Jump to content
Sign in to follow this  
Adiasz

niechciane przekierowanie domen

Recommended Posts

Witam

 

Mam 2 domeny zaparkowane na aktualnie sedo (spryciarz.com (1) i dvb24.net (2) ) , domena (1) funkcjonuje normalnie wyswietla sie jej zawartosc natomiast domena (2) nie wiadomo czemu przekierowywuje na domene (1).

 

Sprawa jest bardzo dziwna gdyz nigdzie nie mam ustawionych przekierowan, domeny te parkowalem takze na innym hostingu (dreamhost) i sytuacja wyglada tak samo. Przekierowanie to "wskoczylo" nagle, bo do pewnego momentu domeny dzialaly dobrze i wskazywaly rozne miejsca w necie.

 

Czy ktos orientuje sie dlaczego tak jest?

Chcialbym aby domeny nie byly powiazane ze soba.

 

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś kręcisz ;-) u mnie nie ma żadnego przekierowania, domeny działają niezależnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie kombinowałeś coś w ten deseń, przeglądarka (albo twój DNS cache) to zapamiętała i teraz, mimo że już jest inaczej, ciągle przekierowuje. U mnie jest normalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..dobra ale jescze jedno glupie pytanie jak skasowac ten DNS cache? (pod wszystkimi przegladarkami widze to samo wiec chyba chodzi o DNSy)

Share this post


Link to post
Share on other sites
..dobra ale jescze jedno glupie pytanie jak skasowac ten DNS cache? (pod wszystkimi przegladarkami widze to samo wiec chyba chodzi o DNSy)

 

Spróbuj wyczyścić 'tymczasowe pliki internetowe' czy jakoś tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasowalem i CACHE i pliki tymczasowe i dalej to samo, zreszta jak pisalem prubowalem wejsc z innych plegladarek, ktore jeszc enie mialy cache i bylo to samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłem o oczyszczeniu z poziomu systemu, a nie przeglądarki. Podejrzewam, że używasz Windowsa, a on sobie zapisuje nawet w jakich majtkach siedzisz przed komputerem, a potem nie pozwala tego wykasować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wykasowalem temp,temporary files i dalej to samo...zreszta jak sprawdzam dvb24.net z poziomu shela na serweach (wroc i LA) to tez mnie przekierowywuje na spryciarza...:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×