Jump to content
MasterofPoland

Gmail.pl - Intryga i ściema.

Recommended Posts

Kocham takie ściemy jak GMAIL.pl

 

 

wchodzę sobie na stronę firmy MILLIPORE.PL, a tam

 

Male Iluzje Literackiego Laika I Prace O Roznej Estetyce

 

milliporedomnain.jpg

 

Ale w czym problem? Troche sprytu i mozna niezle pieniazki wyciagnac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale w czym problem? Troche sprytu i mozna niezle pieniazki wyciagnac.

 

Z takiego podejścia rodzą się "szybkie kredyty" (na milion procent), "odkurzacze elektrojonowe" (3000zł dla babć).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta gielda komputerowa to tez lipa, chca za wejscie 2 zl, a w srodku jest moze z 6 stoisk (dokladniej 6 lawek szkolnych) z rzeczami drozszymi niz w sklepach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takim sposobem mozna rozwinac chocby mercedesa - Moja Ewidentnie Rozwojowa Ciekawa Energiczna Dystrybucja Energii Słonecznej

Share this post


Link to post
Share on other sites

119 400 zł kosztowała domena gmail.pl - pisze "Dziennik Gazeta Prawna" Kontrowersyjnego adresu nie kupiło jednak Google, ale hurtownia hydrauliczna InstalHurt z Częstochowy. Po co? Aby odsprzedać ją z zyskiem - twierdzą eksperci.

żródło: WP.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minęło 8 lat od ostatniego wpisu w tym wątku. Dyskusja się jakoś urwała i chyba motywacja do hejtowania mnie spadła. Domeny nie kupiła hurtownia, bo się bali. Domenę niedługo po tym kupiło jednak Google. Wiedzieli, że w sądzie nie mają szansy, gdyż nie mieli zarejestrowanego znaku towarowego "gmail" (rejestrację znaku wspólnotowego zablokował im Daniel Giersch od gmail.de) O kwocie nie wolno mi rozmawiać, ale mogę Wam zdradzić, że się opłacało ;)

 

Pozdrawiam Was ;)

39 letnia "Dziewczynka" 

  • Like 4
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Dziewczynka napisał:

O kwocie nie wolno mi rozmawiać, ale mogę Wam zdradzić, że się opłacało ;)

Pozostaje w takim razie mieć tylko nadzieję, że kwota ta była choćby w części zbliżona do tej, którą od Google otrzymał D. Giersch.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.08.2018 o 12:25, keyword napisał:

Pozostaje w takim razie mieć tylko nadzieję, że kwota ta była choćby w części zbliżona do tej, którą od Google otrzymał D. Giersch.

 

A jaką otrzymał?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ w ostatnim czasie forum di.pl wykorzystywane jest najczęściej jako swoista platforma przekazu wielowarstwowych

rozważań ludzi z przeróżnymi problemami psychicznymi, kompleksami, syndromami etc., postanowiłem odgrzebać

ten wątek aby skierować uwagę na nieco "lżejsze" tematy.

Oferty na "studenta", "obcokrajowca", "organizacje non-profit" otrzymywałem już dosyć często,

jednak oferta na "literata" trafiła do mnie po raz pierwszy :):

=========================================================

You received an offer for your domain XXXXXX.pl. Here are the details:

Name: XXXX XXXXXX
E-Mail Address: iza@klubliteratow.pl
Phone: XXXXXXXXXX
Price Offer: 1000 EUR (Original offer: 1000 eur)

Buyer Country: PL - Poland
Buyer City:
Buyer Organisation: n/a

Comment: Witam. Formularz wymaga podania kwoty przynajmniej tysiąca euro, więc tyle wpisałam, ale nie jest to moja oferta. Wycena ruchu i zapytań do wyszukiwarki dotyczącej słowa 'XXXXXX' wynosi poniżej 80 euro. Moja propozycja to 250 zł. Mam kilka domen tematycznych i skupuję je pomału. Wszystkie są traktowane jak dodatkowe źródła wejść. Może w przyszłości z przyjaciółmi z branży lekarskiej zrobimy serwis o XXXXXXXXX razem z bazą lekarzy, którzy robią badania pod jego kątem.

Pozdrawiam
Iza

Please contact the interested party.
 

========================================================================

Widzę, że "39 letnia dziewczynka" od gmail.pl wybrała się na zakupy. Nareszcie coś drgnęło na rynku wtórnym :P.

 

  • Like 2
  • Haha 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×