Jump to content
Saint

Czy masz dziarę (tatuaż)?

Tatuaż  

113 members have voted

  1. 1. Czy masz tatuaż?

    • Nie mam
      86
    • Mam jeden
      14
    • Mam więcej niż jeden
      13


Recommended Posts

Czyzis: "Jeden chce Maybacha, a drugi pajdę chleba" mnie nie interesuje to co robi większość więc posłużę się pewną przenośnia: czy skoczył byś do ognia jeśli większość by to robiła? ale ognia musisz używać tak czy siak prawda. Nie zmuszam nikogo do tatuowania swojego ciała bo jest to indywidualny wybór dla jednego jest to coś ohydnego, a dla drugiego coś pięknego, tak samo dla mnie wszelkiego rodzaju piercing jest ohydny, a dla kogoś innego jest sposobem na pokazanie siebie. Jeśli ktoś się tatuuje to nie sadzę aby mógł mówić tak jak Ty, że marnuje swoje ciało. Jeśli chodzi o kulturę to tak tatuaż wywodzi się z kultury jednak próżno jej szukać w kulturze polskiej gdzie do pewnego momentu człowiek mający tatuaże był traktowany jako kryminalista bo powszechnie sądzono, że tatuaż można zrobić struną od gitary za kratami. Jeśli chodzi o głupotę w tatuowaniu to obawiam się, że najlepszym przykładem mogła by być tancerka w klubie w sobotę, która miała wytatuowany znak na szyi, który o ile się nie mylę oznacza jakieś urządzenie AGD, a zapewne w jej świadomości szczęście czy miłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyzis: "Jeden chce Maybacha, a drugi pajdę chleba" mnie nie interesuje to co robi większość więc posłużę się pewną przenośnia: czy skoczył byś do ognia jeśli większość by to robiła? ale ognia musisz używać tak czy siak prawda. Nie zmuszam nikogo do tatuowania swojego ciała bo jest to indywidualny wybór dla jednego jest to coś ohydnego, a dla drugiego coś pięknego, tak samo dla mnie wszelkiego rodzaju piercing jest ohydny, a dla kogoś innego jest sposobem na pokazanie siebie. Jeśli ktoś się tatuuje to nie sadzę aby mógł mówić tak jak Ty, że marnuje swoje ciało. Jeśli chodzi o kulturę to tak tatuaż wywodzi się z kultury jednak próżno jej szukać w kulturze polskiej gdzie do pewnego momentu człowiek mający tatuaże był traktowany jako kryminalista bo powszechnie sądzono, że tatuaż można zrobić struną od gitary za kratami. Jeśli chodzi o głupotę w tatuowaniu to obawiam się, że najlepszym przykładem mogła by być tancerka w klubie w sobotę, która miała wytatuowany znak na szyi, który o ile się nie mylę oznacza jakieś urządzenie AGD, a zapewne w jej świadomości szczęście czy miłość.

 

 

Ta dziewczyna była blondynką i to nie malowaną, choć tak wyglądało, brzmi nieco złośliwie?

Tatuaże są na całe życie, choć w szantach pewien marynarz (który miał wytatuowane imię swojej kobiety) powiedział, że "tatuaż starł się" ;)

"Jeśli ktoś się tatuuje to nie sadzę aby mógł mówić tak jak Ty, że marnuje swoje ciało"

- też tak uważam, dlatego nie tatuuję swojego.

Na pewno znasz, kultury gdzie tatuaże są związane z rytuałami, towarzyszą człowiekowi od dziecka, o tychże piszę.

 

Szanuję to, że jesteś indywidualistą, to jest naturalne akurat dla Twojej osoby, to nic dziwnego, że właśnie Ty robisz sobie tatuaż,

nie znamy tej dziewczyny z klubu, może jest związana ze swoimi urządzeniami AGD, może dla niej taniec to tylko praca, a poza nią

nie widzi świata poza AGD, może to właśnie właściciel z firmy Debitum (posiadacz domeny agd.pl) jest jej mężem.

 

Pomimo tego faktem jest, że pochodzimy z Polski, a tu tatuaż jest produktem importowym, choć z ziemniakami było podobnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo tego faktem jest, że pochodzimy z Polski, a tu tatuaż jest produktem importowym, choć z ziemniakami było podobnie...

Z "Hameryki" też nie więc dlaczego jest nas tam tak wielu ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o tatuaże to u faceta jeszcze ujdzie, ale u kobiety to jest obrzydliwe(zwłaszcza nad pupą bleeh) i psuje jej idealne ciało. W ostateczności może być coś takiego u kobiety na jedną noc:

z5285442X.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z "Hameryki" też nie więc dlaczego jest nas tam tak wielu ;)?

 

słuszna uwaga - już mają nas dość, dlatego musimy płacić frycowe,

ale znając Ciebie masz na to sposób, oni znaleźli,

tworzą raje podatkowe i nie musimy tam być, żeby płacić im podatki,

ale to temat, który możemy omówić w innym miejscu.

 

Jeśli chodzi o tatuaże to u faceta jeszcze ujdzie, ale u kobiety to jest obrzydliwe(zwłaszcza nad pupą bleeh) i psuje jej idealne ciało. W ostateczności może być coś takiego u kobiety na jedną noc:

 

niestety muszę się zgodzić, bo podobno idealny mężczyzna nie istnieje :P

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Jeden na ramieniu

- Jeden na łydce

- Cała górna część pleców

 

wszystkie wzory projektowałem sam bo nie lubie szablonów

 

następne w kolejnosci jest rozszerzenie wzoru z łydki na całą nogę pod kolanem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Jeden na ramieniu

- Jeden na łydce

- Cała górna część pleców

 

wszystkie wzory projektowałem sam bo nie lubie szablonów

 

następne w kolejnosci jest rozszerzenie wzoru z łydki na całą nogę pod kolanem ;)

A masz misia uszatka wydzierganego :P?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio chcialbym przejsc na Islam.

 

a można zapytać co Cię tak ciągnie do islamu? to, że islamiści traktują kobiety gorzej niż zwierzęta, czy to, że czeka na Ciebie ileś tam dziewic po śmierci? ...

 

aha, zapomniałem dodać: kiedyś chciałem mieć tatuaż, ale z tego wyrosłem ;-)

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

kilkakrotnie się zastanawiałem ale nigdy nie mogłem dopatrzeć się sensu w ozdabianiu swojej skóry

inna sprawa że tatuaz to niekiedy niemal dzieło sztuki na które miło popatrzeć

 

p.s kiedyś wpadła mi w rękę książka będąca zbiorem fotografii przedstawiających tatuaż wiezienny w rosji od początku XX wieku. fascynujący temat

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o tatuaże to u faceta jeszcze ujdzie, ale u kobiety to jest obrzydliwe(zwłaszcza nad pupą bleeh) i psuje jej idealne ciało. [...]:

z5285442X.jpg

 

Nie przepadam ogolnie za tatuazami, szczegolnie tymi widocznymi przy kazdej okazji, jednak troche przesadzasz. ;)

Moja zona ma tatuaz, wiekszy niz ten na zdjeciu, inny wzor, w jednym, szarym kolorze i musze powiedziec, że jest baaardzooo sexy. :P

 

BTW, sporo ludzi teraz usuwa tatuaze. Jakby cos, to macie u mnie rabat. :P

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
jako absolwent wydziału teologicznego [...]

To szkoda że się w Krakowie z moją Agnieszką nie zgadałeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To szkoda że się w Krakowie z moją Agnieszką nie zgadałeś ;)

 

Rzeczywiście, ale też nie wiedziałem, że Agnieszka też :P.

 

BTW. Myślałem, że się wydziergałeś dlatego odpisujesz :P

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do filmika z okiem bardziej pasowaloby WTF ;)

 

Dokładnie ;)

 

BTW. To chyba jego syn -

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze zrobic mlekiem kozim wtedy fajnie swieci po ciemku.

To ponoć bajki.

Poza tym taka obca substancja pod skórą ... zainwestowałbym w jakiś obojętny dla organizmu atrament UV wyprodukowany przez znających się na rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym którzy lubią tatuaże polecam dokument "Miami Ink - studio tatuażu" na Discovery Travel and Living, można go obejrzeć codziennie o 21.25 i muszę przyznać że to świetnie zrobiony dokument.

 

0591.jpg

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×