Jump to content
Warszawiak

Gmail.pl na sprzedaż!

Recommended Posts

Co sie stalo z poprzednimi aukcjami bo ja nie w temacie?

Trzy poprzedenie zostały usunięte przez pracownika Allegro, w końcu na czwartej ktoś kupił za 70k, ale jak widać prawdopodobnie się wycofał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To było bardzo prawdopodobne, że sprzedaż domeny nie dojdzie do skutku.

 

Czy moglibyście zdradzić mi , jaka była maksymalna cena w piątej aukcji?

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie za mała ;) a mogła sprzedać domenę za ponad 100.000 :) ale di.pl+wykop+pracownicy allegro+głupota sprzedającej zrobiły swoje (ona przerwała bodajże 2 aukcję)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy moglibyście zdradzić mi , jaka była maksymalna cena w piątej aukcji?

Coś około 3k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz już nigdzie. ;) Ale nie martw się, będzie na pewno następna. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

gmail.pl na aukcji Dropped.pl >>

 

Cena startowa 55 000 zł

Zakończenie 2011-04-10 20:00:00

Share this post


Link to post
Share on other sites
gmail.pl na aukcji Dropped.pl >>

 

Cena startowa 55 000 zł

Zakończenie 2011-04-10 20:00:00

The NeverEnding Story :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
gmail.pl na aukcji Dropped.pl >>

 

Cena startowa 55 000 zł

Zakończenie 2011-04-10 20:00:00

The NeverEnding Story :mellow:

Ciekawe jak zakończy się tym razem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
The NeverEnding Story :mellow:

 

 

Ciekawe jak zakończy się tym razem.

 

Nie moze sie zakonczyc jak to plachcik pieknie okreslil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest codziennie odwiedzana przez ~4974 tyś unikalnych użytkowników (średnia z ostatnich 3 miesięcy).

Prawie 5mln użytkowników dziennie, co ósmy Polak codziennie na nią wchodzi? :mellow: Chyba ktoś nie wie co pisze.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawie 5mln użytkowników dziennie, co ósmy Polak codziennie na nią wchodzi? :D Chyba ktoś nie wie co pisze.

a.

 

Pewnie przez nieuwagę te tyś dopisał ;)

 

Swoją drogą parę razy zdarzyło mi się wejść na tą domenę po tym jak wpisałem raz w pasku adresu gmail.pl i mi później go podpowiadało dopóki nie wyczyściłem historii :mellow:

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako właściciel paru interesujących domen - i każda osoba posiadająca np. krótką domenę przychyli się do zdania - mogę stwierdzić, że przejęcie tej domeny i niezablokowanie dochodzenia maili będzie skutkowało natychmiastowym zapchaniem serwera. Na Gmail.pl trafiają zapewne gigabajty wszelkiej korespondencji mailowej na minutę (jak włączam odbiór wszystkiego lądują u mnie listy miłosne, zdjęcia prywatne, pliki, stosy faktur, ostatnio np. księgowa robiła sobie bilans spółki i wysyłała maila sama do siebie tzn. do mnie - nie chcę, ale czasami muszę to zbierać....). Nie widzę sensu posiadania tej domeny, poza Googlem.

Co do dziennej liczby userów to może właściciel uwzględia właśnie połączenia "mailowe" wówczas na pewno zgadzałoby się, sam raz niechcący wysłałem mu maila:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google powinno przystąpić do licytacji i kupić tą domenę. To że mają kasę nie powinno oznaczać że są ponad wszystkimi. Powinni się dogadać odpalić właściciele 100tysięcy plnów i wszyscy byli by zadowoleni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinni się dogadać odpalić właściciele 100tysięcy plnów i wszyscy byli by zadowoleni.

 

jakby było wszystko takie proste to co drugi byłby na forum milionerem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Google powinno przystąpić do licytacji i kupić tą domenę. To że mają kasę nie powinno oznaczać że są ponad wszystkimi. Powinni się dogadać odpalić właściciele 100tysięcy plnów i wszyscy byli by zadowoleni.

 

Im większa firma tym bardziej pazerna na pieniądze dla google 100 tyś to nic ;]

Edited by Krzysztof_kf

Share this post


Link to post
Share on other sites
Im większa firma tym bardziej pazerna na pieniądze dla google 100 tyś to nic ;]

 

Co wcale nie znaczy, że mogą sobie pozwolić na wyrzucenie takiej kwoty w błoto (np. w przypadku odebrania tej domeny Gmail.pl w arbitrażu całe koszty firmy Google zamknęłyby się maksymalnie w kwocie 4-5 tys. zł na pozew i zwrot kosztów przez pozwanego w wypadku wygranej czyli przy dobrych wiatrach w kosztach prawie zerowych).

 

Ja osobiście sądzę, że ta domena prędzej czy później będzie odebrana, skoro Google.pl mogło odebrać Gogle.pl to pewnie mogłoby chcieć i tę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Ja osobiście sądzę, że ta domena prędzej czy później będzie odebrana, skoro Google.pl mogło odebrać Gogle.pl to pewnie mogłoby chcieć i tę.

Ale co było pod Gogle.pl, a co jest pod Gmail.pl.

 

Im większa firma tym bardziej pazerna na pieniądze dla google 100 tyś to nic ;]
Dużo firm, właśnie dlatego że są "pazerne", dorobiło się. Gdyby ktoś szastał pieniędzmi na prawo i lewo to nie wróżyłbym mu sukcesu w biznesie. Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×