Jump to content
korneliusz.com

Czytałem kiedyś o prawach, które mogą nam pomóc.

Recommended Posts

Nie znam się na prawie, ale miałem ten przedmiot 2 razy na studiach i obiło mi się coś o uszy gdy spałem. :unsure:

 

Jest takie jedno prawo, że ktoś traci prawo do czegoś przez zaniedbanie, a drugie po dłuższym czasie nieużywania. Myślałem, że bardzo były by pomocne dla domeniarzy w walkach z dużymi firmami ale nie mogę tego znaleźć i czy to w ogóle zadziała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ma działac ? :unsure:

PS Wstyd sie przyznawac ze zaliczyles cos w co nawet nie zagladnales na egzamin - polska edukacja jednak kuleje - ja sie ucze po 3 tyg przed egzaminem, zeby takie cos zaliczyc (prawo przedemną).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co ma działac ? :unsure:

PS Wstyd sie przyznawac ze zaliczyles cos w co nawet nie zagladnales na egzamin - polska edukacja jednak kuleje - ja sie ucze po 3 tyg przed egzaminem, zeby takie cos zaliczyc (prawo przedemną).

 

Wiesz, trzeba się uczyc efektywnie a nie efektownie ;) (no offence)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie prawa tycza sie chyba nieruchomosci i zajęcia przez zasiedzenie czy cos takiego.

 

 

Też mi tak się wydaje chodzi o to że jeżeli jakaś nieruchomość stoi kilka latek, właściciel się nią nie interersuje a ktoś "przez przypadek" osiedli się tam to po jakimś czasie ma prawa do tej nieruchomości.

 

O czymś takim kiedyś gdzieś słyszałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×