Jump to content
Guest rossonerPL

Amnestia - WIELKIE ODBANOWANIE

Recommended Posts

Guest rossonerPL

Czesc,

 

Co powiedzie na to zeby odbanowac wszystkich Halapeniów, Anglików i innych Hiszpanów? Mysle, ze to fajna sprawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rossonerPL

Nie banowali mnie. Lubie wspanialomyslnosc ;)

 

No to co, zrobicie coś takiego? ;) ;)

Edited by rossonerPL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że rzeczywiście warto byłoby co jakiś czas czyścić bany, bo ludzie się zmieniają, poza tym męcząca jest sytuacja gdy co dwa dni ktoś rejestruje się pod innym nickiem i robi zamęt - może odbanowanie kompletne zlikwidowałoby w tych ludziach frustrację wywołaną całą sytuacją. Oczywiście bana można zawsze założyć od nowa, więc nie jest to chyba wielkim problemem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że rzeczywiście warto byłoby co jakiś czas czyścić bany, bo ludzie się zmieniają, poza tym męcząca jest sytuacja gdy co dwa dni ktoś rejestruje się pod innym nickiem i robi zamęt - może odbanowanie kompletne zlikwidowałoby w tych ludziach frustrację wywołaną całą sytuacją. Oczywiście bana można zawsze założyć od nowa, więc nie jest to chyba wielkim problemem?

 

Można spróbować. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacy ludzie sie nie zmieniaja, nie po to dostajesz 10 ostrzezen i 2 listy przed banem ze administracja ma na Ciebie oko zebys potem to i tak ignorowal.

 

 

Pamiętajcie, przez caly okrest na forum dajemy 10 ostrzezen. Za mało?

 

 

 

Odblokowanie tych osob to codziennie dodatkowe 20 postow niezwiązanych z tematem. I inne nagięcia regulaminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł jest interesujący. Apze, jest taka metoda stosowana, nawet na dużych forach, że użytkownikowi, którego się odbanowanuje, ustawiasz poziom ostrzeżeń na 90% i co miesiąc odejmujesz mu 10%. Tak więc, po jednym poście może wylecieć, jeżeli nie wykorzysta odpowiednio szansy.

 

Popieram także Twoje pomysły z listem, jednakże być może osoby w/w , będą potrafiły docenić taki gest i przestaną łamać regulamin.

 

Próbujemy? Ja jestem na tak , podobnie jak wiele osób w naszej społeczności.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administracjo: również jestem na TAK. Z jednego powodu - by raz na zawsze zamknąć usta tym, co wierzą, że niektóre osoby mogą się zmienić. Przynajmniej tak przekonamy się wszyscy ponownie ( który raz? Na pewno -nasty ), że jednak niektórzy nie są reformowalni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem za ani przeciw, ale system ostrzeżeń to kiepskie narzędzie, gdyż tylko jedna strona wypowiada się, trudno znależć osoby, które uważają, ze administrator jest nieomylny, na forach o tematyce politycznej, moderatorzy, kierują się najgorszymi instynktami, tak samo wysyłanie listów nic nie daje, jeżeli ktoś ma inne zdanie, szczególnie w przypadku osób mocno rozemocjonowanych, ostrzeżenia tylko rozbudzają emocje

 

rozsądnym wyjściem jest kasowanie i zamykanie naprawdę szkodliwych tematów, gdzie złe emocje niszczą forum, oraz tylko tych postów, gdzie ktoś obraża drugą osobę, co niezbyt się tutaj dzieje, szczególnie ostatnio, tematy, gdzie masowo wysyłane są posty, w imię walki, to stopniowa degradacja forum,

 

oraz bany czasowe, studzące emocje, i dopiero w ostateczności bany całkowite

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że rzeczywiście warto byłoby co jakiś czas czyścić bany, bo ludzie się zmieniają, poza tym męcząca jest sytuacja gdy co dwa dni ktoś rejestruje się pod innym nickiem i robi zamęt - może odbanowanie kompletne zlikwidowałoby w tych ludziach frustrację wywołaną całą sytuacją. Oczywiście bana można zawsze założyć od nowa, więc nie jest to chyba wielkim problemem?

 

Ja jestem na tak, każdy powinien mieć drugą szanse. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że to co było kilka miesięcy/tygodni temu liczy się jako jedno, a to co teraz jako drugie. ;)

 

Ciekawi mnie także, jak zachowają się w/w , jak zostaną odbanowani. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Załóżmy, że to co było kilka miesięcy/tygodni temu liczy się jako jedno, a to co teraz jako drugie. ;)

 

Ciekawi mnie także, jak zachowają się w/w , jak zostaną odbanowani. ;)

 

Gdybym niedoczekal dnia amnestii, prosze pozdrowic w moim imieniu Anglika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie odbanowanie a za chwilę będzie jeszcze większe zabanowanie. Pewnie gdyby Anglik chciałby być grzeczny (no w miarę grzeczny) to myślę że mógłby być tu na forum od dawna, pod innym nickiem i nikt by się nie zorientował. A tak za każdym razem kiedy tu zawita, to od razu robi się młyn ;) i widać że to Anglik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domainer, tak jak mówi DawPi , nikt już po takiej amnestii nie będzie mówił , żeby odbanowywać, dlatego trzeba raz na zawsze załatwić tą sprawę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również jestem za "odbanowaniem", bez żadnych warunków, jeśli możliwe ...

 

Jeśli zaś nie, to nawet na zasadzie, "wyroku w zawieszeniu" ;), a po ewentualnym, nieodpowiednim zachowaniu, ponowna odsiadka (dożywotnia ;)) ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tutaj mowa o np. 5 czy 10 szansie ;)

 

Jeśli to rzeczywiście jest 5 czy 10 szansa to ja jestem zdecydowanie na NIE.

 

Jeśli jednak tylko raz podwinęła im się noga to powinni dostać drugą szansę.

 

To tyle.

Miłego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli to rzeczywiście jest 5 czy 10 szansa to ja jestem zdecydowanie na NIE.

 

Jeśli jednak tylko raz podwinęła im się noga to powinni dostać drugą szansę.

 

To tyle.

Miłego dnia.

 

Oczywiście nie wszyscy, ale jeśli ktoś notorycznie po odbanowaniu po prostu strzelał 'ślepakami' na forum to sorry, ale ile można?

 

O tych co tam raz zostali zbanowani to nawet nie ma co mówić - odbanować i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbanowani powinni radować się przywilejem dostępu do ogólnie dostępnych miejsc i zgodnie ze średniowiecznymi prawami powinni leżeć 5 dób krzyżem przed klawiaturą zanim będzie im dane podłączyć się do tak boskiego forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem za odbanowaniem.

 

Zanim jednak odbanujecie może wprowadzić gradację kar - np przy 50% - ban tygodniowy, przy 80 % - miesięczny, przy 100% - półroczny - żeby dać czas ludziom na zreflektowanie się.

Druga sprawa - to wprowadzenie możliwości obniżenia sobie poziomu ostrzeżeń. Np ktoś przez miesiąc nie dostał ostrzeżenia - zmniejszamy mu o 10 %.

To by motywowało do poprawy - przynajmniej niektórych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazdy zbanowany powinien dostac jeszcze jedna szanse, ale...na innym forum.

Takich uzytkownikow jak Halapenio mozna by odbanowac - glupia sytuacja byla i tyle, po co unosic sie honorem. Ale po jakiego *** tu jakies Hodunie, Maclareny, czy inne (autocenzura).

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×