Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Bazyli dlaczego sądzisz, że tanio poszła? Jeśli tak tanio to dlaczego nie licytowałeś?

Według mnie jak na lepszą trzyliterówkę w D2D cena jest odpowiednia, natomiast wiadomo, że dla KK cena x 10.

 

Przy okazji zapytam... orientujecie się czy użytkownik Juzero z AM jest na naszym forum, jaki ma nick? Zaobserwowałem u niego mocny i ciągły napór na nowe inwestycje, szczególnie upodobał sobie trzyliterówki ;)

 

Na chwilę obecną nie jestem zainteresowany domenami trzyliterowymi...mam raptem dwie, ze starych zapasów...przyjdzie czas na zakupy, będę kupował. Kiszenie jest dobre dla kapusty albo ogórków a nie dla pieniędzy. Te powinny krążyć.

:)

 

Tanio pewnie dlatego że widzę dla niej potencjalnych, dość zasobnych kupców...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko najgorsze jest właśnie to, że Ci zasobni najbardziej kurczliwie trzymają swoje portfele w ryzach... ;)

 

Dlatego właśnie są zasobni...

:P

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie to jest widoczne ?

No właśnie już nie jest widoczne. Nie chce wyjść na pajaca, ale żonie pokazywałem więc to chyba nie była mara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie już nie jest widoczne. Nie chce wyjść na pajaca, ale żonie pokazywałem więc to chyba nie była mara :)

edit:

 

jw

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj widziałem na AM, że ktoś złożył ofertę na domenę klub.pl i club.pl - zostały sprzedane. Może to o nie chodzi. Ciekawe czemu niektóre domeny są widoczne a inne ukryte.

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaglądam nieraz do: "Ostatnio sprzedane" - tam widnieją te kwoty z datą dzisiejszą

Hmm nie ma już tego - widziałem po godz 17:00 kilka kwot z dzisiejszą datą - została tylko jedna, dziwne rzeczy .....http://stary.aftermarket.pl/lastsold.php

 

Niestety nie ma już tego.

 

Szkoda, bo kwoty były wysokie. Sporo kupują KK i za fajne kwoty 27k,18k. Widać było, że konkretnie ruszyło na wiosnę, ale to to zależy u kogo :-( ostatnio dostałem ofertę z zagranicy na 50 zł i zamiast nosić na rękach z wdzięczności, to ja bezczelnie się nie zgodziłem, no to była podwyżka aż do 100 zł, a potem propozycja nie do odrzucenia - 120 zł, a ja potwór bez sumienia i tę odrzuciłem - więc poleciała opcja.

 

Ciężko czasem to zrozumieć <_<

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaśmiecacie temat Panowie...to nie dział : Najdrożej sprzedane...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×