeny ( jeden z nich z dwie bardzo dobre 2-literówki ) i żeby móc je przedłużyć musieli uzupełnić saldo...

W innym przypadku raczej nie masz na co liczyć.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Bluemoon napisał:

Dostał ktoś z was kiedyś kasę z AM za nieopłaconą domenę?

Dostaniesz kasę jak kupujący zapłaci karę. Kilka razy tak miałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Bluemoon napisał:

Dostał ktoś z was kiedyś kasę z AM za nieopłaconą domenę?

Jeśli masz taki pierwszy przypadek to szanse są 50/50. Przy większej ilości nieopłaconych transakcji (przynajmniej u mnie) jest to jednak znacznie większy współczynnik niż 50%. Różne są sytuacje w życiu i czasem ktoś po prostu w danym okresie nie był w stanie opłacić tej transakcji. Jak ktoś chce być w porządku to nawet, gdy ma zerowy rating to opłaca karę, dosyć często się to zdarza. Natomiast w przypadku tych z minusowym ratingiem takie sytuacje zdarzają się baardzo rzadko:) To wszystko dotyczy Aftermarketu.

W przypadku SEDO nie ma żadnych kar i w zeszłym roku, gdy ktoś nie opłacił transakcji na parę kafli to Ci z SEDO poradzili mi pójść z tym do sądu :) Także osobiście wolę, gdy ktoś nie opłaca transakcji na AM :) Na AM te aspekty są bardziej klarowne - jest kara, ktoś ją opłaca i dostajesz kasę, a koszty domeny w statystykach są wtedy niższe lub na plusie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, szmiko napisał:

Ruch szału nie robi. Może historia.

3 minuty temu, szmiko napisał:

Ruch szału nie robi. Może historia.

Tu bym sie sprzeczal ...

Ruch organiczny -1.5kuu

Kilkanascie organicznych slow kluczowych w Top 10.

Bomba- CPC od 0.30 do 2USD.

Wartosc ruchu 529USD/mc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, banialuka1 napisał:

Czy ja wiem czy taki kosmos? zobacz jaki ruch ma ten adres. Przecież to można spieniężyć.

Zdecydowana większość to boty.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta