Jump to content
MasterofPoland

Gmail.pl - Intryga i ściema.

Recommended Posts

sam jakbym mial ta domene to bym wymyslil grupe, powiedzmy" Grupa Milosnikow Akademikow i Libacji"

 

 

Natomiast blondynki najpierw wystawiają domenę na sprzedaż na allegro z opisem nawiązujacym bezpośrednio do google a nastepnie wymyslają brednie o Grupie Młodych Artystów i Literatów. To nie jest spryt tylko głupota. Sprytem byłaby odwrotna kolejność. Tak czy siak na dzień dzisiejszy nowy nabywca będzie miał nielada kłopot. Nie ma znaczenia brak rejestracji TM. Liczy się renoma i rozpoznawalność marki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to nie byłoby uczciwe.

 

Uczciwosc jak i same decyzje sadow arbitrazowych sa wzgledne i punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia. Historia nie inna niz "mobyland" czy "narnia", po prostu nie widze powodu tak wielkiego skandalu w zwiazku z tym powstalego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] po prostu nie widze powodu tak wielkiego skandalu w zwiazku z tym powstalego.

 

W tym wszystkim chodzi tak naprawdę o wprowadzenie w błąd kupującego. Jeśli rzeczywiście pozew został oddalony tylko z powodów proceduralnych to oszustem jest pisanie, że domena nie została odebrana na drodze sądowej. Taka droga wogóle się jeszcze nie zaczęła. Dodatkowo dodanie domeny gratis + notariusz przemawia jednak za tym, iż obecny abonent chce tak naprawdę wcisnąć nowemu nabywcy gmail.pl z gratisem w postaci tej drugiej domeny za dość pokaźną kwotę. Na miejscu kupującego domagałbym się wpisania na fakturze lub rachunku (ewentualnie umowie), że pakiet stanowi nierozłączną całość.I tak też jest sprzedawany. Myślę, iż w przypadku odebrania domeny przez google nowy abonent mógłby na tej podstawie domagać się zwrotu całości kwoty. Oczywiście o zapisie o tym, iż towar jest wolny od wad prawnych i zobowiązań wobec osób trzecich już nie wspomnę ale to oczywiste bo inne towary chyba nie mogą być wystawiane na allegro. ;)

 

EDIT:

Jelenie licytują zapewne z nadzieją na kupno a następnie odsprzedaż domeny google. Bo skoro nie odebrali sądownie to czemu nie mam kupić za marne 100k i odsprzedać im za 1mln :P Innego wytłumaczenia nie widzę jeśli chodzi o tą licytację .Nie zdają sobie sprawy, że nawet jak google nie dał rady jej odebrać to w przypadku zmiany abonenta może wystapić znów o odebranie domeny.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Domainerzy i tak mają złą opinie i bardziej jej już nie idzie zjechać ;)

 

Ale bardzo łatwo można ją rozszerzyć, niestety. I w większości przypadków byłoby to "złe pierwsze wrażenie"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym wszystkim chodzi tak naprawdę o wprowadzenie w błąd kupującego. Jeśli rzeczywiście pozew został oddalony tylko z powodów proceduralnych to oszustem jest pisanie, że domena nie została odebrana na drodze sądowej. Taka droga wogóle się jeszcze nie zaczęła. Dodatkowo dodanie domeny gratis + notariusz przemawia jednak za tym, iż obecny abonent chce tak naprawdę wcisnąć nowemu nabywcy gmail.pl z gratisem w postaci tej drugiej domeny za dość pokaźną kwotę. Na miejscu kupującego domagałbym się wpisania na fakturze lub rachunku (ewentualnie umowie), że pakiet stanowi nierozłączną całość.I tak też jest sprzedawany. Myślę, iż w przypadku odebrania domeny przez google nowy abonent mógłby na tej podstawie domagać się zwrotu całości kwoty. Oczywiście o zapisie o tym, iż towar jest wolny od wad prawnych i zobowiązań wobec osób trzecich już nie wspomnę ale to oczywiste bo inne towary chyba nie mogą być wystawiane na allegro. ;)

 

Jakos nie wydaje mi sie by przypadkowy Kowalski wykladal paredziesiat K na zakup jakiejkolwiek domeny, tutaj trudno o przypadek. Potencjalny kupujacy temat zna pewnie lepiej niz wiekszosc z nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na miejscu kupującego domagałbym się wpisania na fakturze lub rachunku (ewentualnie umowie), że pakiet stanowi nierozłączną całość.I tak też jest sprzedawany. Myślę, iż w przypadku odebrania domeny przez google nowy abonent mógłby na tej podstawie domagać się zwrotu całości kwoty.

Obawiam sie, ze osoba ktora chcialaby kupic tego zolwia musi byc co najmniej takim samym kretaczem jak pani Iza, bo po co komu domena gmail.pl ;)

 

edit:

widze, ze samoel napisal to samo i wlasnie o to tu sie rozchodzi

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już po domenie gmail.pl jeśli zostaną przytoczone te fakty przed sądem polubownym? Rejestracja w złej wierze?

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie rozumiem jednego..dlaczego każdy najeżdża na tą biedną panią? ;) Przecież była pierwsza, zarejestrowała domene, teraz się broni że do właściwych celów. Co by było jakby któryś z was taką domenkę zarejestrował? Nie skierowałbyś takiego ruchu gdzie indziej? normalne, była pierwsza, niech teraz potrudzą się chocaż troche zanim odbiorą jej tą domenę! Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie rozumiem jednego..dlaczego każdy najeżdża na tą biedną panią?
niech teraz potrudzą się chocaż troche zanim odbiorą jej tą domenę!

Większosc z nas nie popiera cybersquattingu i nie dokonuje takich akcji.

 

Ta pani nie jest "biedna" , wykazałem że tylko zgrywała wielką pokrzywdzoną i robiła ze swoich interesów walkę między Polakami a Google wpuszczając wiele osób.

.

Następnie kwestia aukcji : odsyłam tutaj : http://www.di.pl/index.php?showtopic=18446...st&p=124111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master,

 

Oficjalnie można przyznać że promieniowanie monitora wyżarło ci resztki mózgu do reszty.

Chiałeś "zabłysnąć" to sobie przeprowadziłeś dochodzenie które nie ma kompletnie żadnego znaczenia i sensu i jeszecze te bzdety wsadziłeś na wykop abu sobie podkrecić "oglądalność".

Nie ma ani jednego odniesienia do faktycznego stanu prawnego za to podpierasz sie wypowiedziami takich autorytetów jak właściciel "fabryki spamu" ;) hahaha, cóż za autorytet.

 

 

Wniosek: Grupa Młodych (...) "Literatów" , doskonale wiedziała, co to jest GMAIL.

 

Wow... porazajacy wniosek! :P .......nie wiem czy istnieją osoby poniżej 50 tego roku zycia poza Afganistanem i Zimbabwe które nie wiedzą.

Tylko czego to dowodzi? niczego.

 

 

Teraz weźmy się za drugą domenę - kmail.pl. Okazuje się, że adres nigdy nie należał do "klubu literatów" - był używany dla firmy o nazwie Horizon Concept, identycznej jak nazwa uzytkownika sprzedającego aktualnie na allegro domenę gmail.pl

 

Czy ty czytasz to co piszesz? ...tak pytam bo parę linijek niżej w tym samym poście udowodniłeś że p. Krawczyk jest takze włascicielką Horizon Concept. Cospróbujesz udowodnić ale czytam , czytam i nic. Dlaczego włascicielem domeny nie może być firma Horizon Concept czy Wiatrak Stefana a domena użyta do projektu typu G.M.A.I.L. ? Jest jakieś prawo które tego zabrania? Chyba że jesteś w trakcie pisania takiego prawa? :P

 

 

Tak więc Izabela Krawczyk nie jest "poetą".

 

Jest biznesmenem , właścicielem firm: Łódzka Giełda Komputerowa (dawny adres - komputerowa.pl ) oraz Horizon Concept.

Zarejestrowała domenę gmail.pl , aby zwiększyc ruch na swojej stronie i potem po prostu odsprzedać.

 

"Tak wiec"?

 

Tak wiec..to czy jest czy nie jest poetką to jeszcze musiałbyś udowodnić. Jako sprawny szpieg-wykrywacz-afer nie powinieneś mieć problemu z udowodnieniem jej że nie ma prawa do pisania wierszy i publikowania ich w internecie :P

 

 

 

sam jakbym miał ta domene to bym wymyslil grupe, powiedzmy" Grupa Milosnikow Akademikow i Libacji" i kto by powiedzial ze takiej grupy nie ma

 

Ale to nie byłoby uczciwe.

 

 

hahahahahahahahahahahahaha :P uczciwe :P rewelacja.

Czy zrobiłeś jakikolwiek biznes poza kupieniem loda w budce? Widziałeś aby jakikolwiek z koncernów (wliczajac Google) kierował się

sentymentami? Mentalność korporacyjna jest taka że jeżeli coś jest w granicach prawa to jest jak najbardziej uczciwe.

Słyszałeś kiedyś takie stwierdzenie "business is business" ?

 

 

 

Taki "pudelkowy" temat, intrygo - sensacja,

Słuchaj, w tym temacie ujawniamy poważne oszustwo, a nie to, że jakiś aktor kupił sobie nowe kapcie. :P

 

..."oszustwo"?

 

W tym momencie to publicznie oskarzyłeś osobę o oszustwo podajac jej dane i linkujac ten post na wykopie.

Nie ma ani jednego wyroku czy orzeczenia że doszło do jakiegokolwiek oszustwa. Domena nie została nawet zawieszona a PIIT nie był w stanie podjać decyzji ale taki pajac jak ty postawił sobie teze i potem ją udowodnił. Zupełnie jak Pan Kaczka ;)

Na miejscu p. Krawczyk założyłbym ci sprawę w sądzie o nieprawne uzywanie danych osobowych w kontekście tresci zniesławiajacych.

 

 

 

 

 

Ja tu nikogo nie bronię i wszystko okaże się po upublicznieniu faktów w tej sprawie, wtedy pewne komentarze nabiora sensu....ale jak na razie widac jaki poziom zaczyna reprezentować to forum. Zamiast o meritum sprawy analizujemuy przypuszczenia takich aferzystów jak MOP, rozmawiamy o tym jak panienka wygląda? czy co tam o sobie pisze na NK? Panowie po ile wy macie lat 5? 10? Albo rozmawiamy o domenach albo robicie z Di drugiego pudelka, kozaczka czy inne badziewie.

 

 

 

 

Nie dosc, ze gruszka nieurodziwa to jeszcze z czarnym charakterkiem

 

Dajcie zdjecie , dajcie zdjecie

 

Dokładnie.

29 letnia blondyneczka

 

Tu sobie pooglądasz:

 

http://nasza-klasa.pl/login?target=%2Fprofile%2F1270132

 

EDIT:

Beton

Edited by MisUszatek
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miś nie sposób odmówić Ci racji ale chyba jesteś dziś nie w sosie co? ;)

 

..nie dlaczego :P

widzę tylko jaka przepaść dzieli tematykę poruszaną na tym forum jeszcez kilka miesięcy temu a dzisiaj.

Zamiast o domenach i konkretach rozmawiamy o przysłowiowej "du**e marynie" i nic z tego nie wynika.

 

PIIT nic nie wymyslił, adwokat Google nic na razie nie wskórał, nie ma orzeczenia ani żadnego wyroku. Nie ma ani jednego oficjalnego komentarza żadnej ze stron na temat sporu, a "specjalisci" od afer, wydają publicznie wyroki.

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba właścicielce Gmail.pl dostało się od forumowiczów di.pl bardziej niż dziewczynom od Ludzarnia.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł tematu wg mnie jak najbardziej na miejscu. Równie ciekawa jest cała historia opisana po kolei przez Master.

 

Co do pisania o pannie zamiast o domenie myslę, że panna sama sie o to prosiła zaczynając obecność na forum od poniższego postu

 

 

Chłopczyku, nie wiesz o czym piszesz! Nie parzy nas domena, bo wygraliśmy w sądzie! Notariusz jest potrzebny, bo nie wierzę, że ktoś mi przeleje kilkadziesiąt tysięcy z góry i poczeka sobie na dokumenty pocztą! Nikt nie jest taki naiwny. Ja też przecież nie wyślę dokumentów za pobraniem!!!

 

Notariusz potwierdzi przekazanie pieniędzy i podpisanie przez strony uprawnione dokumentów cesji. I tyle.

 

Na jakiej podstawie ktoś miałby stracić domenę - uzasadnij proszę szczegółowo.

Nam nie odebrano nawet sądownie... ale Ty pewnie wiesz wszytko, wiec wytłumacz proszę.

 

Wytłuściłem to co było najciekawsze. Dotyczy to również domeny. Więc jeśli prawdą jest, że pozew został oddalony wyłącznie z przyczyn formalnych to powyższe to jedno wielkie kłamstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis przyglądam się twoim wypowiedzią od dłuższego czasu i doszedłem do wniosku że nie dopuszczasz do siebie faktów które wielu ludzi próbuje ci pokazać... Ta domena to jest przekręt i należy się google...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow... porazajacy wniosek! .......nie wiem czy istnieją osoby poniżej 50 tego roku zycia poza Afganistanem i Zimbabwe które nie wiedzą.

Tylko czego to dowodzi? niczego.

Rejestracja domeny w złej wierze.

 

Czy ty czytasz to co piszesz? ...tak pytam bo parę linijek niżej w tym samym poście udowodniłeś że p. Krawczyk jest takze włascicielką Horizon Concept. Cospróbujesz udowodnić ale czytam , czytam i nic. Dlaczego włascicielem domeny nie może być firma Horizon Concept czy Wiatrak Stefana a domena użyta do projektu typu G.M.A.I.L. ? Jest jakieś prawo które tego zabrania? Chyba że jesteś w trakcie pisania takiego prawa?

Mam na myśli ,że powiedziała w mediach , o jakimś "Klubie Literatów" , który w rzeczywistosci nie istniał.

 

 

Słyszałeś kiedyś takie stwierdzenie "business is business"

Misiaczku, ale my nie mówimy tutaj o business is business. Krytykujemy włascicielkę jako człowieka i odnosimy się do tego co mówiła publicznie i tutaj.

 

I dodam, że

 

Oficjalnie można przyznać że promieniowanie monitora wyżarło ci resztki mózgu do reszty.

Takimi wstawkami się po prostu kompromitujesz.

 

Okazałeś całkowitą ignorancję jeżeli chodzi o źródło toku myślenia zawartego w artykule, zamiast przeanalizować wszystko po kolei , zapoznać się z materiałami, które wstawiłem oraz przeczytać wypowiedzi p. Krawczyk na forum.

 

Jeżeli po pobieznym przejrzeniu artykułu, wyszedłeś z założenia, że ktoś jest idiotą, (a taki wniosek nasuwa się po przeczytaniu Twojej wypowiedzi) nie zasługujesz na szacunek i równe traktowanie.

 

Mam nadzieję, że tylko dzisiaj jesteś w "średniej" kondycji i stąd się bierze taki sposób rozmowy.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow... porazajacy wniosek! .......nie wiem czy istnieją osoby poniżej 50 tego roku zycia poza Afganistanem i Zimbabwe które nie wiedzą.

Tylko czego to dowodzi? niczego.

Rejestracja domeny w złej wierze.

 

A jak to zamierzasz udowodnić?

Jezeli abonent nie wysłał oferty sprzedazy domeny do powoda, nie naruszył treści chronionych klasami znaku towarowego, to sam fakt rejestracji domeny z nazwą którą ktoś używa nie ma wiekszego znaczenia. Zobacz sobie analogiczne równorzedne rejestracje TM nazw takich jak Apple, Adobe, iPhone etc etc.

 

Jak abonent będzie w stanie udowodnić że domena uzyta do celów nie naruszajacych interesy Google to nie będzie żadnego elementu rejestracji w złej wierze.

 

 

 

Czy ty czytasz to co piszesz? ...tak pytam bo parę linijek niżej w tym samym poście udowodniłeś że p. Krawczyk jest takze włascicielką Horizon Concept. Cospróbujesz udowodnić ale czytam , czytam i nic. Dlaczego włascicielem domeny nie może być firma Horizon Concept czy Wiatrak Stefana a domena użyta do projektu typu G.M.A.I.L. ? Jest jakieś prawo które tego zabrania? Chyba że jesteś w trakcie pisania takiego prawa?

Mam na myśli ,że powiedziała w mediach , o jakimś "Klubie Literatów" , który w rzeczywistosci nie istniał.

 

Skąd wiesz czy nie istniał? Siadziemy w parę osób znajomych i napiszemy parę wierszy aby potem opublikować je online. Nie musze do tego rejestrować żadnej działalności a na pewno pokazywać dokumentów zazwalajacych mi na pisanie poezji. Masz jakiś solidny dowód że abonent nei zajmował / interesował się poezją?

 

 

Słyszałeś kiedyś takie stwierdzenie "business is business"

Misiaczku, ale my nie mówimy tutaj o business and business. Krytykujemy włascicielkę jako człowieka i odnosimy się do tego co mówiła publicznie i tutaj.

 

Masterku to jest przykład jak ty czytasz i rozumiesz to co piszę. Nie "business and business" tylko "business is business".

Poruszyłes temat uczciwości w business'ie to ja ci piszę jak to wygląda w praktyce.

Pozatym załozyłeś temat pt. "Odpowiadanie na Gmail.pl - Intryga i ściema." w dziale Ogólne rozmowy - Dyskusje związane z domenami internetowymi.... a ty piszesz " Krytykujemy włascicielkę jako człowieka i odnosimy się do tego co mówiła publicznie i tutaj."

 

Bez przesady.

 

 

 

Tytuł tematu wg mnie jak najbardziej na miejscu. Równie ciekawa jest cała historia opisana po kolei przez Master.

 

Co do pisania o pannie zamiast o domenie myslę, że panna sama sie o to prosiła zaczynając obecność na forum od poniższego postu

 

 

Chłopczyku, nie wiesz o czym piszesz! Nie parzy nas domena, bo wygraliśmy w sądzie! Notariusz jest potrzebny, bo nie wierzę, że ktoś mi przeleje kilkadziesiąt tysięcy z góry i poczeka sobie na dokumenty pocztą! Nikt nie jest taki naiwny. Ja też przecież nie wyślę dokumentów za pobraniem!!!

 

Notariusz potwierdzi przekazanie pieniędzy i podpisanie przez strony uprawnione dokumentów cesji. I tyle.

 

Na jakiej podstawie ktoś miałby stracić domenę - uzasadnij proszę szczegółowo.

Nam nie odebrano nawet sądownie... ale Ty pewnie wiesz wszytko, wiec wytłumacz proszę.

 

Wytłuściłem to co było najciekawsze. Dotyczy to również domeny. Więc jeśli prawdą jest, że pozew został oddalony wyłącznie z przyczyn formalnych to powyższe to jedno wielkie kłamstwo.

 

Heden ....wszystko racja. Panna ma może nie koncentruje się na savoir vivre i interpretuje sobie fakty po swojemu, ale przyznasz że komentarze w jej kierunku też pozostawiały wiele do życzenia, tym bardziej że sprawa domeny gmail.pl nie jest zakończona.

 

I tak jak mówiłem, nie oceniamy na tym forum ludzi bo to nie Pudelek. Oceniamy domeny i daj Bóg na podstawie faktów lub konstruktywnych konwersacji a nie populistycznych nagonek czy historyjek kryminalnych ;)

 

 

 

Mis przyglądam się twoim wypowiedzią od dłuższego czasu i doszedłem do wniosku że nie dopuszczasz do siebie faktów które wielu ludzi próbuje ci pokazać... Ta domena to jest przekręt i należy się google...

 

hmm...piszesz coś o "faktach które wielu ludzi próbuje mi przekazać" ?

Możesz przytoczyć kto i jakie fakty podał w tym temacie i na podstawie jakiego zapisu prawa domena "NALEżY SIĘ" Google?

 

Jak na razie ani NASK, ani PIIT ani UPRP do tego nie doszli, ale chętnie poznam te fakty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na moje oko, pewna nieokrzesana osoba napisala pare zaczepnych postow na tym forum stad podpadla paru osoba ktore - wlasciwie na zlosc jej, zrobily temat - afere.

 

Nie podoba mi sie dyskusja toczona w kwestiach "moralnosci" a nie faktu, czy aby na pewno to jest odpowiednie miejsce na nia?

 

To ze spora grupa ludzi stad gdyby byla jakims cudem w posiadaniu tej domeny, inaczej by sprawe rozegrala to juz swoja droga, ale jechanie po samej dziewczynie bo rzucila sie na gleboka wode, niewiele ma wspolnego z tematyka domen.

 

Zagladajac do tego tematu spodziewalem sie zastac spekulacje prawne czy ekonomiczne na temat przyszlosci gmail.pl a nie jazde w ukropie na emocjach w aferze oszustwa i cyber zlotowek przelewajacych sie przez allegro ;]

 

Proponowalbym wyluzowac i przespac sie ze sprawa, hmm chociaz "przespac sie" to w tym temacie juz nabiera pudelkowatego brzmienia ;) moze wiec tylko, wyluzowac :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak to zamierzasz udowodnić?

Jezeli abonent nie wysłał oferty sprzedazy domeny do powoda, nie naruszył treści chronionych klasami znaku towarowego, to sam fakt rejestracji domeny z nazwą którą ktoś używa nie ma wiekszego znaczenia.

Z tego co możemy wyczytać w internecie, były sprawy, z których wynikało, że nie trzeba mieć TM , żeby zdobyć domenę.

 

Pozatym załozyłeś temat pt. "Odpowiadanie na Gmail.pl - Intryga i ściema." w dziale Ogólne rozmowy - Dyskusje związane z domenami internetowymi.... a ty piszesz " Krytykujemy włascicielkę jako człowieka i odnosimy się do tego co mówiła publicznie i tutaj."

 

Bez przesady.

Zauważ, że forum jest dla ludzi i to my decydujemy, co będzie omawiane w danym dziale. Aktualna linia tego tematu została zaakceptowana przez wszystkich , tak więc dostosuj się. Po Twoim poscie (usunietym zresztą) , usłyszałes argumenty, przemawiające za tematem.

 

I tak jak mówiłem, nie oceniamy na tym forum ludzi bo to nie Pudelek. Oceniamy domeny i daj Bóg na podstawie faktów lub konstruktywnych konwersacji a nie populistycznych nagonek czy historyjek kryminalnych

Tak jak wyzej: wszyscy ustalają zasady. To co zredukujesz do "populistycznej nagonki" lub "historyjki kryminalnej" może być odbierane przez kogoś zupełnie inaczej. Czy odkrywanie kłamstw nazwiesz jednyym z w/w określeń?

 

Mówisz o ocenianiu ludzi - zachowaj najpierw political correctness. Ja popieram ocenianie ludzi , kiedy naprawdę na to zasługują i nie ma to nic wspólnego z tym co prezentuje serwis "Pudelek". ;)

 

 

Skąd wiesz czy nie istniał? Siadziemy w parę osób znajomych i napiszemy parę wierszy aby potem opublikować je online. Nie musze do tego rejestrować żadnej działalności a na pewno pokazywać dokumentów zazwalajacych mi na pisanie poezji. Masz jakiś solidny dowód że abonent nei zajmował / interesował się poezją?

Biorąc pod uwagę aspekty psychologiczne związane z wypowiedziami właścicielki oraz archive.org, wiemy , jak jest naprawdę.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważ, że forum jest dla ludzi i to my decydujemy, co będzie omawiane w danym dziale.

Biorąc pod uwagę aspekty psychologiczne związane z wypowiedziami właścicielki oraz archive.org, wiemy , jak jest naprawdę.

 

Master of Poland a może Masters of Poland... a jak wy to ilu was jest?

Rozumiem że jesteście po psychologii aby oceniać te aspekty psychologiczne skoro wiecie jak jest NAPRAWDĘ ;)

 

A tak zupełnie na marginesie to nie WY Masters

 

 

Mówisz o ocenianiu ludzi - zachowaj najpierw political correctness.

 

Well,.. since you're such a linguist, you should know better the real meaning of those words. Don't you think so?

 

 

 

Ja popieram ocenianie ludzi , kiedy naprawdę na to zasługują i nie ma to nic wspólnego z tym co prezentuje serwis "Pudelek". ;)

 

Ocena to jedno a oszczerstwa i publiczne posadzanie o oszustwo to co innego. Dla mnie to poziom ponizej Pudelka, Kozaczka czy innego Żeberka. Ale skoro jesteś taki Robin Hood i tropiciel nieuczciwosci to powinieneś się zapoznać dokładniej z metodami jakich dopuszczają się firmy typu Google. Przy tym co oni robią, p. Krawczyk wypada jak Joanne D'Arc. Miałbyś zajęcie do końca życia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×