Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Ciekawe czy została nabyta w celu dalszej odsprzedaży czy zostanie zagospodarowana.

nadgonił cenę #wieczor ciekawe czy KK

 

Bardzo ładna domena, cena mniej ładna...

Myślę iż warto ją samemu zagospodarować...wtedy zakup powinien szybko się zwrócić...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy została nabyta w celu dalszej odsprzedaży czy zostanie zagospodarowana.

nadgonił cenę #wieczor ciekawe czy KK

Polskapresse Sp. z o.o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polskapresse Sp. z o.o.

Czyżby zwycięzca licytacji nie opłacił domeny? Czy może opłacił i udało mu się ją szybko sprzedać? Bo to chyba nie ta spółka wygrała licytację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby zwycięzca licytacji nie opłacił domeny? Czy może opłacił i udało mu się ją szybko sprzedać? Bo to chyba nie ta spółka wygrała licytację.

nie_dostepny Liczba nieopłaconych transakcji: 0.0 % więc raczej opłacił

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie całkiem tanio kobiety.pl jak na tę klasę domeny i gratuluje kupującemu. Jest świetna na serwis, magazyn, czasopismo, produkcję, sporo rozwiązań.

Edited by szogun
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.aftermarket.pl/domena/kobiety.pl wystawione z ceną 200.000 zł :) czyli zakup na handel.

Z tym też może być różnie, w międzyczasie mogły się zmienić plany. Ciekawa byłaby statystyka przedstawiająca jaki procent domen kupionych przez klientów końcowych został faktycznie wykorzystany, podejrzewam że nie byłoby to wiele więcej niż domen, które zostały następnie nie przedłużone na kolejny okres rozliczeniowy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doszły mnie słuchy, że domena została sprzedana za bardzo wysokie XX.xxx ponownie, i to własnie na przeciągu ostatniego tygodnia. Po wygraniu aukcji whois pokazywał nowego własciciela jako:

Polskapresse Sp. z o.o. teraz whois pokazuje innego właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doszły mnie słuchy, że domena została sprzedana za bardzo wysokie XX.xxx ponownie, i to własnie na przeciągu ostatniego tygodnia. Po wygraniu aukcji whois pokazywał nowego własciciela jako:

Polskapresse Sp. z o.o. teraz whois pokazuje innego właściciela.

Nie tylko Ciebie doszły. To było tydzień wcześniej, niż Ci się wydaje, a obecnym abonentem jest ponownie zwycięzca licytacji. Ogólnie tajemnicza sprawa się zrobiła.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×