Jump to content
Sign in to follow this  
apze

kreskowki.pl - 1.000 wejsc na dzien!

Recommended Posts

kreskowki.pl

 

W zeszłym miesiącu:

 

31,487 unikalnych wg sedo

€122.18 zarobila

 

 

30.000zl netto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla obu stron. Szkoda, że transakcja nie poszła przez jakiś serwis aukcyjny - wtedy info mogłoby obiec świat :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje dla obu stron. Szkoda, że transakcja nie poszła przez jakiś serwis aukcyjny - wtedy info mogłoby obiec świat ;)

 

DD

Fakt, że taka informacja stała się jawna wystarczy aby obiegła świat.

Po nitce do kłębka - jest to też reklama DI.pl

 

No cóż, dla mnie takie kwoty są poza zasięgiem, ale jeszcze nie skończyłem "zabawy" z domenami ;)

 

Gratuluję ale... nie wiem jeszcze komu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedzial ze nie przeszla przez sedo?

 

Nie ufasz Keywordowi? :)

 

A przeszła?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A skąd wiesz ze to był moj pomysl?

 

No fakt.

Ale jeśli rzeczywiście "przeszła" przez Sedo to z jakiegoś konkretnego powodu? Nie bardzo rozumiem ewentualną sprzedaż za pośrednictwem kogokolwiek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedzial ze nie przeszla przez sedo?

Jak przeszła, to super. Będzie się sprzedaż ładnie prezentowała na DNJournal.com :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No fakt.

Ale jeśli rzeczywiście "przeszła" przez Sedo to z jakiegoś konkretnego powodu? Nie bardzo rozumiem ewentualną sprzedaż za pośrednictwem kogokolwiek :)

Czego to się nie robi, aby wartość rynku .pl wzrosła w oczach inwestorów z zagranicy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czego to się nie robi, aby wartość rynku .pl wzrosła w oczach inwestorów z zagranicy :)

Zważywszy na marazm na rynku amerykańskim, to ta transakcja przy odrobinie szczęścia może znaleźć się w Top10 sprzedaży tygodniowych i Top1 sprzedaży tygodniowych ccTLD. Ostatni raport wyglądał bardzo skromnie: http://www.dnjournal.com/domainsales.htm

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie jestem na 100% pewien, ale gdyby przeszla przez sedo to pewnie w whois mielibysmy zmiane z dzisiejsza data a nie: 'last modified: 2008.08.08 18:06:20'

Jesli sie myle, prosze wyprowadzic mnie z bledu.

 

Gratuluje sprzedazy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jestem na 100% pewien, ale gdyby przeszla przez sedo to pewnie w whois mielibysmy zmiane z dzisiejsza data a nie: 'last modified: 2008.08.08 18:06:20'

Jesli sie myle, prosze wyprowadzic mnie z bledu.

 

Mylisz się, jeśli przeszła przez sedo, to może potrwać parę miesięcy zanim się cokolwiek zmieni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale jeśli rzeczywiście "przeszła" przez Sedo to z jakiegoś konkretnego powodu?

 

Najważniejszym a zarazem jedynym powodem tego, że korzystam z rękojmi Sedo jest wygoda . Nie ma tutaj żadnego znaczenia brak zaufania czy też jego nadmiar .

Wszystkie transakcje kupna-sprzedaży domen staram się przeprowadzać za pośrednictwem Sedo, ponieważ nie mam czasu i ochoty na prowadzenie długotrwałej korespondencji, dokonywanie przelewów, wyczekiwanie na kody authinfo etc.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że Apze jest partnerem biznesowym godnym absolutnego zaufania, także wspomniana transakcja nie ma żadnego drugiego dna .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla obu stron.

 

Tylko pozazdrościć takiej domeny i takiej sprzedaży ;-)

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja o ile się nie mylę to nawet jak domena przeszła przez Sedo to nikt nie musi się dowiedzieć od Sedo o tej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedana :)

 

Kurcze no czytam ten watek do konca nawet juz drugi raz i brakuje mi czegos..... ale skoro nikt nie napisal to ja spelnie forumowy obowiazek ;)

 

"No I czym sie tak Theo chwalisz i tak nie masz IDNa ;))) ;) "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację Kilofek - zgadzam się z Tobą w 100% - IDN bardzo by się przydał do kompletu... :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację Kilofek - zgadzam się z Tobą w 100% - IDN bardzo by się przydał do kompletu... ;)

 

DD

 

Przepraszam za być może głupie pytanie, jednak określenie to bardzo często pojawia się w Waszych postach . Co to są te IDN-y ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam za być może głupie pytanie, jednak określenie to bardzo często pojawia się w Waszych postach . Co to są te IDN-y ? :)

 

No widzisz nie uwazales w Krakowie a tam bylo o tym mowione ;)

 

Definicja IDN jest taka :

Sa to twory ....podobne do domen ale tak naprawde to podgatunek domen, ktory charakteryzuje sie tym, ze 90% przypadkow w whoisie, w miejscu ABONENT: ma adnotacje "Daniel Dryzek Consulting" ;)))

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internationalized Domain Name ale równie dobrze może chodzic o Internet dla Niepełnosprawnych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×